Hamileliğin başlıca belirtileri neler

günaydın kızlar...ben sabah test yaptım tek çizgiydi:KK43:moralim bozuldu tekrar yatıp uyudum..rüyamda bir yerde bebek ağlıyordu,bende gidip onu aldım kucağıma,çok güzel bi bebekti,bebek ağlamayı kesti...bu rüyanın anlamı nedir sizce??bu ara düzensiz adet günlerim,geçen ay 27siydi hala gelmedi,ama test negatif

idrar testinde şüpeli ilişkiden 2 hafta sonra ortaya çıkar gebeliğin kandada 1 hafta içinde belli olur..

kızlar benimde adetim 1 gün geçti...
ama sadece bel ağrısı ve kasık ağrısı var..
başkada hiç birşey yok..
adet belirtileri diye umutlanmak istemiyorum.. bir kaç gün daha bekliyip öyle test yapıcam..
ilk hamileliğimde daha çok belirti vardı.. ama kürtajdan sonra adetlerim çok düzenliydi ve ilk defa gecikme yaşıyorum...
hayırlısı olsun
...

KIZLAR 2 GÜNÜM KALDI 4 NİSAN BENDE DOREMİ GİBİ SADECE O GÜN SANCIM OLURDU 2 HAFTADIR BELİRTİLER MEVCUT HAYIRLISI:teytey::teytey::teytey:

kızlar clearblue testi var yüzde doksan dokuz doğru sonuç veriyor çünkü ben kendim bizzat denedim adetime 5 gün vardı sabırsızlananalar için söylüoyrum o testten yapabilirler evde kendileri bende sizler gibi korunmayı bırakınca bekleyeemedim adetimi ve aynı adet belirtileri vardı ama clearblue testini aldım sonuç olumlu çıktı hemen ertesi günü sağlık oacağın agittim oradad aynı sonuç :::

ArkadaŞlar merhaba; bende aranıza yenı katıldım... Burdakı herkes gıbı bende hayırlısı ıse bır bebek ıstıyorum. GeÇen ay 3-4 martta hastalandım en son. Ve Şuan beklemedeyım fakat hamılelık erken belırtılerı var gıbı ama ısrarcı davranmıyorum. ÇÜnkÜ Çok ÜzÜlÜyorum sonra. 4 ay Öce dÜŞÜk yaptım... Bu ay hayırlısı ... Allah herkese hayırlı bebkler kısmet etsın ...

bugün test yaptım tek çizgi çıktı bir çizgi net öteki yoktu heralde hamile olsam kesin net cıkardı çünkü 16 gün gecti öğle deilmi

arkadaşlar idrar testi yaptım birinci çizgi belirgin ikinci çizgi ise silik le belirgn arası birşey belirtilerim doğru çıktı galiba

çok sevindim canım,hayırlısı olsun,Allah tamamına erdirsin... hihoyyyt belirtilerin neydi,bizede söyler misin???

slm kızlarrr..yardımınıza ihtiyacım var,son adetim şubat 27diydi,birkaç aydır düzensiz zaten ve hala adet olmadım;ama sabah çok az açık kahverengi akıntı gibi geldi,yani birkaç damla..sabahtan beri tuvalete gidip bakıyorum daha birşey yok.midem biraz bulanıyor,eşimde stres yaptığın için diyo,ne düşüneceğimi şaşırdımm mirmirmirmir.öyle adet olacakmışım gibi ağrımda yok,sadece hafif sızlıyo gibi kasıklarım,ne yapmalıyım sizce?

nilyyy sen eczaneden gebelik testi alıp yapmadın mı? benim adetim de 27 şubatta başlamıştı. ve 4 martta bitmişti. 1 nisan ve 2 nisanda test yaptım pozitifti. halbuki öncesinde yaptığımda negatifti. bu hafta doktora gideceğim. sen de bence doktora gitmelisin. bu haftaki belirtiler muhtemelen bel ağrıları ve kasık agrıları olacaktır..

