hamile olabilirmiyim..

İnşaAllah öyleyizdir ❤ kaçıncı günündü ve nasıl öğrenmeyi düşünüyorsun kan testi mi idrar mı
idrar yaptım canım dün silik çizgi çıktı sabah gene yaptım bu sefer bir şey çıkmadı adet olma zamanım geçti kan geliyo bende ama tam adet gibi gelmiyor sorunda orda pedime kan değmiyor peçeteyle baktığımda geliyor karnım çok ağrıyo ama bişey yok eminim ben hamile değilim bebek olsa bu kadar kan gelmezdi yerleşme kanaması desem oda kahverengi Bi kaç gün arada gelip kesiliyomuş bugün üç gündür kesilme yok bende

Kasıklarım da sancı ve batma benzeri şeyler oluyor sanki adet olacakmışım gibi belim de agrı var ama başka türlü akıntım falan yok o beni düşündürüyor

Doğrudur ama şu 3 günde o kadar çok fazla araştırma yaptım ki inan ki olabilirsin bu lekelenme uzun da sürebiliyormuş bünyeye ye göre o yüzden üzülme adet süresinin bitmesini bekle ve en son ne zaman yumurtlaman oldu

15 temmuzda adet oldum canım 27 ve 28 zinde yumurtlama oldu araştırdım eğer yumurta akı gibi gibi akıntım geliyorsa bu yumurtanın çatladığı na işaretmiş bende bu iki günü değenledirdim canım ben 28 veya 29 bir günde adet olurum bir gün önce kahverengi lekem gelir ertesi gün mutlaka tam adet olurum ama bu ay öyle olmadı bu ayın 15 zinde bile tam adet olmadım bugün 33 gün galiba tam adet olamadım

İnşaAllah hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…