Hamileliğin Belirtileri

ebrubu

STRESIN ANNESIYIM BEN
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
2.067
1
Merhaba arkadaşlar,
Son adetim 3-4 gün sürdü ve kahverengi bir akıntı halinde geçti ayrıca çok sancılıydı. Üstünden bir hafta geçmemesine rağmen göğüslerim aşırı derecede şiş ve çok acıyor, karnımda da şişlik var. Daha once prolaktin tedavisi gördüm ve hala haftada bir yarım Dostinex kullanıyorum. Sizce bu durum normal mi? Herhangi bir bulantı, kusma, iştahsızlık vs yok. Bana yardımcı olabiriseniz sevinirim.

Bir de son regl döneminden onceki çatlamada yumurtam 15 mm civarıydı. Küçük olmasının sakıncaları var mı?

Sevgiler :bbo:

gebelik testi yaptınmı peki canım? belki üsütne görmüşsündür..

slm anlattığın aynen banada oldu adetimin tam günüydü koyu akıntım geldi 2 gün sürdü üstünden 15 gün geçti karnım çok ağrıyo ve göğüslerim çok şiş.kardeşim şuan hamile 6 aylık aynen bana olan onada oldu meğersem hamileymiş.

aynen son adetim tuhaf olmuştu hiçbir şikayetim tuhaflığımda yoktu şükürki hala öyle hamişim. ama ne olursa olsun test aldım benim testimde silik çizgi çıkmıştı. Hayırlısı ne ise o olsun tatlım. a.s.

aynen son adetim tuhaf olmuştu hiçbir şikayetim tuhaflığımda yoktu şükürki hala öyle hamişim. ama ne olursa olsun test aldım benim testimde silik çizgi çıkmıştı. Hayırlısı ne ise o olsun tatlım. a.s.

canım bence zaman kaybetme sen çünkü idrar testi hemen gösteriyor belki silik çıkar ama sonuçta gösterir hemen yap bence inş. hamişsindir...:CüvCüv:

Merhaba arkadaşlar,

Mesajlarınızı alınca inanın ki çok sevindim. Herkese çok teşekkür ederim.

Testi henüz yapmadım, çünkü daha öncesinde prolaktin tedavisi gördüğüm için pek umutlu değilim. Bir de dediğim gibi yumurtalığım 15 mm iken çatlatma iğnesi oldum, açıkçası geçmişim pek parlak değil :)...

Aslında korkuyorum tet sonucunda hüsrana uğramaya... Çünkü sadece göğüslerimde anormal şişlik var bir de karnımda ufak bi şişlik o kadar...Bir yandan da acaba diyorum. Aaa bir de nasıl unuturum benim rahmim 4 mm imiş, normali 6mm ...Bu da düşük riskine neden oluyormuş. Yani bana çöldeki bahtsız bedevi diyebilirsiniz :)

Kocaman sevgilerrr

Hayirlisi olsun...en cok da dis gebelik vs olmasindan korkuyorum....

Arkadaslar gunaydin

Cok uzgunummm.. C.tesi dogum kontrol testi yaptim, ne yazik ki tek cizgi...Ama goguslerim hala bomba gibi, cok sis ve sizliyor..Bu ay da ellerim bomboss, yuregimde bir sizi

Belki erken yapmişsindir allah inşallah tez zamanda sağlikli bebek nasip eder karamsarlağa düştükçe olmuyor..

Sevgili Ozgeceylan, erken derken ne kadarlik bir sure? Ilk sayfadaki mesajimi okuyabilir misin? oraya neler oldugunu anlatmistim ve ustune gormeden bahsedilmisti. Bu konuda kendimi cok cahil hissettim

kızlar ya şu halimize bakın hemen herseyden nem kapar olduk habire kendimizi dinliyoruz öylemi böylemi şöylemi hadi bizim psikolojimiz degişiyor ya eşlerimiz onlarda bizden beter en ufak bi şey olsa eşim hemen bu sefer hamilesin diyor allahım emeklerimizi zayi etmesin herkese bütün herkese hayırlısını versin

Haklisin galiba Livaza, vucut anormallestikce ben de anormallesiyorum sanirsam Acaba prolaktinim mi yukseldi gene. Gerci haftada bir yarim tablet Dostinex kullaniyorum halaa...Goguslerimin 1,2 beden buyumesi ve acimasinin sebebi bu olabilir mi? offff

canım olumsuz düşünme doktorun senin durumuna göre önlenler alacaktır. Birde eğer çatlatma iğnesini bu ay vurunduysan o iyneyi vurunanlarda bazen çifç çizgi çıkabiliyomuş gebelik olmadığı halde. o yüzden sen doktorun ne diyorsa onu uygula sabırlı ol stres yapmamaya çalış inşallah sağlıklı bi hamişliğin olur...amin.

selam Serdi a.s.a.s.

Destegin icin cok tesekkurler. Testi yaptim, iki cizgi cikmadi canim ne yazik ki. Artik bir baska bahara kaldi...Dr. a gitsem yine yumurta ignesi verecek, niye bu kadar guclu olamadigimi anlayamiyorum

Ebrubu üstüne görmeyi biliyorum ve yorum yazmadan tek tek okumuştum bende hamileyken adet görülebilir benim demek istediğim o eczanelerden aldiğimiz testler 10 gün önceden göstermiyor onu ima etmeye çabalamiştim..

ozgeceylancim, sanirim 5-6 gun sonra adet gorecegim...Bu gunler sanirim benim icin pek kolay gecmeyecek

Sen ne durumdasin?

Geçer ebrubu..Bende allahın izniyle gebe olmayı bekliyorum..Senin içindeki durumu çok iyi anlıyorum Bir gün gelecek burdan mutluluğumuzu beraber paylaşacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…