hamile olabilirmiyim..

Canım ben evlenir evlenmez hamile kaldım kızım 1 yaşındayken sürekli senin neden çocuğun olmuyor yok bilmem bı sorunun mu var oysaki istemiyordum ozmnlar onlara inat birazda istedim
bende de aynı durum bide insanda kusur arıyorlar resmen olmuyormu yoksa doktora gidin bilmem ne insan üzülüyor ister istemez

AMİN canım bu durumda düşük tehlike olmaz demi içime korku girdi
Canım normalde leke ya yerleşme yada düşük oluyo eltimin ilk cocugunda leke vardı bsy olmadı çok şükür 2. Bebeğinde adet kanaması gibi ve çok ağrılı kanaması oluyordu hastane gitti bebek düşmüştü dikkat et

bende de aynı durum bide insanda kusur arıyorlar resmen olmuyormu yoksa doktora gidin bilmem ne insan üzülüyor ister istemez
Canım benim kızım olmuştu diye bile bı ton laf vardı 2. Çocuk yapmaya korkuyordum ya kız olur hepsi bana saldırır korkusu vardı tabi cahildim daha 21 yaşındayım şimdi 10 tane kızım olsa kimse bsy diyemez

İnşallah ben böyle bir durumda karşılaşmam

Ne insanlar var ya cinsiyet ayrımı mı olur kız erek farkedermi evlat evlattır rabbim aratmasın sağlıklı olsun cinsiyetin ne önemi var

Elimde test yok demişsin de sokağa çıkamıyor musun? Yarın sabah eczaneye gidip alırsın? Hatta ben olsam nöbetçi eczaneye gider alırdım şimdi saat o kadar geç de değil.

Elimde test yok demişsin de sokağa çıkamıyor musun? Yarın sabah eczaneye gidip alırsın? Hatta ben olsam nöbetçi eczaneye gider alırdım şimdi saat o kadar geç de değil.
Canım belki çıkamıyor bende çıkamıyor eşim izin vermiyor çöp atmam ekmek almaya bile gidemem izin vermiyor gizli yapsam yaparım ama öyle bsy yapmam

eşim burada değil ve tek başıma dışarıya çıkmama izin vermiyor çarşıda bana uzak yakında eczacı da yok alamıyorum bu yüzden maalesef

Ne gibi belirtileriniz vardı? Hayırlı olsun sağlıkla ilerler inşallah.

Ne gibi belirtileriniz vardı? Hayırlı olsun sağlıkla ilerler inşallah.
Hiç belirtim yoktu ama sace canım ekşi çok istiyordu içime bı anda bı his oldu yap diye yaptım yarım saat sonra eşim gelicek bida yapıp buraya aticam var mı yok mu hala emin değilim ama baş dönmesi çok aşırı var

Bariz var ilk yaptığınız testte.

sabah baktım gene kahverengi leke gelmişti üs komşuma çıktım oda bebek istiyor onda test varmı diye sordum durumu anlattım saolsun Bi tane test verdi yaptım testi hafif pembe silik çizgi oluştu şimdi ise gene baktım hafif kanamam gelmiş bu durumda hamile değilim

Testim bu şekilde çıktı yakından daha belli hafif silik pembe

Eklentiler

• IMG_20200815_095448.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 144
  • IMG_20200815_095446.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 138
Evet ikinci çizgi görünüyor dr gitseniz iyi olur
Hamilelik varsa progestan verir doktor lekelenmeler tehlikelidir hamilelikte

Canım bsy dicem bnmde önceden böyle cikiyordu hastaneye gidiyordum negatif çıkıyordu ama ins vardır devlet Hastanesi'ne acile gidip söylesen bn öyle yapıyorum testte gebelik çıktı lekelenme var diyodum bakıyorlardı ama oysaki yokmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…