Hamile olduğunuzu ogrenmeden once hamile olduğunuzu hissettiniz mi?

Bende de prolaktin yüksekliği var doktor ilaçla olursun dedi ilaç kullanmadan adet olamıyorum mucize gibi birsey o zaman bu ya

Ya biliyo musun ben inanmazdim ama gercekten hissediyosun icine doguyo resmen. Ben gectigimiz ay dusuk yaptim mesela bu ay denedik ama hamile olmadigimi hissediyodum herkes yaa kesin hamilesn dedi ve kesinlikle hissetmiyodum degilim de bakalim bidaha ki ay ama insan cidden hissediyo :)

basın saolsun cnm uzuldum.pekı sen nasıl hıssettın hamıle oldugunu???

iyiyim be kuzum sukurler olsun halımıze :) gezıom ıste kk da napım.ınofolıc warmıs combı ona merak sardım alıp ıcsemmı dıom :)))pkoya çok ıı gldıgını yazmıs hrkes
Cok sukur:) netten baktim da bende simdi dedigin gibiymis sanirim hatta onunla ilgili bi yazi buldum hatta canim :)
Inofolic Combi Kapsül İle Polikistik Over Semptomları Geride Kalsın
Inofolic Combi Polikistik Over Sendromu belirtilerinin giderilmesinde doğal destek sağlar.

Polikistik Over Sendromu (PKOS) belirtileri;
Hormonal bozukluklar (tüylenmede artış, saç dökülmesi, cilt yağlanması ve sivilce), Kilo almaya yatkınlık, Adet düzensizliği, Lipid (kan yağları) metabolizmasi bozukluğu, Kardiyovasküler hastalıklara yakalanma riskinde artış

Inofolic Combi Hangi Durumlarda Fayda Sağlar
Tükettiğiniz gıdalarda olmadığından veya tüketimı arttığından myo-inozitol, d-kiro-inozitol ve folik asit eksikliği yaşamanız mümkündür. Inofolic Combi myo-inozitol, d-kiro-inqzitol ve folik asit eksikliğinin önlenmesini sağlayan bir destek ürünüdür. Inofolic Combi ile aldığınız folik asit proteinlerin yapı taşı olan amino asitlerin yapımını, hücre bölünmesini ve homosistein metabolizmasının sağlıklı çalışmasını sağlar.
Yapılmış bilimsel çalışmalar Inofolic Combi’ nin BKİ değeri 25’in üzerinde olan bireyler için öncelikle yararlı olduğunu göstermektedir.

Aciklayamadigim bisey ama ben de hissettim adet gunume 6gun kalakendimi hamile hissediyorum demeye basladim degisik birsey..

basın saolsun cnm uzuldum.pekı sen nasıl hıssettın hamıle oldugunu???
Sagol canim ya boyle icim kipirdiyodu tarif edemiyorum yani inanir misiniz sanki hamile kaldigim gun hissettim yani o gun evet hani hamile olucam diye yani boyle anlatamiyorum ya :) 6 haftalik dusuk yaptim canim Allah sabir versin daha kotu olanlar var ama hamile olmak cok guzel bir sey gercekten umarim en yakin zamanda tekrarr yasarim sizinle paylasirim ve kucagima alirim :)

inş cnm inş.Rabbim cumlemıze nasıb etsın ıns

saol cnm benım.alıp ıcım barı bunu hemen ben ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…