Hamilelik bekleyen Bursa'lı bayanlar sohbete buyrun:)

happymsm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
183
0
selam kızlar
bursalıyım, şuan nilüfer'de oturuyorum.23 yaşındayım. 2 senelik evliyim. bu ay cocuk yapmaya karar verdik ve adet tarihimi sabırsızlıkla bekliyorum.Benim gibi hamilelik bekleyen bursalı arkadaşlar illaki vardır Allah isteyen herkese hayırlı, sağlıklı bebişler nasip etsin Duygularınızı, sormak istediklerinizi burada paylaşın birbirimize destek olalım

ayyy canım teşekkür ederim olsun cok incesin

ama bak daha kimsecikler yazmadı burda bursalı bayan arkadaslara ulasmak baya zor

niye kimse birşey yazmıyooorrr
anlaşılan burda kendim yazıp kendim okucam

e hadi ama bursadan kimse hamilelik beklemiyor mu ya

hayırlı olsun topiğin..inşallah bebeşini de görürüz buradan..bende bursadan..ama hamile değilim canım benim üç tane yavrum var..allah ım sanada nasip etsin yavrunu...arkadaşlar bir şey sorucam hamile olduğunu anlamadan üztüne gören varmı..nasıl oluyor sanki bu ay öyle bir his var içimde korkuyorum..

hg cok tesekkur ederım yavrularını Allah bağışlasın ne güzel kaç yasındasınız masallah ben daha cocugum olmadan allah nasip ederse üçleyecegımı soyluyorumben hele bir ilkine bakıyımde:))) ben bu şekilde üstüne adet gördüğünü söyleyenler var görümcem 3.de öyle olmus 2.5 ay anlamamıs e kolayı var bir test al dene?

amin canım..ben 34yaşındayım.biri 16..ortanca 12.ufaklıkta 4 yaşında..allahımın emanetleri onlar..adetimden önce yaptım negatif çıktı ama reglim iki gün sürdü yapıcam test ama pozitif çıkarsa napıcam(inşallah senin de üç tane olur..:))

aayy maşallah ya genceciksiniz boyunca cocuklarınız var 4.yü istemiyorsunuz sanırım ??
amin inşallah bakalım rabbim nasıl münasip gördüyse o kadar artık:)

aayy maşallah ya genceciksiniz boyunca cocuklarınız var 4.yü istemiyorsunuz sanırım ??
amin inşallah bakalım rabbim nasıl münasip gördüyse o kadar artık:)

evet çok güzeller.iyiki anneleriyim.ben istemiyorum da eşim istiyor çok.Allah ım ne yazdıysa o olacak şüphesiz..

Hayırlı olsun :)

Bende Bursadanım. Birkaç ay sonra yazın filan hamilelik düşünüyorum.

evet çok güzeller.iyiki anneleriyim.ben istemiyorum da eşim istiyor çok.Allah ım ne yazdıysa o olacak şüphesiz..

kesinlikle hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Hayırlı olsun :)

Bende Bursadanım. Birkaç ay sonra yazın filan hamilelik düşünüyorum.

hg asilem

kaç yasındasın ne kadarlık evlisin Allah isteyen herkesin kucaklarını bebiklerle doldursun inşallah

merhaba bende bursa yunuselinde oturuyorum.3 yaında bir oğlum var ve ikinci kes istiyoruz.Allah isteyen herkese nasip etsin.

merhaba bende bursa yunuselinde oturuyorum.3 yaında bir oğlum var ve ikinci kes istiyoruz.Allah isteyen herkese nasip etsin.

merhaba sümeyye hg

maşallah allah bağışlasın inşallah oğlana kardeş gelcek desene Allah gönlünüze göre versin canım ben 8. sınıfı yunuselinde şahin yılmaz'da okumuştum yakınmısınız oralara

bende bursadan tatlım uğur getirsin topiğin yaklaşık 1 yıldır bekliyorum bende inş senin çabucak olur..

bende bursadan tatlım uğur getirsin topiğin yaklaşık 1 yıldır bekliyorum bende inş senin çabucak olur..

merhaba melek hg inş hepimize bütün isteyenlere uğur getirsin sanadaaa sen ne tarafta oturuyorsun bakalım yarın öbürgün beklenen adet günüm heyecanla bekleyiş devam ediyor:)

merhaba melek hg inş hepimize bütün isteyenlere uğur getirsin sanadaaa sen ne tarafta oturuyorsun bakalım yarın öbürgün beklenen adet günüm heyecanla bekleyiş devam ediyor:)

hoşbulduk cnm ben osmangazide oturuyorum...

ayy az kalmış benim daha 8 günüm var bakalım ne olacak hayırlısı olsun hakkımızda inş..

hoşbulduk cnm ben osmangazide oturuyorum...

ayy az kalmış benim daha 8 günüm var bakalım ne olacak hayırlısı olsun hakkımızda inş..

olsun seninkide az kalmış canım tabıkı boyle gun bekleyıncede gunler gecmek bilmiyor ilk defa böyle adet gunumu beklediğim için adet gunum gelmek bilmedi normalde bir bakardım bir ay gecmıs hastalanmısım geçtiğimiz p.tesi test yaotım negatifti kırmızı kartı görmezsem p.tesi falan test yaparım diye düşünüyorum:)

inş görmezsin kırmızı kartı o kadar bekleyipte görmek çok kötü oluyor umarım ilk ayında bebişine kavuşursun ben aylardır hüsran yaşıyorum bakalım bu ayda yaşarım diye hiç umutlanmıyorum

sabır canım ben daha cok basındayım ılk ay cunku...olmazsada bidaha ki aya inşallah ya kasık agrılarım basladı yenı yenı belkide kırmızı kartı görcem canım Allah asıl senı en kısa zamanda bebeğine kavuştursun canım ya doktora falan gözüktünüzmü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…