hamilelik belirtileri neler??

bu mesajın bana değildi :) ama okadar takmışım ki kafama her gelen mesajı kendime zannediyorum benim durumum tuhaf değilmi?

bu mesajın bana değildi :) ama okadar takmışım ki kafama her gelen mesajı kendime zannediyorum benim durumum tuhaf değilmi?

Mesajım sanaydı canım ama regl tarihinin geçtiğini anlamamışım. 5 gün geçtiyse kan testinde kesin çıkar, idrar testinde silik çıkması ise normal. 2-3 gün sonra onunda netleşmesi lazım. Başka bir marka idrar testi alıp bir daha baksana, bazen markaların hassasiyeti farklı oluyor. Özellikle erken gebelik testi alırsan daha net çıkar. Biraz pahalı ama daha hassas. Fortel yada femina markalarından birisini öneririm.

teşekkür ederim bian için tamamen umudum bitmişti valaa

arkadaşlar dün kan testi yaptırdım malesef 0 çıktı sonucu. yani hamile değilim ve çok kötüyüm ağlama durumundayım :2:

arkadaşlar dün kan testi yaptırdım malesef 0 çıktı sonucu. yani hamile değilim ve çok kötüyüm ağlama durumundayım :2:

üzülmee olur inş. yazdıklarını okudum da yeni evliymişsin zaten biraz zamanaa bırakk stres yaparsan olmaz ben 5 senedir bekliyorum... kaç yaşındasın sen ?

üzülmee olur inş. yazdıklarını okudum da yeni evliymişsin zaten biraz zamanaa bırakk stres yaparsan olmaz ben 5 senedir bekliyorum... kaç yaşındasın sen ?

21 yaşındayım. ama günümden 6 gün gecikti hala adet olmadım galiba piskolojik bişey. allah inş bebek isteyenlerin dualarını kabul eder sevindirr inşalah

Canım lütfen üzülme. Daha yolun başındayız.Allah hayırlısını versin.

amin. ama üzülmemek eldede değil biliyosun çok umutluydum sadece ben değil eşim de benim gibi çok üzüldü hemde çookkk dün akşam üzüntüden acile götürdüler serum taktılar kafama çok taktım yani

Canım lütfen üzülme. Daha yolun başındayız.Allah hayırlısını versin.

amin. ama üzülmemek eldede değil biliyosun çok umutluydum sadece ben değil eşim de benim gibi çok üzüldü hemde çookkk dün akşam üzüntüden acile götürdüler serum taktılar kafama çok taktım yani

Ah canım anlıyorum seni..Ama bu her şeyin sonu değil.Allah korusun çok daha kötü şeyler olabilirdi.Sen topla kendini eşini de kendini de üzme.en azından çabala.

21 yaşındayım. ama günümden 6 gün gecikti hala adet olmadım galiba piskolojik bişey. allah inş bebek isteyenlerin dualarını kabul eder sevindirr inşalah

psikoloji çok etkiliyor bmde adetlerim düzenli olmasına rağmen 10 geciktiğini bile bilirim beklediğimiz için beynimiz bize oyun oynuyor...... bi kaç gün daha bekle bakalım belki geç döllenme olmuştur .. geç döllenme oldugunda kandada bi anda fırlıyo sonra doktora gidersin.

iyi günler ben bir birşey sorcaktım.tarihini tam olarak hatırlamıyorum ama 2 hafta falan once koyu bır akıntım oldu.bugun ıse 1 hafta oldu adet olmadım.pazar günü test yaptım negatif çıktı yalnız kasıklarımda hasta olcak gıbı bır hıs,çok sık olmasada bel ağrısı,göğüs uçlarında arı ve şişme var.deneyımlerınızden yararlanmak ıstedım.sizce nedir budurum?şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için...

Selam arakadaşlar bende aranıza yeni katıldım size sormak istediğim şeyler var yardımcı olursanz sevnirim :)

24 kasım adet başlangıcım ama 23 kaısmda korunmadık adet bittikten sonrada korunmadan bi kaç kez birlikte olduk
ve 12 13 gün bende yumurta akı kıvamında akıntılar başladı ve onun yanında sol kasığımda karnımda ağrılar başladı özellikle sabahları oluyor ayaklarımda uyuşma da olmakta sabahları midem de bide yanma var . Ben adetten 13 gün sonra test yaptım fakat negatif çıktı ama bende de anormal derecede farkılılıklar başladı . Adet sacısı çekmezken 10 gündür bi sancı başladı hamile olma ihtimalim varmı ? ve çocukta düşünüyoruz ?

Hamile olabilirsin kan testi yaptır derim.

Hamile olma ihtimalin var bence. bu belirtiler onu gösteriyor ama psikolojik de olabilir.

yamahacığım bndede aynı durummmmmm var ama midemde yanma ve bulantı yokkk acayip bel ağrısı o akıntı falan bendede oldu 16 aralık beklenen adetim baklaıl ne olcakkkkkkk bizde adetten bir gün sonra birlikte oldukkkkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…