hamileler bu ay cok çalıştık diyorsunuz,bunun zamanını bizede anlatırmısınız:((((

irem4006

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2008
3.786
2.820
merhabalar bende bebek sahibi olmak istiyorum.ilk kez bu ay korunmadık olmayacak galiba.diger aya bakıcaz artık.benim ve benim gibi olanlara hamile kalanlar,kalmışlar söylermisiniz bu calışmaların zamanını.mesela ovulasyon günlerinde ne kadarda bi anlamadım bi arkadaşım gün aşırı diyor,birisi adet ortasında aralıklarla 3 gün yoksa olmaz diyor yardımmmmmmmm

merhabalar bende bebek sahibi olmak istiyorum.ilk kez bu ay korunmadık olmayacak galiba.diger aya bakıcaz artık.benim ve benim gibi olanlara hamile kalanlar,kalmışlar söylermisiniz bu calışmaların zamanını.mesela ovulasyon günlerinde ne kadarda bi anlamadım bi arkadaşım gün aşırı diyor,birisi adet ortasında aralıklarla 3 gün yoksa olmaz diyor yardımmmmmmmm

merhaba canım,bak bu iş aslında allahın kısmet ettiği bir zamanda oluyor diyebilirim...ben her ay beklerdim dört gözle..yaşadığım en ufak belirtide acaba hamilemiyim derdim.. her ay yumurtlama günlerimi,gün gün takip ederdim..her hamile arkadaş bana rahat ol stres yapıyorsun derdi..ama ne yapsam kafamdan atamıyordm bebek fikrini...

birgün artık kesin karar verdim hiç düşünmeyecem rahat olacam dedi..hafta içi çalışıyorum zaten işle meşgulum onun dışındaki saatlerde kursa gittim (direksiyon) eşimle hep tiyatro konser gezdik yumurlama günlerini hiiç takmadım önemsemedim ve hergün ilişkiyede girmedim canımız ne zaman istediyse yaptık, sonra adet olacağım gün bir test yaptırdım kan testi sonuç 822,00 çıktı şok oldum ve o an anladımki bu iş üstüne düşmeyince ve rahat olunca oluyormuş...

sende rahat ol canıım ve yumurtlama günleri dışındada döllenem olabiliyor bunu unutma bende yumurtlama tarihinden önce döllenme olmuş,yani adet günüm bittikten sonra olmuş

sana tavsiyem rahat ol,stres yapma kafanı sürekli bu işe odaklama,ilişkiye girerken bebek için değil istediğin için gir,ve adet günleri dıındaki hergünü döllenme olabilecek gibi düşün çünkü öyle..

umarım en kısa zamanda bebişin gelir

teşkkür ederim meryemmeryem işta insan kendi kendine sakin ol düşünme diyor 2 saat düşünmüyorum sonra bi bakıyorum yine bunu araştırıyorum.tabiki ALLAHIN takdiri ama biz elimizden geleni yapalımda diyorum bide ben tecrübeli degilim şaştım kaldım herbi kafadan bi ses cıkınca

canım internette yumurtlama günlerini hesalıyorsun gebelik.org en güveniliri bu konuda özellikle sabah 8 civarında yumurtada spermlerde en güçlü halindeler yani en iyi döllenme o zaman oluyormuş.o günlerde hergün ilişkiye girebilirsiniz sadece ilişkiden sonra yaklaşık yarım saat yada daha fazla sırt üstü yatıp bekleyeceksin.inşallah hamile olursun en kısa zamanda

:roflol::roflol:ula herşeyi denedik olmiyii yaa çalısmad baanmısın demıyosırnaşık şey

teşkkür ederim meryemmeryem işta insan kendi kendine sakin ol düşünme diyor 2 saat düşünmüyorum sonra bi bakıyorum yine bunu araştırıyorum.tabiki ALLAHIN takdiri ama biz elimizden geleni yapalımda diyorum bide ben tecrübeli degilim şaştım kaldım herbi kafadan bi ses cıkınca
bende sendenim canım:KK43:(((

Hamile kalmak için yapma bence rahat ol.Eşinle canınız istediğinde beraber olun çünki bunu mecburiyet olarak görmemelisin.

Arkadaşım bende bu ay bebiş haberi aldım . .aynı senin gibi heycan ve endişe icinde bekliyordum 5.. 6 aydır . .ama daha siz korunmayı bile yeni bırakmışsınız acele etme sakin ol . .sana tavsiye ediceğim bi kaç sey var . . öncelikle ilişki sırasında bayan orgazma ulaşıyorsa bu spermin daha rahat ilerlemesini saglıyormuş yani gevşiyosun kasmıyosun bundan dolayı ikinciside ilişkiye girdikten sonra arkadaşın dediği gibi belinin altına yastık koy en az yarımsaat 45 dk gibi yat . . heee bu rada sen eşine keçiboynuzu yedir dört beştane gerçi henüz bi probleminiz yok ama buda spermleri hareketlendiriyor . .hadi bakalım şimdilik kolay gelsin . .:))

Arkadaşım bende bu ay bebiş haberi aldım . .aynı senin gibi heycan ve endişe icinde bekliyordum 5.. 6 aydır . .ama daha siz korunmayı bile yeni bırakmışsınız acele etme sakin ol . .sana tavsiye ediceğim bi kaç sey var . . öncelikle ilişki sırasında bayan orgazma ulaşıyorsa bu spermin daha rahat ilerlemesini saglıyormuş yani gevşiyosun kasmıyosun bundan dolayı ikinciside ilişkiye girdikten sonra arkadaşın dediği gibi belinin altına yastık koy en az yarımsaat 45 dk gibi yat . . heee bu rada sen eşine keçiboynuzu yedir dört beştane gerçi henüz bi probleminiz yok ama buda spermleri hareketlendiriyor . .hadi bakalım şimdilik kolay gelsin . .:))

denicem sagol arkadaşımalkisalkisalkis

kizlar tabi once rabbimne zaman nasip ederse ozaman olur.
ben iki yontemi ayni anda kullanim.
1. adet oldugungunle beraber 12. gunu 14. 16. 18. 20. gun beraber oldum.
2. side adetten sonra once kuru oluyosun sonra kremsi akintin oluyo. ondansonrada
boyle sumuk gibi sunen seffaf akintim oldugu gun ve ertesi gunu mutlaka denedim.
bu akinti ister adetimin 13. 15 ci gunu vs olsun onuda denedim. ayni
anda.
3 kez hamile kaldim bu yontemle. tabi 3de dustu baska rahtsizlaiktan oturu.

selinaycım bende 3 aylık evliydim düzenli ilişki sabahın erken saatlarinde herşeyin en verimli zamanı..bide yarım saat bekle ilişkiden sonra bende dikkat ettim hemen hamile kaldım..hic stres yapma Allah hayırlı evlatlar versin sabret herşey olur..

kizlar tabi once rabbimne zaman nasip ederse ozaman olur.
ben iki yontemi ayni anda kullanim.
1. adet oldugungunle beraber 12. gunu 14. 16. 18. 20. gun beraber oldum.
2. side adetten sonra once kuru oluyosun sonra kremsi akintin oluyo. ondansonrada
boyle sumuk gibi sunen seffaf akintim oldugu gun ve ertesi gunu mutlaka denedim.
bu akinti ister adetimin 13. 15 ci gunu vs olsun onuda denedim. ayni
anda.
3 kez hamile kaldim bu yontemle. tabi 3de dustu baska rahtsizlaiktan oturu.

geçmiş olsun canım teşekkür edrim bilgiler için ALLAH en yakın zamanda tekrar kısmet etsin

X