Hamilelik belirtisimi

melikeekilem

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2023
32
-12
Kızlar sizce gebelik belirtisimi sabah 6 da kasık ve karında ağrıyla uyandım belimde hala ağrı var geçti gibi geldi fakat karnım şiş gibi hala acıyor ara ara ağrı giriyor belim hala geçmedi hastaneyede gitmedim eşimle görüşüyoruz doktoroa gittiğimde çocuk olmaması için herhangi bir sorun yok dedi süt hormonun fazla çıkmıştı ilaçlarımı yuttum bitiler baya oluyor bu süreçte eşimle sürekli görüştük gebe kalmış olabilirmiyim

Adet günün geçtiyse test yapabilirsin

Ya bende bisi sorucam adet belirtisi ve gebelik cokml benziyor arasindaki en ayirt edici fark.ne acaba bilen varmi

Adet tarihiniz yakınsa test yapın gebelikle regl belirtileri benziyor ikisi de olabilir
Merhaba bir sey sorucamm kafam.karisti son adet tarihim 9 mart 9 gun suruyor ya 3 nisan yada 5 nisanda olmaliydim.olmadimm normalde 28 yada 25 gun snra oluyorum 30 oldum test yapmalomiyim yoksa bu gecikmemi anlam.veremedim

Merhaba bir sey sorucamm kafam.karisti son adet tarihim 9 mart 9 gun suruyor ya 3 nisan yada 5 nisanda olmaliydim.olmadimm normalde 28 yada 25 gun snra oluyorum 30 oldum test yapmalomiyim yoksa bu gecikmemi anlam.veremedim
Gecikme de olduysa bugün ilk idrarla test yapın hamileyseniz testte çıkar, bazen mevsimsel de birkaç gün kayma olabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…