Hamileliğimin tadını çıkaramadan onu kaybettim

kızlar şimdi doktorumdan geldim kese hala içerde 10 mm olmuş hiç bişey anlamadım bu işten ama doktor yüzde 70 80 düşük olabilir dedi ama düşmeyede bilirmiş üç günde bir gel bakıcaz dedi kese gelişirse iyi gelişmezse kan testi ve sonum gene kürtaj yani benim düşürdüğüm bebek değilmiş bebek daha sarımsı et parçası şeklinde oluyomuş sevinsemmi üzülsemmi anlamadım allahdan ümit kesilmez bakarsın yaşar bebeğim

oh be ıcım rahatladı ya sen umıdını kesme belkı bı sınavdan gecıyoz dayan lutfen.bak ne guzel aynı ay dogum yapcaz paylasıcaz burdan sen yat kalkma hıc.gecmıs olsun canım ınsallah bıseycık olmaz

inşallah canım o karnımdaki bütün huzursuzluklar kanamayla gitti dediğin gibi bi sınavdan geçiyoruz bakalım 3 gün sonra belli olcak inşallah büyürde sağlıklı bi şekilde doğurur kucağıma alırım tabi bu dualarım bizim gibi olan herkez için geçerli

valla edemıyorum
doktorlarım takıp edıyor bılıyorsun bıze bılgı vermıyolarlar.sen dınlen canım,ya ben kafayı sıyırcam ne zaman durcak bu akıntı.

lolocum canım gerçekten çoooook üzüldüm RABBİM biran önce bebişine kavuştursun inşallah canım senin için de dua edicem bebişin inşallah gitmemiştir ya devlet hastaneleri hep böyle canım ya ben bi iğne vurdurmaya gitmiştim yani bi iğneye bile özen göstermiyolar.......RABBİM herkesin gönlünüe göre versinhihoyyythihoyyythihoyyyt

benı 4sun sonra kalp atısı ıcın cagırdı bıraz erken degılmı 5 hafta 3gunluk falan oluyo gıtmesemmı benı allttan muayne ede ede mahvettıler ya

banada devlet hastanesinde alttan baktılar ama bebeğin kesesini göremediler benim doktorum daha iyi bi daha devlet hastanesine gitmicem

ultrason kağıtlarını almıyomusun orda yazıyo kesenin kaç mm olduğu

canım evet ozel tabıkı daha ıyı.burda bı doktor var harıka.fakat bu testler ne olcak ınsan altından kalkımıyo.eger kanamam bıter ve kalp atıslarını duyarsam bende ozele gıtmek ıstıyorum.of ya su kanamayı durdurmanın bı yolu olmalı.ben boyle korkarak yasanmaktan bıktımmm

Geçmiş olsun canım.herşey yoluna girer inşallah.İsyan etme sakın.Allah yardımcın olsun:nazar:

Canım üzüldük valla :a015: :çok üzgünüm: Allah sana ve eşine sabır versin canım. Tedaviyle olduğuna göre zor elde ettiniz. Kaybınız da büyük haliyle. Olup da kaybetmek en acısı olsa gerek. Allah acil şifalar versin. İnşallah bir an önce tekrar bu duyguyu yaşarsın , hem de sonuna kadar. Sağlıklı bir bebeğin olur inşallah tez zamanda canım.. a.s.

inşallah sorunsuz bir şekilde bebeğinize kavuşursunuz

X