Hamile olduğunuzu ogrenmeden once hamile olduğunuzu hissettiniz mi?

ben reglime bir hafta kala içimde tuhaf bişey oldu midem mi ekşidi karnımmı ağrıdı anlatamıyorum yani çok tuhaftı 2 gün gecikince de gidip kan testi yaptırmıştım 200küsür bişeydi.. kucağıma almak kısmet olmadı ama hayırlısı inşallah Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip eder

Darısı tüm isteyenlerin başına olsun inşallah :)

o bahsettiğim hissi ilk anda anlamlandiramamistim ama sonra hamile olduğumu öğrenince onunla bagdastirdim canım. Ama 2 yildir test yaparken her seferinde tek cizgi bekleyerek yapıyordum bu sefer 2 olduğuna emindim niye bilmiyorum tek çıksa şok olurdum :KK70:
ben de her ay 2 senedir tek çizgi gördüğümden 2 çizgiyi görsem çok şaşırırdım en son 2 gün önce test yaptım ama bir şey çıkmadı bakalım bugün kan verdim ne çıkacak 2 gün geçti adetim

ay hamile olduğumu hiç hissetmeyeceğim heralde her ay bekleye bekleye beklemeye hevesim kalmadı üzüle üzüle bilemedim üzülüyorum ama bugün çok donuğum

ben de her ay 2 senedir tek çizgi gördüğümden 2 çizgiyi görsem çok şaşırırdım en son 2 gün önce test yaptım ama bir şey çıkmadı bakalım bugün kan verdim ne çıkacak 2 gün geçti adetim

Allahım en hayırlı zamanda sana da o duyguyu yaşatsın canım ümidini kaybetme :)

Merhaba kizlar bende yaklasik bir senedir hep ikiz hissediyorum ailemde ikiz yok bir kizim var 3 yasinda ne gariptir eger hamile kalirsam ve tek olursa hayal kirikligi yasarim o derece rabbimden hayirlisi

Merhaba kızlar normalde her ayın 25inde çok düzenli hasta olurum 27 kasımda klomene başladım 5 gün sürdu.klomeni kullandığım ay kanamam 4 gün erken geldi yani 21 aralikda. doktor kullanma klomen bu ay yine etkisini gosterir dedi.bu ay eski adetim gibi 25inde mi olurum yoksa 21inde mi eğer 21indeyse hala hasta olmadım idrar testi yaptım ama negatif ne olur cevap bekliyorum insallah hamileymdir.bende hissediyo gibiyim ama korkuyorum ya olmazsa diye
maşallah ne güzel...
peki iki yıldır olmadığından dolayı herhangi bir tedavi görüyormuydun?

selamlar:)
ben de hissedenlerdenim. hatta bazı arkadaşların dediği gibi hangi gün olduğunu dahi biliyorum:) inşallah rabbim herkese bu hissi yaşatır. gerçekten hamileliğim boyunca isteyen herkes için dua ediyorum. biz de sağlıkla kucağımıza alıp ''anne'' kavramını layıkı ile taşıyanlardan oluruz inşallah.

X