Hamile olduğunuzu ogrenmeden once hamile olduğunuzu hissettiniz mi?

Bilmiyorum ki canim benim pek icimde hamileymisim gibi bi his yok aksine adet olacagim gibi hissediyorum Rabbim bilir ama :)

ınan yazdıkların benı okadar etkıledı kı(suan aglıyorum.cok saol arkadasım cook..öle bi su serptın kı ıcıme Allah senden razı olsun cnm benım...Rabbimden ıstıyorum beklıyorum sabırla....

ınan yazdıkların benı okadar etkıledı kı(suan aglıyorum.cok saol arkadasım cook..öle bi su serptın kı ıcıme Allah senden razı olsun cnm benım...Rabbimden ıstıyorum beklıyorum sabırla....
Aglama ama rahatlayacaksan tabiki ona bisey diyemem ne kadar zor oldugunu tahmin edebiliyorum ama elden gelir bisey olmuyo sen tedbirini al bi kenara gec ve sabirla bekle eminim ki Rabbim hic ummadigin bi anda o guzel duyguyu yasatacak sanada inaniyorum seni tanimiyorum ama benim hislerim kuvvetlidir ve nerdeyse hic yanilmadim yakinda o duyguyu tadacaksin ama tam teslim ol Rabbime gonulden iste duani oyle bi yap ki gozyaslarinla birlikte yuregine ulassin kelimelerin oyle icten dua et ki Rabbim sesini duysun imdadina yetissin canim benim

Allah razı olsun cnm benım.ınan çok gece esım uyuduktan sonra aglamıslıgım wardır yastıgım ıslak çok gece yattım.ne dıyeyım Rabbim ol derse olur...Rabbimden hıcbırzaman umıdımı kesmedım...

bılmıyorum cnm
Yusuf peygamberi Yakup peygamber cok seviyo diye diger kardesleri bi kuyuya atip gomlegini kana bulayip Yusuf öldü diyerek Yakup peygambere goturuyolar. Yakup peygamberin aklina gelmiyor tabic cocuklarinin boyle biseyi yapacagi.. Yakup peygamber isyan degil belki ama Rabbimin sevgisini bi kenara birakip evladinin acisina yanarak senelerce agliyo ve gozleri artik buna dayanamayip kör oluyor. Seneler sonra Rabbimin izniyle tabi Yusuf Peygamber o kuyudan kurtulmus baska bi yerde dinini yaymaya basliyor ve bi sekilde Yakup peygamber Yusuf Peygamberin yani oglunun yasadigini ve bunu cocuklarinin yaptigini anliyor ama Rabbim ona bunlari bu yasadiklarini seneler sonra gosteriyo ona gozleri de aciliyor. Yaptigi hatanin farkina varip af diliyor Rabbimden veren de o alan da o Rabbimin sevgisi iannci hicbiseyin uzerine cikmasin onemli olan da bu birazda hakkimizda hayrlisini istemek en dogrusu diye dusunuyorum yastigini islatma bundan sonra Rabbim ol dedikten sonra imkansiz diye birsey yoktur inan ve guven bu yeter insaAllah..

bılıyordum cnm hıkayeyi.yakup peygamber deyınce cıkaramadım.yusuf peygamberın hıkayesı olarak bıldıgımden.haklısın cnm Rabbimin sevgısınden onemlı dııl hcbırseyy.ins Rabbim kısa zamanda OL der ve OLUR cnm...

Biliyosundur diye tahmin etmistim ama yinede kisacik anlatayim dedim Rabbimin izniyle olacak zamanini dusunme ama aglamak yok artik esinle guzel vakit gecirmeye bakin dusunmeyi biraktiginda gelecek guzel haberlerin insaAllah bn inaniyorum

Biliyosundur diye tahmin etmistim ama yinede kisacik anlatayim dedim Rabbimin izniyle olacak zamanini dusunme ama aglamak yok artik esinle guzel vakit gecirmeye bakin dusunmeyi biraktiginda gelecek guzel haberlerin insaAllah bn inaniyorum

ıyı yaptın cnm benım saolasın..tanımadıgım bır ınsanın bana bu denli ıyı gelmesı garip bişi...ama cokta guzel...ne bılım cnm bazen ıcıme bı kor dusuyo sankı hıc anne olamıcam gıbı..bu benı mafedıo ıste..dusunmıyım dıorum ama bı sekılde bı yerden patlak verıom nasıp

O duyguyu sende bana yasattin canim benim bi sicaklik hissettigim icin bu kadar yakin konusabildim rahatca :) anne olacaksin sen once Rabbime inan sonrada bana... bak ben yanilmam diyorum iki kisiye hamilesin dedim bana inanmadilar ama hamile ciktilar esim okul tercihi yapti gelecegi ile varana kadar soyledim bndeki rahatliga inanmadi ama cikti. Sen de soz ver artik aglamak yok

Rabbim bılır ıns cnm benım...ıns aglamam cnm benım.Rabbim kımseyı aglatmasın ıns.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…