Hamileliğin başlıca belirtileri neler

nillyycim hamile olabilirsin yani inşallah hamilesindir en kısa zamanda bir test yaptır bence

canım anlıyorum seni ama yinede her durumda doktorunun görmesi lazım en azından yaşadıklarının nedenini en iyi sana o açıklar

doğru söylüyorsun canım,birkaç gün daha geçsin gideceğim artık..seninde bebişini Allah hayırlısıyla kavuştursun sana...darısı başımıza :ecrin_bebek:

eftalya kütahyanın neresindensin bende aslen oralıyım yazıyı görünce tuhaf oldum herkesin memleketi fazla kütahyalı yok 2 veya 3

Aynı belirtiler bende de var.Bende çok merak ediyorum ve çok istiyorum.Hepimiz için hayırlı olsun.Hastalıgım için gün sayıyorum ki test yapayım.:)))

benim hastalığım geçen ay 27siydi,daha gelmedi,ama yinede bekliyorum test yapmak için...ya olmazsam hayal kırıklığı olmasın..

eftalya kütahyanın neresindensin bende aslen oralıyım yazıyı görünce tuhaf oldum herkesin memleketi fazla kütahyalı yok 2 veya 3

canım ben izmirliyim kütahyaya gelin geldim merkezde yaşıyorum eşim akoluklu biliyorsundur belki

kızlar yazdıklarınızı okuyorum aslında cocuk planlamıyoruz suan daha 4 aylık evliyim hep 5 gün önce olurum ama buay olmadım gecen ayın 28 de olmustum en son acaba hamilemiyimm:S

canım hamile olabilirsin ama yeni evlisin daha yeni evliliklerde hormonlar değiştiği içinde böyle gecikmeler görülebiliyor ama birkaçgün daha bekleyip bir test yaptır istersen

yokcanımya ben kütahyanın içini pek bilmem eşin bilirbelki ben tavşanlı domaniçtenim biraz uzak ama kütahyayı görünce içim gitti

kızlar hamileleik beliritisi olarak bel ağrısı çok oluyor adettekinden çok farklı önceden başlıyor sırt üstü yatamıyorsun sabah bel ağrısını hissediyorsun uyanırken birde gğüslerdeki damarlar belli oluyor bende sadece bunlar oldu başka bir belirtim olmadı

EN YAKIN ARKADAŞIMI KUCAĞINDA OĞLAN ÇOCUĞU VAR GÖRDÜM RÜYAMDA SABAH MESAJ ÇEJTİM GÜNÜ GEÇMİŞ HADİ ARKADAŞIM BEN 7.45 DE ORDAYIM CAMİNİN TUVALETİNE GİDECEZ TEST YAPICAZ DEDİM SONRA CAMİNİN WC Sİ KAPALIYMIŞ.PARKIN WC SİNE GİTTİK.TEST YAPTIK VE VAR ÇIKTI ONDA KASIK AĞRISI.GÖĞÜS AĞRISI.SARIMSI AKINTI.VE YORGUNLUK UYKU HALİ SÜREKLİ BU BELİRTİLER VAR.a.s

ya 10 gündür bendede bel agrısı durmadan uyuyorum dinlememiyorum gögüslerim cok sişti mavı mavı damarlar belli bugun iki gün gecti ama migde bulantısı bas dönmesi gibi seyler yok bide ara ara hasta olacakmısım gib ibi agri oluyo hıh yine olmadı diyorum geciyo bakalım bir iki gün dah bekleyip test yaptırcam 7 aydır bekliyorum zaten ama her ay hüsran insallah bu ay olmaz ....

selam kızlar bende hamıleyım ıdrar ytestınde cıktı hataya ulrasonla bakıcaklar
kasıklarım agrıyo adet olcak gıbı
goguslerım cok fena agrıyo tas gıbı
en belırgın bu ıkısı ha bıde damarlar belırgınlesrtı goguslerde
tırnak we saclarım daha cabuk uzadı walla

yokcanımya ben kütahyanın içini pek bilmem eşin bilirbelki ben tavşanlı domaniçtenim biraz uzak ama kütahyayı görünce içim gitti

selam naagihan domaniçten mişsin galiba güzelim.bende tavşanlı markezde oturuyorum.bilirsin belki istiklal ilköğretim okulunun oradayım.bu topikte buralardan birini görmek çok güzel.tekrar görüşmek üzere.:teytey:

ya kızlar benim ilk ilişkiye girdiğimden beri adet düzensizliğim var gecen ay 15 gün gecti sonra oldu adet söktürücü kullanmıstım...sonra subat 3te adet oldum bitiminden 2 gün sonra ilşkiye girdim..5 gün sonra tekrar adet gibi kanamam oldu şimdide adetim yine 16 gün gecti hamilemiyim yoksa((

canım 16 gün küçümsenmeyecek kadar uzun bir gecikme hamile olabilirsin ama eğer yeni evliysen bu hormonlarının evliliğe alışmasından kaynaklanan bir durumda olabilir ama sürekli bir düzensilik çok normal değil bence bir doktora görün.istiyorsan eğer inşallah hamilesindir bir test yap istersen

OFF OFFFF hala gelmdi 13 , günüm ..

göğüs hassasiyetim başladı yeni ..

mide yanmam gene devam geçen gün sabahı sabah ettim iki kasıgımın arası felaketti ..

sürekli tansiyonumda düşük .. senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…