Hamilelik bekleyen Bursa'lı bayanlar sohbete buyrun:)

merhaba
evet ben şahin yılmaza çok yakınım.bu arada adet tarihiniz gelmeen test yapmayın derim.ben bu ay kesin kararlıyım:)

merhaba
evet ben şahin yılmaza çok yakınım.bu arada adet tarihiniz gelmeen test yapmayın derim.ben bu ay kesin kararlıyım:)

evet canım ben bunu bile bile yaptım işte sabırsızlık başka bişey değil:) bu arada bugun adet sancım vardı o bitti şimdi sanki kasığımın sol tarafına iğne batırıyolar değişik bir ağrı buda beni umutlandırıyor yarında olmazsam c.tesi veya pazar test yapmayı düşünüyorum

doktora gittim 2 kere bir kez ultrasonla baktı bişi yok dedi

2. kez gittim muayene etti hap verdi fitil verdi işte oda bişi yok dedi ama bir gelişme yok daha

gerçi bu adetin 2. günü olan teste çağırdı daha gitmedim bu ay gidicem olmazsa

git canım aksatma bence bişi olsaydı cıkardı zatenbelki denemişsindir ama ovulasyon testi alsana birde oyle dene

slm kızlar, ben de burdayım:) 26 yaşındaaym 8 buçuk aylık evliyim. çalışmalarımızdaki 3. ayımız. ilk 2 ay olmadı. inş bu ay olur. geçen ay 20 sinde adet olmuştum. bu ay 22 oldu hala yok :) ilk ay kendimi çok dinledim ama sonra oluruna bıraktım hele bu ay çok rahatım. ama bi kaç gündür baş ağrısı ateş ve halsizlik hissediyorum yatıyorum hatta. bi ağırlık var üstümde. bugünde baş dönmesi ve bulantı yaşıyorm. inşallah sebebi üşütme faln değildir..

denemedim ovulasyon testini faydası olduğunu duydum 1 kaç ay daha olmazsa denicem

aynen canım kullananların hepsi başka bir sorun olmadıgı müddetce genelde hamiş kalıyorlar hemen dene

hg rose ee 2 gün geçmiş canım inş hamişsindir ya test yaptınmı sonucunu burda bizimle paylaşırmısın ? bugun hepinizi dualarıma kattım Allah isteyen herkese bu duyguyu tattırsın inş

benim bazen bi kaç gün oynuyo canm, o yüzden yarın da beklicem olmazsam pazar sabahı yapıcam. tabii yazarım sonucu, inşallah müjde veririm :)

bazen adet gününü geçse bile testlerde belli olmuyor.ben oğluma hamileyken adetten bir hafta önce kan kesti yaptırmıstım negatifti.adet gecikmesinin üçüncü günü yaptım yine negatifti dördüncü gün yaptım silik de olsa belirdi.şimdi oğlum üç yaşını bitirdi zaman çok çabuk geçiveriyor

benim bazen bi kaç gün oynuyo canm, o yüzden yarın da beklicem olmazsam pazar sabahı yapıcam. tabii yazarım sonucu, inşallah müjde veririm :)

bendede oluyor cok nadirde olsa bende p.tesi veya salı yapıcam inş ama sanki göğüslerim cok belirginleşti yani gözle görülür gibi bi fark var ama belki bende yanılıyor olabılırım inş tatlım müjdeni bekliyor olcaz

tabi canım çok var adeti 10 gün gectikten sonra testte cıkanlar falan var sanırım geç döllenme deniyor buna... evet canım ben ne ara 2.5 senelik evli oldum farkında değilim sanki yeni 1 sene olmuş gibi insan anlamıyor:44:

bugün düşünüyorum uzun zamanlardır pek bişe yazamıyordum giremiyordum buralara misafir ağırlamaktan yoğunluktan bugun bir konum oldugu aklıma geldi ben heryere yazdım sizleri unutmusum :26: 5 haftalık hamileyim şu anda cok sukur rabbim bekletmeden verdi ... umarım sizlerde en kısa zamanda hayallerinize ve istediklerinize kavusursunuz

merhaba canım hamılelıgını kutluyorum bende bursa nıluferdeyım 23 yasındayım 1 bucuk yıllık ewlıyım 5 haftalık hamıleyım ıstersen surecte neler yasadıgımızı paylasabılırız hemenhemen aynıyız cunku :)

ay hg canım aynen walla ne şahane olur cok fazla bı fark yok yanı benımkıde dun itibariyle 5 haftayı doldurdu 6. haftamıza girdik bugunde doktordaydım bebeğimi ilk defa gördüm bundan onceki kontrolde sadece keseyi görebilmiştik ama ponciğim bugun gözüktü cok sukur hersey yolunda senin nasıl gidiyor canım

