Hamilelik belirtisi mi ? Çatlama mı?

esmerapunzel1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2024
8
3
27
Merhabalarrr. Yumurtlama günüm geçti ayın 8indeydi. Ayın 11inde koyu ve beyaz yapışkan renkte akıntım geldi. Yumurtlama günümde karnım şişti şişkinlikten ziyade dolgunluk var göğüslerimde şişmeye başladı ama ağrı yok. beyaz bir akıntı gelince acaba mı dedim. Ayın 10unda da gözlerimde farklı bir parlaklık vardı . Ovülasyon dönemini takip ederek birlikteliğimiz oldu. Reglime 7 gün var. Sizce erken dönem gebelik belirtisi olabilir mi Yoksa çatlama mı

yumurtalama dönemimiz çok yakın. benzer belirtler bende de var ama reglime daha 10 gün var benim. benim de bugün akıntım oldu. cevabını ben de çok merak ediyorum o yüzden ama test yastım cıkmadı muhtemelen çok erken 😂

ek olarak kasık ağrısı ve gaz sancısı da yaşadım yumurtalamadan sonra ya o gün kesin olarak bilemiyorum

yumurtalama dönemimiz çok yakın. benzer belirtler bende de var ama reglime daha 10 gün var benim. benim de bugün akıntım oldu. cevabını ben de çok merak ediyorum o yüzden ama test yastım cıkmadı muhtemelen çok erken 😂
Canım ben ne zaman bu ayda yok desem adet oluyorum ama bence bu ayda yok 😀

ek olarak kasık ağrısı ve gaz sancısı da yaşadım yumurtalamadan sonra ya o gün kesin olarak bilemiyoru
Belirtiler zaten adetle aynı gibi ama herkeste farklı belirti oluyo benm mesela yumurtlama zamanında alt karnım şişti sert bir şişlik yok mesela doluluk vardı şimdi hafif ama hala şişlik var.

Belirtiler zaten adetle aynı gibi ama herkeste farklı belirti oluyo benm mesela yumurtlama zamanında alt karnım şişti sert bir şişlik yok mesela doluluk vardı şimdi hafif ama hala şişlik var.
Merhaba ben de 8 inde yumurtlamışım ve üç gündür sol alt karın kasık ağrısı yaşıyorum ve ağrım hiç geçmiyor. Dinlenmeyle de geçmiyor test yapsam çıkmaz şuan çok uzun süredir deniyoruz. Gerçekten belirti aramak da istemiyorum umudu da kestim aslında ama yine de bu ay eşimin ısrarıyla yumurta takibi yaptık. Benim negatif denemelerimde de kasık ağrım oluyrdu o yüzden bilemiyorum. Akıntı yok. Adet yaklaşınca göğüs arğım da olur o da üç gündür şiddtliydi şimdi azaldı ilginç ama ilk ilginç dönemde değilim daha önce de oldu ay bilemiyorum artık bu arayışımız son bulur inşallah bu topikteki ben dahil herkes bu ay hamile kalır sağlıklı hayırlı şekilde

Merhaba ben de 8 inde yumurtlamışım ve üç gündür sol alt karın kasık ağrısı yaşıyorum ve ağrım hiç geçmiyor. Dinlenmeyle de geçmiyor test yapsam çıkmaz şuan çok uzun süredir deniyoruz. Gerçekten belirti aramak da istemiyorum umudu da kestim aslında ama yine de bu ay eşimin ısrarıyla yumurta takibi yaptık. Benim negatif denemelerimde de kasık ağrım oluyrdu o yüzden bilemiyorum. Akıntı yok. Adet yaklaşınca göğüs arğım da olur o da üç gündür şiddtliydi şimdi azaldı ilginç ama ilk ilginç dönemde değilim daha önce de oldu ay bilemiyorum artık bu arayışımız son bulur inşallah bu topikteki ben dahil herkes bu ay hamile kalır sağlıklı hayırlı şekilde
İşte yumurtlama gününden önceki gün ve sonraki gün değerlendirilmeli diye biliyorum ben mesela en son reglimi 20 eylülde oldum 19.gününde yumurtladım ama çatlamada bence 20-21. Günlerdeydi tam bir bilgim yok bilgim olduğu kadarıyla aktarayım☺️mesela 28-29 eylülde de ovülasyon testi yaptım onda tam çift çizgi değildi ama ikinci çizgide vardı birkaç gün yaptım bıraktım sonra ekimin 7sinde yaptım çizgi koyulaşmaya başladı 8 ve 9 tam koyuydu yani değerlendirilmesi gereken tarihler bence biz geç yumurtluyoruz 🤭☺️ ben mesela hangi ay bu ay tutmadı desem tutmuyor bence bu ayda tutmadı ama bellide olmaz inş yanılırım☺️

X