hamile olabilirmiyim..

Ovulasyon testi sipariş ettim baya da kullananların yorumlarını okudum ama genelinin söylediği yumurtlama günü stres oluyordum daha sonra bıraktım o şekilde hamile kaldım stres yapmadan bilmiyorum yarın adetim sonlanıyor

Ovulasyon testi sipariş ettim baya da kullananların yorumlarını okudum ama genelinin söylediği yumurtlama günü stres oluyordum daha sonra bıraktım o şekilde hamile kaldım stres yapmadan bilmiyorum yarın adetim sonlanıyor
Adet biter bitmez başlayın bence iki güne bir değerlendirin soğan kürü aslan pencesi falan da okudum ben ama denemedim hiç birini bilmiyorum ki

Gerçekten mi bakmak lazım o zaman peki sen kullanıyormusun ovülasyon testi
evet canım gerçekmiş youtubede yorumları okudum kaç kişi hamile kalmış geçen bi yerde gördüm orda kız yazmıştı incir kürünü yaptım aynı ay hamile kaldım yazmış yok canım ben hiç ovülasyon testi kullanmadım

yok canım hamile değilim adet oldum bu adetle bebek te olması imkansız zaten 😂 senin adına sevindim rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
İlk bebeğimin 9.haftada kalbi durmuştu cnm kürtaj olmuştum 3 sene önce şimdi 23 aylık bir oğlum var 2.yi düşünüyoruz
Allah isteyen herkese nasibetsin

X