hamile olabilirmiyim..

siyahh inci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
735
429
merhaba arkadaşlar benim son adet dönemim 15 temmuzdu ben 28 veya 29 bir günde adet oluyorum bu ay adet tarihimde adet olmadım her zaman afedersiniz adetten bir gün önce kahverengi lekem gelirdi ertesi günde adet olurdum bu durumda 28 veya tam 29 günde tam adet geliyor bende ama dün ikindi peçeteyle baktım hafif pembe leke gelmişti akşam baktım kesilmiş sonra yatarken gene baktım kahverengi lekem gelmişti karnım ağrıyordu ama sabah hala adet gelmedi öğlen gene peçeteyle baktığımda kırmızı leke gelmişti tamam adet oldum dedim ama iki seferdir bakıyorum kırmızı leke kesilmiş hafif çok açık kahverengi lekem gelmiş bu ay yumurtlama günlerimi değenledirdim elimde teste yok acaba hamile olabilirmiyim bu yerleşme kanaması olabilirmi benim gibi bunu yaşayıp ta hamile olduğunu öğrenen varmı yardımcı olurmusunuz lütfen...

Bu ay adet dönemim geçsin sonra test yaptırırım diye düşündüm bu yüzden test aldırmadım her hay bir umutla kaç test yaptım negatif olunca üzülüyorum diye bu ay tuttum kendimi test almadım
Anlıyorum
Elinde test yoksa bekleyeceksin mecbur. Kendin de alamıyorsun sanırım. Kanama çoğalırsa adetsin demektir zaten, kesilirse test yaparsın.

Anlıyorum
Elinde test yoksa bekleyeceksin mecbur. Kendin de alamıyorsun sanırım. Kanama çoğalırsa adetsin demektir zaten, kesilirse test yaparsın.
eğer hamileysem düşük olmaz demi içime bir korku girdi ya çok kanama yok hafif kahverengi leke geliyo sadece belim çok ağrıyor kaç gündür bu ay çok değişik ağrılarım oldu ilk kez böyle oldu

Bu ay adet dönemim geçsin sonra test yaptırırım diye düşündüm bu yüzden test aldırmadım her hay bir umutla kaç test yaptım negatif olunca üzülüyorum diye bu ay tuttum kendimi test almadım
Canım bende 7 ay boyunca hep test yaptm hep negatif ilk defa bu ay kafama takmadım umrumda dahi olmadı hep kendimi oyaladim öyle bı hiç geldi ki içime eşimi aradım test istedim ve yaptım pozitif çıktı şok geçirdim o kadar bekledim olmadı agladigim bile oluyodu

bende aynı senin durumuna düştüm canım heleki dün belirti görünce nasıl ağladım iyiki test alıpta yapmadım dedim kendi kendime bu seferde bu belirtiler çıktı içimde şüphe kaldı acaba hamile olabilirmiyim diye... bu arada canım gözün aydın rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bn akşam 7 de yaptım ilk cocugumdada akşam öğleden sonra yaptım sorun olmuyor kizimda kesen oluşmuştu bebek daha olusmamisti doktor kese boş olabilir dedi 3 haftalıkken teste öğrendim 2 3 liralık testlerde
test yok elimde ya napcam ben bu ay adet oldum bebek yok diye doktora gitmeye karar verdim doktordan randevu aldım oda bu ayın sonuna verdiler randevuyu kaç doktor aradım hepsi bu ay doluyuz yoğunuz dediler mecbur ay sonuna aldım

Canım bnde dün test yaptım ama hâlâ inanamıyorum biliyomusun bide her hafta 6m kare halı surkeliyordum 4 5 tane ins bebege bsy olmazda askm bak bnde pembe leke kahverengi leke bissuru belirtiler oluyodu hepsi pskolojikmen bu ay hiç kafama takma Gül eğlen stres yapma çok faydası var gerçekten

test yok elimde ya napcam ben bu ay adet oldum bebek yok diye doktora gitmeye karar verdim doktordan randevu aldım oda bu ayın sonuna verdiler randevuyu kaç doktor aradım hepsi bu ay doluyuz yoğunuz dediler mecbur ay sonuna aldım
Aslında ben emzirdigim için hamile kalmıyorum emzirmeden kestigim gibi hamile kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…