hamilelik belirtileri neler??

Ozge6107

bebeğim
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2010
48
16
ben yeni evliyim hatta sizden yaşçada küçüğüm yani beni bir kardeşiniz olarak kabul edip bana yardımcı olabilrmisinz? bu aralar eşim çok heyecanlı çünkü hamile olduğumu düşünüo testede güvenemiyoruz. bu konuda hiç bir fikrim bilgim yok. aranızda çocuğu olanlar belki bana hamileliğin belirtilerinin neler olduğunu sölersiniz. adet günümden 3 gün geçti eşimde buyüzden heyecan yaptı. bu aralar denge kaybım panik atak bel ağrıları miğde bulantılarına benzer rahatsızlık bu aralar bunları yaşıyorum sizce belirtileriyle bunların bi bağlantısı varmı?

Normalde bu kadar geçikme oluyormu?Birde test yapsanda henüz çok erken oldugu için teste çıkmayabilir benimde 15 günden sonra idrar testinde çıktı ancak kanda çıkabilir canım şuan ama bence bulantıların için henüz çok erken ama geçikme olmuyorsa ve adetin düzenliyse korunmuyorsan yüksek ihtimal hamilesin

belirtilerin hamilelik gibi duruyor.ama herkeste farklılık gösterebilio. o yüzden 1-2 gün daha bekle. ya da hemen kan testi yaptır belli olur.inşallah hamilesindir.

evlendikten sonra adetim düzene girdi. test yapmak için bende erken buldum. eşimde bende korunmuyoruz. bir hafta daha mı beklsem emin olmak için umarım hamileyimdir. eşimde bende çok istiyoruz.

belirtilerin hamilelik gibi duruyor.ama herkeste farklılık gösterebilio. o yüzden 1-2 gün daha bekle. ya da hemen kan testi yaptır belli olur.inşallah hamilesindir.

1 2 gün bekle demiştin vala 2 gün geçti bende hala bir durum yok. adet olmadım. umutlarım git gide artıyo inş inş hamileyimdir.

Inşallahh hamilesindir ,allah herkesin gönlüne göre versin :):)

yaa gidip bi kan testi yaptırsana...sen de dahil hepimizin merakı geçsin :)

perşembe günü kan testi yaptırmaya gitcem dua edin arkadaşlar.. kayınvalidemde rüyasında oğlan bebek görmüş benim heyecanım dahada arttı bol bol dua edin bu küçük arkadaşınıza hadi hayırlısı diyelim

ay hadi canım inşallah hayırlı haberlerini alırız.

Kan testi için daha fazla beklemene gerek yok canım. Kan testi regle bir kaç gün kala bile büyük oranda kesin sonuç veriyor. İdrar testi için reglini bir hafta geçmesini beklemek iyidir ama idrar testi bile bir gün geçince yapılabilir. Eğer kan testi yaptıracaksan bugün yaptırabilirsin ve sonuç alırsın. Hatta bence önce bir idrar testinde bak, belki kan testine gerek bile kalmaz. İnşallah hamilesindir

arkadaşlar yarım saat önce test yaptım ilk başta boş çıktı sonra tek çizgi belli belirsiz gibi gözüküodu. eşim pes etme kan testinde mutlaka çıkar sen kesin hamilesin ben biliyorum diyor ama ben çok üzgünüm morelimde çok bozuldu öte yandan 5 gün oldu adet olmadım kafam çok karıştı...

slm kızlarrr ben adetime 5 gün kala yapmıstım silik cıkmıştı gercekten umudunuzu yitirmeyin özelliklede adetiniz gecmişse hiç durmayın kan testine kosun derim benim bi gün gecti bu defa kan testine gittim degerim 397 pozitif çıkmıştı darısıda size olsun inşallahhhhh

birde evde test yaparken biraz idrarınızı yapın sonra geri kalanını kaba koyun öle yapın ilk idrarla emin olmak için ben 3 defa yapmıstım 3.de de hep silik cıkmıştı

aynen silik çıktı. ya kan testine hemen gitmeyelim birazdaha bekleyeli,m diyo eşim. bi 5 gün daha geçsin diyo kayın validemde off umarım negatif çıkmazzz :18:

Silik çıktıysa büyük ihtimalle vardır canım ama sen regl tarihinin geçmesini bekle. Oluşan her gebelikten % 50 si kimyasal gebeliktir, doktorlar bunun için regl günü geçmeden test yapmayın sonra üzülürsünüz diyorlar. Reglini bir gün geçsin sonra hemen kan testi yaptır. Bugünlerde de ilaç alma ve kendine hamileymişssin gibi dikkat et.

zaten regl günümden 5 gün geçti. oyuzden kafam karışık en son kan testi kaldı geriye dua edin :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…