hamilelik belirtileri neler??

Hayırlısı cnm şuan sadece bel ağrım var inş. hamileyizdir midem de hala bi ağrı var neyin nesi bilmiyorum ama geçenlerde de sol kasığımda kramplar vardı 24 aralık yada 22 aralık bakalım :)

Hayırlısı cnm şuan sadece bel ağrım var inş. hamileyizdir midem de hala bi ağrı var neyin nesi bilmiyorum ama geçenlerde de sol kasığımda kramplar vardı 24 aralık yada 22 aralık bakalım :)

hayırlısı diyelimmmmmmmmmm bendede kramplar varrrr benimkide 16 aralık belki diyorum belkiiiiiiii: 49:

Yumurtalanma zamanlarımda kasıklarımda karın bölgemde ayaklarımda ağrılar vardı
şuan adetime 8,9 gün var ama bende hiç bir ağrı sızı kalmadı :/
hamilelik belirtileri bi anda kaybolabliyormı ?

10 gün geçti bende hala bi gelişme yok.. adet olmadım. geç döllenmemi acaba ya?

Canım aynı durumdayız benim de bugün 11. gün gecikmenin 3. gününde kan testi yaptırmıştım negatifti. doktor ilaç verdi içtim hala olmadım.acaba küçük de olsa hamile olma ihtimalim var mı?? of bekle bekle nereye kadar

12 gün oldu rozlemcim bel ağrılarım karın ağrılarım başladı yine. bu kadar gecikmesi tuhaf değilmi ya allahım nolur dualarımızı kabul et nolurrr

mesajlarını dizi izler gibi sayfa sayfa okudum seninle birlikte güldüm heyecanlandım tebrik ediyorum seni arkadaşım ne mutluki sana anne oluyosun darısı ben ve diğer bebek isteyenlerin başına

mesajlarını dizi izler gibi sayfa sayfa okudum seninle birlikte güldüm heyecanlandım tebrik ediyorum seni arkadaşım ne mutluki sana anne oluyosun darısı ben ve diğer bebek isteyenlerin başına

haklısın bende şimdi okudum tekrar gülünmicek gibi değil ama sonunda öğrendim ki ben 2 aylık hamileymişim ama ilk kanda belli olmamış

tebrikler cnm darısı bizlerin başına geç döllenmemi olmuş okudumda diğer msjları meak ettim şimdiden hayırlı olsunnn

yok canım ya 2 aylıkmış zaten. ama ne idrarda ne kanda çıkmadı başta. sonradan çıktı. kanda hemen çıkmayabişlir arkadaşlar haberiniz olsun.

yok canım ya 2 aylıkmış zaten. ama ne idrarda ne kanda çıkmadı başta. sonradan çıktı. kanda hemen çıkmayabişlir arkadaşlar haberiniz olsun.

tebrikler cnm iyiki dr adet söktürücü falan vermedi çünkü bu durumlarda olman için veriyolar süpriz bebek oldu senin için hayırlı olsun

tebrikler cnm iyiki dr adet söktürücü falan vermedi çünkü bu durumlarda olman için veriyolar süpriz bebek oldu senin için hayırlı olsun

evet aynen öle herkes yaşımdan dolayı erken diyodu ama eşimde ben de çok istiyoduk rabbim duamızı kabul etti darısı bebek isteyenlerin başınaa

Konunu şimdi en baştan merakla okudum ve sonucuna çok sevindim
Darısı başıma inşallah, biz de 3 aydır korunmuyoruz bugün adet günüm, hayırlısı ne ise o olsun

Tebrik ederim çokkk.... Çok sevindim... Ama bir şey daha öğrendim... Nasıl kanda çıkmıyor yaaa... Onada mı güvenemeyeceğiz artık...

Tebrik ederim çokkk.... Çok sevindim... Ama bir şey daha öğrendim... Nasıl kanda çıkmıyor yaaa... Onada mı güvenemeyeceğiz artık...

ben 1 AYLIK HAMİLEYKEN kan testi yaptırdım çıkmadı normal acilde sonra doktora gittim çünkü belirtiler devam ediodu orda öğrendim kanda bazen çıkmayabilio

Konunu şimdi en baştan merakla okudum ve sonucuna çok sevindim
Darısı başıma inşallah, biz de 3 aydır korunmuyoruz bugün adet günüm, hayırlısı ne ise o olsun

öle hayırlısı ne ise öle olsun. darısı başınıza inş benim hissettiğim duyguları allah sizede yaşatsın

turlu arkadaşım tebrikler çok sevindim darısı tüm bekleyenlere inşallahh.. benimde bugün olmam lazımdı ama bakalım hayırlısı

ne kadar güzel inş.en kısa sürede bizlerede bu mutluluğu yaşatır yüce rabbim.hayırlı olsun allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin bebişinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…