bu arada böyle çok bilmiş gibi yazdığıma bakmayın :) ben de taze anne adaylarındadım..yazdığım gibi merakla beklerken test açık pembe çıktı ve şüpheye düştük,bu durumda hamile miyim die siteleri araştırmaya başladığımda bu siteye rastladım ve bütün edindiğim bilgiler internet kaynaklı..bu arada bu kadınlar kulübüne bayıldım :) hele hamiş kelimesine eşim de bayıldı :)

valla klasik belirtilerin dışanda gerekli gereksiz deli gibi uyku geliyor. başını koyduğun her yerde uyumak istiyorsun. ben belirtilerden ve hamileliğimin bile farkına varmadan önce deli gibi uyumaya başlamıştım. hatta eşim fograflarımı falan çekmişti hep. iş yorgunluğu sanıyorduk. öyle bir uyku ki gözünü kapattınmı bir daha açamıyorsun. bence en ön belirtisi bu. benim gibi gece kuşuysanız yani uykuyu sevmiyorsanız ve birden saat dokuzda koltukta uyuyup kalıyorsanız kendinizden şüphelenin derim. diğer belirtiler adet dönemi geçince çıkmaya başlıyor.

slm kızlarrr..yardımınıza ihtiyacım var,son adetim şubat 27diydi,birkaç aydır düzensiz zaten ve hala adet olmadım;ama sabah çok az açık kahverengi akıntı gibi geldi,yani birkaç damla..sabahtan beri tuvalete gidip bakıyorum daha birşey yok.midem biraz bulanıyor,eşimde stres yaptığın için diyo,ne düşüneceğimi şaşırdımm mirmirmirmir.öyle adet olacakmışım gibi ağrımda yok,sadece hafif sızlıyo gibi kasıklarım,ne yapmalıyım sizce?

canım söylediğin yerleşme kanaması olabilir istersen bir doktora gitde test yapılsın bi baksın doktor.zaten hamilelik belirtisi kasık ağrısıdır ama hafif adet ağrısı gibi değil.inşallah hamilesindir canım tahlil yaptırda bizede haber ver

nilyyy sen eczaneden gebelik testi alıp yapmadın mı? benim adetim de 27 şubatta başlamıştı. ve 4 martta bitmişti. 1 nisan ve 2 nisanda test yaptım pozitifti. halbuki öncesinde yaptığımda negatifti. bu hafta doktora gideceğim. sen de bence doktora gitmelisin. bu haftaki belirtiler muhtemelen bel ağrıları ve kasık agrıları olacaktır..

bu arada böyle çok bilmiş gibi yazdığıma bakmayın :) ben de taze anne adaylarındadım..yazdığım gibi merakla beklerken test açık pembe çıktı ve şüpheye düştük,bu durumda hamile miyim die siteleri araştırmaya başladığımda bu siteye rastladım ve bütün edindiğim bilgiler internet kaynaklı..bu arada bu kadınlar kulübüne bayıldım :) hele hamiş kelimesine eşim de bayıldı :)

canım tebrik ederim Allah sağlıka kucağına almayıda nasip etsin

kızlar gittim doktora bugün,vajinal ultrasonla baktı gebelik yok dedi,sonra kan testi sonucunda 12.57 çıktı,doktorda şaşırdı,ama seni ümitlendirmek istemiyorum dedi,cumartesi tekrar test yapılacak ona göre karar veririz dedi,bende şaşırdım ne düşüneceğimimirmirmirmir.inşallah hayırlısı olur:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

arkadaşlar bir kaç kez yazdım ama cevap alamadım 1 senelik evliyim son adet tarihim 17 şubattı ve bir daha adet olmadım 18 martta adet olmam gerekirken olmadım 1 hafta önce eczaneden idrar testi aldım fakat negatif çıktı acaba yanlış olma ihtimali varmı kan testi yaptırmak istiyorum ama açıkcası korkuyorum inşallah hamileyimdir ama başka hiç bir belirti yok lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

arkadaşlar bir kaç kez yazdım ama cevap alamadım 1 senelik evliyim son adet tarihim 17 şubattı ve bir daha adet olmadım 18 martta adet olmam gerekirken olmadım 1 hafta önce eczaneden idrar testi aldım fakat negatif çıktı acaba yanlış olma ihtimali varmı kan testi yaptırmak istiyorum ama açıkcası korkuyorum inşallah hamileyimdir ama başka hiç bir belirti yok lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

Merhaba canım;
Benimde adetim 2 gün gecikti.Ve ben bugün kan testi yaptırdım.Ama sonucunu yarın alıcam.Bakalım görücez.Benim hiç umudum yok aslında ama bekliycem bakalım sonuç ne göstercek.Umarım hamileyizdir.

X