Hamilelik bekleyen Bursa'lı bayanlar sohbete buyrun:)

kızlar hg herkese selam ben geldim ama hiç hoş gelmedım malesef:KK43:
pers gunu anneme gitmiştim eve geldim bir baktımkahverengi akıntım gelmiş tabi görür görmez kafamdan asagı kaynar sular dokuldu saat 6 yı gecıktı hastaneyı aradım doktor cıkmıs cep numarasını verdıler aradım ama cevap vermedı neyse gorumcemı aradım korkma kırmızı degılse cok öenmlı bişi yoktur dedi bıraz rahatlattı ertesı gun cuma sabahtan hastaneyı aradım dedim böyle böyle benımle ılgılenen doktorun hemsıresı endıselenmeyın cogu gebelıkte olur kırmızıya donerse v yogun gelirse tehlıkeli ama ıstersenız gelın bir kontrol edelım dediler benımkıde gunluk akıntım kahverengı halıydı o yuzden haftaya gidicem nasıl olsa diye dusundum bıraz beklıyım dedim gitmedim cuma gunu azaldıda yogun degıldı.. cumartesı kardesım geldı esımde evdeydı o sırada öglen benım kanamam adet kanaması gıbı kırmızılasmaya basladı pankledim hemen hastaneye gittik saat 3 diğer doktorların hepsı hastanede benımkı yıne erkenden gitmiş neyse hemen baska bir doktor aldı benı muayeneye.. tabı vajınal muayeneyle adam ınceledı baktı zaten bana kesenın dısında kanama gozuken yerlerı gosterdı bebeğimin kalp atışı olmadıgını ve son adet tarihime göre 2 hafta geride oldugunu zaten sağlıksız bir gebelik oldugunu soyledi tabi ben şok oldum. benım doktorum bana hiç böyle bahsetmemıstı sadece gec döllenme olabılecegını ama gayet saglıklı oldugunu soylemıştı ıkı kere gıttım ıkısındede bunu soyledı. her neyse doktor gebelıgımın saglıksız oldugu ıcın vucudumun bunu kendı kendıne atmaya calıstıgını soyledı. ya hemen kürtaj yapalım veyada salıya kadar bekleyelım kendi kendine atmasını dedi tabiki cansız olsa bile ben nasıl kıyarım onu aldırmaya eşimle beklemeyi tercih ettik.. birde o aksam moral bpzuluguyla biz düğüne gittik sancım var ama normal adet sancısı.. orda millet bide görüp görüp bizi tebrik etti ben kendımı zor tuttum agladım aglıycam o derece.. bu arada eşimlede aramız cuma aksamından limoniydi bide üstüne bunlar iyice tuz biber.. neyse eve geldik ben zaten hemen yattım uyudum.. gece saat 4.30ta öyle bir sancıya uyandımkı anlatamam hatta doktor agrı kesıcı ıcebılırsın dedıydı ama belkı bır mucıze olur doktor yanlıs gormustur deyıp agrı kesıcı bile yutmadımyani.. kalktıgım gibi tuvalete ilk önce tuvalete cıktım afedersınız sonra baktım durcak gibi değilim mecbur agrı kesıcı içtim bir tane tabı bu vakte kadar da hep sürekli kan pıhtıları döküyorum küçük küçük. ben ilacı içtim ama agrıdan kıvranıyorum bu arada bnım ruhsuz kocam ıcerde oturuyor o saatte kalkıyorum yanıma gelip noldu niye kalktın be kadın bişi mi var diye sorma zahmetınde bile bulunmuyor burnundan kıl aldırmıyacak ya.Yattım ama uyuyamıyorum hadi dedim bir kere daha tuvalete gireyim girdim oturdum suya löp löp diye birşey düştü ama düşmesiyle benım sancım kesıldı ne dustugunu goremıyorum tuvalet sifon ilacından dolayı köpük köpük göremedim tabi büyük ihtimal dedim bebeğim düştü sonra zaten ne sancım oldu ne birşey bugun hepten kesildi şimdi adetimin 3. günü yogunlugunda geliyor kanama arada kırmızı arada koyu bugun gidicektim doktora cesaret edemedım ama güçlü durmaya calısıyorum Allah'ım verdi Allh'ım aldı böylesi hayırlıymıs ama tabı ınsan cok uzuluyor herkes alısmıstı ve cok kişiye söylemiştik bir daha kimseye söylemicem şimdi her kafadan ses cıkıyor yok o hastane zaten kotu yok o doktor iyi değil yok alttan muayaneden böyle oldu zor tutuyorum kendımı Allah'ım bana sabır versin.. yarın gidicem bakalım muayeneye bakıcak doktor.. Demekki hayırlısı böyleymıs cok uzun yazdım ama içimi dökmek istedim kimseye böyle anlatamıyorum derdimi hep bişileri örterek kulp bulmasınlar diye dünyada yicek lokması yokmus nabalım:KK43:
canımmmmm cok üzüldüm bayadır ugrayamıyordum bı gıreyım dedım sok oldum cok gecmıs olsun lutfen uzulme arkadasım en azından dogurgan oldugunu bılıyosun rabbım en kısa zamanda yenı bır saglıklı ewlat nasıp etsın ınsllah hersey bızler ıcın ne zaman ne olacagını kım bılebılır sukretmelısın 38 39 haftada dogurup bebegı dogumda ölenler var onuda gectım buutup askere yollayıp cocugunu kaybedebler var bu halımze sukretmemız gerek rabbım kısa zamanda yenı bı bebısle ödüllendirsin sizi inş....

merhaba kızlar.bebeği olmayanlar için okunan 500 yasini duymuşsunuzdur.bende başlamaya karar verdim ve bu yolda beni anlayan bebek hasreti çeken arkadaşlarımın desteğine ihtiyacım var.bir kişi bir tane okuyabiliyor yani 500 ayrı kişi bulmam gerekiyor bu da oldukça zor.onun için eğer aranızda okurum diyen olursa çevresine dağıtabilirse inanın cok memnun olurum.bende okuyan olursa sizlere destek olurum.okuyabilen olursa bana burdan sayı verirse iyi olur .şimdiden ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN

X