hamileler,günü geçenler ve anneler lütfenn bi yardımm :( kafam çok karışık...

nqhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
180
1
Kızlar slm en acilinden bi sorum olacak lütfen cvp verirmisiniz :KK43: ?
Konu şu ki ben 4 ay klomen kullandım malesef tutmadı en son 29 şubatta adet oldum ve klomen kullanmadım sonuç olarak ise bugün ile tam 12 gün geciktim.Bugünde doktora qittim ultrasonda gebelik görünmediğini sadece birden fazla yumurtam olduğunu düzenli ilişkiye devam etmem gerektiğini eger 15 gün içinde adet olmazsam tekrar gelmemi söyledi söyledi. Neden gecikme oldu o zaman kistmi var dedim kist yok tertemiz dedi sizin başınıza böle bi olay geldimi hiç kafam karıştı 12 gün geciktim ama ultrasonda bebek yok kistte yok sadece oluşmuş yumurta var ilişkiye devam et çatlayabilir dedi sizce hamile olabilirmiyim bu durumu yaşayan varsa yardım edebilirmi lütfeeen ...

canım benimde geçen ay öyle oldu. yumurtalarım çatlamadı ama kist değil dedi doktor. çatlayacak ama ne zaman çatlar belli olmaz, ilişkiye devam gebelik oluşabilir dedi. yumurtalar dediği gibi çatladı ama gebelik yok adet oldum 46. günde.... (6tane yumurtam vardı)

canım benimde geçen ay öyle oldu. yumurtalarım çatlamadı ama kist değil dedi doktor. çatlayacak ama ne zaman çatlar belli olmaz, ilişkiye devam gebelik oluşabilir dedi. yumurtalar dediği gibi çatladı ama gebelik yok adet oldum 46. günde.... (6tane yumurtam vardı)

hmm anladm ama gebe klma ihtimalide vardı yani adete kadar dimi yalnış anlamadm ...

evet canım gebe kalma ihtimali var.

ayy inşallah yaa bu durumu yaşayan başka kimse yok sanırım peki cewo şuan hamile olma ihtimalim var mı ki doktor kan testi istemedi kistte yok dedi acaba şimdi hamile olabilirmiyim yoksa bu 15 günü mü ii değerlendirmeliyim offff

canım bende de öyle oldu bi keresinde, 12 gün geçti doktora gittim yeni çatlamış dedi yumurtan...bazen oluyo yani, canını sıkma...

aaa çok enteresan bu konuyu bilmiyordum ben.ben de en son yumrtalık takibi için gittiğimde 11 mm de kalmış uymurtaların artık önümüzdeki ay kolmeni 3 e çıkartıcaz dedi ama ekranda bişey gördü ve şurda bişey var bu ay belki bir süpriz yaşayabiliriz dedi şimdi adetim 31. gününde ben de 1 haftadır akıntım çok hatta acaba hamilemiyim die umutlanıyodum ama o zaman benimde yumurtalarım büyüyp çatlamış oluyo galibaa tüh yaa

canım bende de öyle oldu bi keresinde, 12 gün geçti doktora gittim yeni çatlamış dedi yumurtan...bazen oluyo yani, canını sıkma...

nesli sanırım sendede gebelik oluşmadı bu dönemde benim bugün 46. gün 15 günlük bi gecikme var ve ayın 28inde adet olmazsam tekrar gidicem hiçö bi belirtimde yok aslında hamileliğe dair sanırım bu ayda olmıycak :KK43:(

X