Hamilelerrr, akıntı belirtisi yasayanlar tarif edebilirlermi nasil bir akintiydi?

maşallah cnm Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah benımde bu ay tutar dua et bana tatlım :*
Amin kuzum inşallah ben 7 ay tedavi gördüm ocak gibi bıraktım tedaviyi skkıldım gitmicem artık dedim tüp deneyip bırakacaktım subatta hamile kalmışım

Hamile kalan arkadaşlar iyiakşamlar,
Adetime 1 hafta var,su gibi akıntı var bir kaçgündür,su akıyo,kokusuz,şefaf sizdede böyle oldu mu?

Kizlar bugun adetin ikinci gunu hala olmadim hep ic camasirim su gibi islak olurdu 2 gun once o su gubi akinti yerini hafif toz pembemsi hafif cok cok cok acik kahverengine birakti 2 gun once sag kasigima 5-10 saniyelik cok siddetli agri girdi gecti suanda da sadece sol gogus meme ucum com agriyor acaba bunlar ne

yerlesme kanamasi olabilir belkide belli olmaz bi test yap istersen

insllah canim. ya aslinda test yaomamak icin zor tutuyorum kndimi ama hayal kirikligindan korkuyorm en azindan bi hafta gecsin dedim ama bilmiyorm dayanamayabilirim :)
Bı ıdrar testı yap belkı sılık cıkabılır cıkmasa bıle ıdrar testı hmen cıkmııo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…