Adete 1 gün kala belirtiler neler

6 aydır ama geçen ay gebelik geçirdim ama düştü işte kimyasaldı doktor korunma bu ay hamile kalabilirsin dedi korunmadım ama olmadı inşallah önümüzdeki ay . Siz ne zamandır deniyorsunuz
Bende 2 yildir evliyim ama 6 aydır gebelik istiyoruz henüz olmadi aslinda yumurtlamam catlamamda var ama neden olmuyor anlayamadim

Ben erken öğrendim belirtilerim çok erken başladı
Bende bakalım kısmet 4 gün kaldı regle 27 yıllık hayatımda ilk defa sofrada et yemedim pişirirken zaten zor pişirdim hatta eşim şok oldu den yemiyomusun dedi yok midem bulanıyo dedim sen ve et yememek allah allah dedi kayınvalidem geldi sen niye yemiyosun dedi midem bulanıyo anne kokusundan dedim hamile kalmış olmayasın dedi bilmiyorum dedim 🤦🏻

Bende bakalım kısmet 4 gün kaldı regle 27 yıllık hayatımda ilk defa sofrada et yemedim pişirirken zaten zor pişirdim hatta eşim şok oldu den yemiyomusun dedi yok midem bulanıyo dedim sen ve et yememek allah allah dedi kayınvalidem geldi sen niye yemiyosun dedi midem bulanıyo anne kokusundan dedim hamile kalmış olmayasın dedi bilmiyorum dedim 🤦🏻
Benim herşeye midem bulanıyordu..güzel haberini bekliyorum❤️❤️

Adetime 1 gün var. Yumurtlamadan beri geçmeyen göğüs ağrısı ve hassasiyetim var. Ara ara kaşık ağrısı oldu ama 3 gün kala sol kasığımda batmalar oldu bugün de yine bel ağrısı,göğüs hassasiyetim var. 5 gün önce gebelik testi yaptım negatifti böyle durum yaşayıp gebe kalan var mı ?
Bende 1 gün kala erken gebelik yaptim negatif şimdi 2 gün geçti biraz daha bekleyip kan vericem

Benim herşeye midem bulanıyordu..güzel haberini bekliyorum❤️❤️
Hadi inşallah eşim görür diye yazamadım ama eşimin kendi kokusuna aşığım resmen işten geldiği zaman afedersin köpek gibi eşimi koklarım 😄 ay bugün mideem kalkıyo koklayamıyorum + olarak şaka kaldıramıyorum resmen normalde çok komik biriyim ama çok asabiyim şuan çok duygusalım 🤦🏻😔😄

Hadi inşallah eşim görür diye yazamadım ama eşimin kendi kokusuna aşığım resmen işten geldiği zaman afedersin köpek gibi eşimi koklarım 😄 ay bugün mideem kalkıyo koklayamıyorum + olarak şaka kaldıramıyorum resmen normalde çok komik biriyim ama çok asabiyim şuan çok duygusalım 🤦🏻😔😄
Herşeye ağlayacaksın daha dur inşallah güzel haberini alırım❤️

IMG_20240828_205435.jpg
kizlar aslında adet oldum ama azdı yani miktari ayrica adetten sonra aşırı uykum geliyo tükürük de cogalma var aşırı hemde test yaptim 2 tane ikiside bu sekilde cikti sizce olabilir mi başına böyle bisey gelen var mi cok heyecanliyim

X