hb canım bende dun doktordaydım bızde keseyı dun gorduk daha bugun tam 5 haftamızı bıtırdık sen hangı doktora gdıyosun ben pembe mavı nevın hanıma gıdıyrum cok memnunum su an hersey yolunda umarım boylede dewam eder

merhaba canım bende bursalıyım senin gibi bende bekliyorum

merhaba kızlar bu konuya tesadüfen rastladım bende sizler gibi bebek için uğraşanlardanım.konuyu açan arkadaş ilk ayda hamile kalmış çok sevindim konu uğurlu gelmiş olmalı.bende bursada oturuyorum.ve BURSA lı bebek sahibi olamayan arkadaslar gelin, deneyimlerimizi paylasalım! konusuna sık sık takılıyorum.göz atmanızı tavsiye ederim.geçenlerde buluştuk ve çok memnun kaldık yeni buluşma planlıyoruz.birbirimizin halinden anlıyor ve deneyimlerimizi doktorlarımızı gördüğümüz tedavileri konuşuyoruz.tabi bu sayede bilmediğimiz bir sürü şey öğreniyoruz.ilginizi çekerse bakın hatta buluşmaya da gelebilirsiniz memnun oluruz.çok zor süreçler bunlar Allah tez vakitte isteyen herkesle beraber bizlerin de kucağını doldursun.

:)

inşallah livacım ben jimere gidiyorum aylin akşan.. bende şimdilik memnunum aslında doguma gırıp gırmedıgını bıle sormadım onlarıda onceden sormak gerek birdahaki gittiğimde sorarım artık insanın sonradan aklına geliyor sorcagı şeyler.. ben şimdiden bide isim düşünmeye basladım cuma gün arkadaslarımdan biri liva koy ismini dedi hem anlamı cok güzel peygamber efendımızın(sav) sancağının ismi dedi gerçekten cok hosuma gitti seninde adın liva mı yoksa sadece kullanıcı adınmı? bu arada livayı ararken livya 'yı buldum oda güzel tabı erkek isimleride düşündüm her iki ihtimal için:) 4. aydan sonra seceneklerımızı azaltırız inşallah canım:)

merhaba canım bende bursalıyım senin gibi bende bekliyorum

hg gül nasılsın sen nerde oturuyorsun bu arada ne zaman karar verdiniz ne kadarlık evlisin birazcık tanıtırmısın

Merhaba ozalp
evet canım ilk aydan hamile kaldım çok şükür rabbime dediğin gibi forum uğurlu arkadaşlarda birbirine duacı oldugu sürece Allah'ım her isteyene bu hasretle yanıp tutuşanlara ve tabiki sanada nasip etsin inş tez zamanda walla tabiki olur neden olmasın isteyen arkadaslar burayada bakabılır neticede hepimizi aynı şehrin havasını solumaktayız dediğinizi gibi cok faydalı olur herkes için iyi düşünmüşssünüz. rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin canlarım

Bu arada kızlar bu ara bakamadım buralara cok misafirim vardı hepsini ağırlayıp biran önce daha agırlasmadan aradan cıkarıyım istedim bugun itibariyle bitti cok sükür bundan sonra bol bol gezcem dinlencem artık Allah nasip ederse :)

amin hamilelerin duası kabul olur bizlere de dua et oldu mu canım.ben bursaya taşınalı 3 sene oldu rabbım hem bebek hasretiyle hemde yalnızlıkla cok sınadı benı.bebek hasretim halen devam ediyor ama artık yalnız değilim.forum sayesinde rahatça konuşup derdimi söyleyebileceğim yeni arkadaşlarım var.bu süreçte dediğim gibi en çok anlaşılmaya ihtiyacımız var.senin de dediğin gibi aynı şehrin havasını soluyoruz tanışsak çok güzel olur.bahsettiğim diğer konuda da bi arkadaşımız hamile şimdi.allah bebeklerinizi de sizi de korusun.sizin gibi hamile olanları da aramızda görmek bizi umutlandırıyor.

evet arkadasım her aklıma düştüğünüzde her duama aklıma geldikçe sizide katıyorum sizin içinde ellerimi açıyorum Rabbim kabul eylesin.. onun mucizeleri her zaman var olmaya devam edicek.. İnşallah sizdende yakında güzel haberleri duycaz canım

amin canım inşallah.o zaman bursalı hamileler diye buluşma yapar kutlarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…