hamile olabilirmiyim..

merhaba arkadaşlar benim son adet dönemim 15 temmuzdu ben 28 veya 29 bir günde adet oluyorum bu ay adet tarihimde adet olmadım her zaman afedersiniz adetten bir gün önce kahverengi lekem gelirdi ertesi günde adet olurdum bu durumda 28 veya tam 29 günde tam adet geliyor bende ama dün ikindi peçeteyle baktım hafif pembe leke gelmişti akşam baktım kesilmiş sonra yatarken gene baktım kahverengi lekem gelmişti karnım ağrıyordu ama sabah hala adet gelmedi öğlen gene peçeteyle baktığımda kırmızı leke gelmişti tamam adet oldum dedim ama iki seferdir bakıyorum kırmızı leke kesilmiş hafif çok açık kahverengi lekem gelmiş bu ay yumurtlama günlerimi değenledirdim elimde teste yok acaba hamile olabilirmiyim bu yerleşme kanaması olabilirmi benim gibi bunu yaşayıp ta hamile olduğunu öğrenen varmı yardımcı olurmusunuz lütfen...
Evet cnm bende ilk gebeliğimi böyle yaşadım ramazan ayında kadir gecesinde adet günümdü olmayınxa namaza gittim çok uzun bir namazdı dualar fln derken birden bire kramp ve akıntı gelince camiiden eve koştum kahve bir akıntı sahura kaldırma beni deyip yattım 3 gün az az sadece kahverengi akıntım vardı bayramda oğrenmiştik hamile olduğumu inş.hemen öğrenirsin inş.hamilesindir

Evet cnm bende ilk gebeliğimi böyle yaşadım ramazan ayında kadir gecesinde adet günümdü olmayınxa namaza gittim çok uzun bir namazdı dualar fln derken birden bire kramp ve akıntı gelince camiiden eve koştum kahve bir akıntı sahura kaldırma beni deyip yattım 3 gün az az sadece kahverengi akıntım vardı bayramda oğrenmiştik hamile olduğumu inş.hemen öğrenirsin inş.hamilesindir
yok canım hamile değilim adet oldum bu adetle bebek te olması imkansız zaten 😂 senin adına sevindim rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

sabah baktım gene kahverengi leke gelmişti üs komşuma çıktım oda bebek istiyor onda test varmı diye sordum durumu anlattım saolsun Bi tane test verdi yaptım testi hafif pembe silik çizgi oluştu şimdi ise gene baktım hafif kanamam gelmiş bu durumda hamile değilim 😓
Bende şuan sizinle aynı gibiyim ama yaptığım dusuklerde ben çubuk test yapıyordum çok silik çıkıyordu kan veriyordum beta da düdük çıkıyordu zaten şuan kahverengi leke ve dusuk beta hcg deyim umarım ikimizinkide sağlıkla ilerler

Bende şuan sizinle aynı gibiyim ama yaptığım dusuklerde ben çubuk test yapıyordum çok silik çıkıyordu kan veriyordum beta da düdük çıkıyordu zaten şuan kahverengi leke ve dusuk beta hcg deyim umarım ikimizinkide sağlıkla ilerler
AMİN inşallah canım rabbim herşeyin hayırlısını versin hepimize şuan hamilemisin peki

Üçüncü günü gecikmenin tüm belirtiler var ama testte yok 😔😔😔😔😔😪😪😪

Eklentiler

• IMG_20200821_072729.jpg
    IMG_20200821_072729.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20200821_072642.jpg
    IMG_20200821_072642.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20200821_072618.jpg
    IMG_20200821_072618.jpg
    117,5 KB · Görüntüleme: 49
X