Hamilelerrr, akıntı belirtisi yasayanlar tarif edebilirlermi nasil bir akintiydi?

İyi canim o zaman hadi hayırlısı o zaman güzel haberlerini bekleriz

bilemedim ki artik cok karisik islermis ya :) kanaman nasil peki bi anormallik hissettin mi

Yani anlamadım ilk gün az az ikinci gün biraz daha normal 3. Gün kopkoyu zift gibiydi hiç bişe anlamadım ama sanırım ilaç kullaniorm ya ondan olabilir die dusunuorm senin nasıl normal mi ?

Yani anlamadım ilk gün az az ikinci gün biraz daha normal 3. Gün kopkoyu zift gibiydi hiç bişe anlamadım ama sanırım ilaç kullaniorm ya ondan olabilir die dusunuorm senin nasıl normal mi ?
benimde ilk gun cok cok azdi bugun biraz daha fazlaydi ama gecen aylara gore normal degil bu ayki adetim

Ben 2015 kasım da kimyasal gebelik geçirdim adet günümde önce sarı kıvamlı bi akıntı sonra kahverengi akıntı oldu.ancak kesesini göremeden kaybettim.şimdi 4+3 üm kan testim 149 çıktı.akıntım bazen beyaz bazen su gibi.adet günümde bir kez süt gibi geldi.çok değişkenlik gösterebilir.hatta adete yakın kuru günler olur ya benim ilkinde olmamıştı bunda 4 gün falan kuruydu.adet günümden 1 gün önce akıntı başladı.

Canim sağol bilgi için bende soruyu sorduktan kisa bi süre sonra öğrendim hamile olduğumu
Hadi hayırlısıyla sağlıkla bebislerimizi kucagimiza alalım inşallah

bilmiyorum ki mide bulantilarin icin dedim ama

Ay cnm ya bugün de belimin ortasi kirilio gibi çok agrio kendimi kastigim içinde kasigim agrio die dusunuorm ama bilemiorm ay test yapınca da çıkmayı ca uzuluorm daha adetimin bittiği 1 hafta anca oldu yenisine çok var acaba yapsam mi test

bence yap canim ben gittim bugun yaptrdim yarin alicam sonucu bana da degilim gibi geliyo ama esim yaptiralim icimiz rahatlasin dedi adetim anormal oldu diye bakalim artik bnce yap bi acaba diyip durmaktansa kafan rahatlar yoksa calismaya devam

Kızlar bnmde yumurtlama zamanım geçti ama kasık ağrım devam ediyo bugünde camaşırımı ıslatcak şekilde yumurta akı renginde akıntım oldu sizce bu nedir anlamadm

Ya kizlar bende test yaptim ama yukleyemiyrm buraya bellek yetersiz dyor benim testim de aksam yapmstim sikisik degildim idrara ikinci cizgi o idrar dokulen yere yakindi hatta en sondaydi cizgi ama silik sonra ben testi cikardim icini orda silik cizgi görünüyor t nin altinda degilde ilerde acaba hamilemiyim yaa adetme 5 gun var

Kızlar bnmde yumurtlama zamanım geçti ama kasık ağrım devam ediyo bugünde camaşırımı ıslatcak şekilde yumurta akı renginde akıntım oldu sizce bu nedir anlamadm
adetin yakin
adetin gecmeden zor cikar idrarda idrara gec geciyomus hormon

belki yumurtlama donemin bitmemis olabilir akinti ondan olabilir cunku her ay ayni zamanda olmayabiliyo yumurtlama arada 3 5 gun oynuyo

belki yumurtlama donemin bitmemis olabilir akinti ondan olabilir cunku her ay ayni zamanda olmayabiliyo yumurtlama arada 3 5 gun oynuyo
Bu ay ovu testi kullandım geçti yumurtlamam nblm tekrar yumurtluyorumdur hralde ama testte negatif çıktı ondan kafam karıştı biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…