Gebeliğe Hazırlık Hamileler bel ağrısı belirtiniz kaç gün sürdü?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

pembetakunyaliyengec

....
Kayıtlı Üye
20 Mart 2023
359
211
38
Selamlar erken gebelik testini belim çok ağrıdığı için ve son günlerde çok uykum olduğu için adetime 10 gün kala yaptım ve silik çıktı. 3 gün bel ağrısı çektim ama bugün bel ağrım azaldı. Belirtisi bel ağrısı olanlar kaç gün bel ağrısı çekti?

O konuda bir bilgim yok canım hamilelik varmıymıs ? ve 10 gün önceden nasıl belli olabiliyor bu kadar erken adet döngümü uzun çünkü bende neredeyse bir yıldır hamile kalmak için uğraşıyorum

Ya sizin hesaplamanizda problem var ya da testte. 10 gün önceden adet öğrenmek mümkün değil. Adetten 14 gün öncesi yumurtlama dönemi zaten.4gunde gebelik oluşup teste yansiyamaz. Hele de idrar testine.Hatta bazı kadınlar yumurtlamadan 10 veya 12 gün sonra adet olurlar. genel süreç aralığı 8-14dür. Erken gebelik testinde pozitif gördükten sonra kan verdiniz mi?

0cak sonunda kürtaj oldum 9 haftalık bebeğimin kalbi durmuş. 4 ay sonra regli oldum yani yumurtlama düzenim değişmiş olabilir, kullandığım uygulamaya göre 10 gün vardı reglime ama çok bel ağrım olduğu için ve TSH testim çok düşük çıktığı için predictor erken gebelik testi yaptım silik çıktı. O gün şüphelerim olsaydı TSH testi yaptırdığım gün betaya da baktırırdım ama araya bayram girdi. Pazartesi randevum var başka test olmadığı için pazartesi hastanede öğreneceğim.

O konuda bir bilgim yok canım hamilelik varmıymıs ? ve 10 gün önceden nasıl belli olabiliyor bu kadar erken adet döngümü uzun çünkü bende neredeyse bir yıldır hamile kalmak için uğraşıyorum
Kürtajdan sonra ilk adet döngüm olduğu için ne zaman yumurtladım takip etmedim sadece şüphelenince predictor erken gebelik testi yaptım silik çıktı kürtajdan sonra daha hızlı hamile kalınabiliyormuş. Araya bayram girdiği için pztesi öğreneceğim hem o güne kadar netleşir. İki yıldır evliyim ben de. Bir kimyasal bir kürtaj oldu ben de uğraşıyorum Allah isteyen herkese versin.

Hayırlı bayramlar canım bende 8 Mayıs'ta düşük yaşadım ve kürtajla sonlandı hala regl olmadım korunmuyoruzda.. sizde korunma var mı peki 4 ay çok uzun bir süre degilmi

7 haftalikken oyrendim hamileligimi ama adetime 10 gun kala başlamişti bel karin agrisi ama 4 aya kadar hep agridi karnimda belimde erkek bebişlerde agriyo qaliba kizlarda oyle olmadi

Hayırlı bayramlar canım bende 8 Mayıs'ta düşük yaşadım ve kürtajla sonlandı hala regl olmadım korunmuyoruzda.. sizde korunma var mı peki 4 ay çok uzun bir süre degilmi
İyi bayramlar, çok geçmiş olsun. Biz de hiç korunmadık.

4 ay normalde uzun evet. 2 ay adet olmayınca doktora gittim doğum kontrol hapı verdi yine de 2 ay daha geçti üstünden ve her ay sanki regli oluyor gibi ağrı çektim çok beter ağrıydı. Bilmiyorum bazı kadınların uzun sürebiliyormuş.

7 haftalikken oyrendim hamileligimi ama adetime 10 gun kala başlamişti bel karin agrisi ama 4 aya kadar hep agridi karnimda belimde erkek bebişlerde agriyo qaliba kizlarda oyle olmadi
İnşallah bebeğim gelmiştir artık eczaneler de çalışmıyor internetten kargo da gelmiyor mecbur bekliyorum yoksa şimdiye kadar her gün yapardım testi. Yine de internetten aldım gecikmezse cuma gelecek. sağlıklı olsun da yeter ki gelsin artık birkaç gündür hafifledi bel ağrım kasık ağrısı oluyor arada.
Allah kimseyi aratmasın isteyen herkese nasip etsin

Anladım canım belki o yüzden erken belirti olabilir bana erken geldi de 10 gün öncesi. İnşallah hayırlı haberler alırsınız ve bende

bel agrisi adet vaktine kadar çok oldu bende sonra azaldi. Rabbim hayirli, tontiş, ponçik sagkikli bebek versin sana inşallah.

Geçmiş olsun. Yani son adet tarihiniz Mayıs ayında mi oluyor? Umarım bu sefer sağlıklı bir gebelik elde edersiniz hakkınızda hayırlısı olsun

Geçmiş olsun. Yani son adet tarihiniz Mayıs ayında mi oluyor? Umarım bu sefer sağlıklı bir gebelik elde edersiniz hakkınızda hayırlısı olsun
Evet Mayıs 28 de 4 ay bekledikten sonra 3 gün kadar sürdü. Ben de beklemiyordum ama belirtilerden şüphelendim yoksa tarih olarak uymuyor sadece yumurtlama erken olmuştur belki üstüne görme dedikleri şey olmuştur bilmiyorum sonucu haftaya yazarım tesekkürler herkese

Bazı kadınlar 2 kere yumurtluyor testte çıktıysa kanda mutlaka çıkar eğer çıkmazsa test yanlıştır ama on gün önceden öğrendiysen muhtemelen iki kere çatlama olmuştur yoksa o kadar erken mumkun değil hayırlısı olsun canım

Yanılıyorsunuz tek bir ilişki ile hamile kaldım kızıma ve tam yumurtanın catladıgının 5.günü kasık batması ve rüyamda görmemın verdıgı gazla predictor early yaptım çok silik çizgi çıktı 3gun sonra da daha da kırmızıydı yani 9 gün kala öğrendim kızıma hamile oldugumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…