hamile olabilirmiyim ki acaba?

canım yıpratma kendini bak ben 10 aydır korunmuyorum kimyasalı bile yok gebeliğin ama takmıyorum kafama bir iki ay daha olmassa dr kontrolünde yapacağım...allah hepimize hayırlısını nasip etsin...

cnm hayırlısı olsun hakkımızda. zaten ben stresten kaybediyorum

kızlar ben hala kırmızıları görmedim :S ne gelen var ne giden... kahverengi akıntı bile yok...

Son düzenleme:
canım yaptım bugünde test ama ne olduğunu anlayamadım tek çizgi gibi geldi sonra birazcık tvye dalmışım 1-2 saat sonra baktım bariz 2. çizgi var.. o yüzden hiçbişi anlamadım...

bi daha yapsaydın ya canım , ben evde hep fazladan bulundururum test

hamile olabilme ihtimalin yüksek..inşallah...

.ne meraksız çıktın sende heee ne var tv de hey allam ya

bi daha yapsaydın ya canım , ben evde hep fazladan bulundururum test

hamile olabilme ihtimalin yüksek..inşallah...

.ne meraksız çıktın sende heee ne var tv de hey allam ya

aman ne biliym bıktım eczaneden sürekli test almaktan utanıyorum artık ne takıntılı kadın dicekler :)) bakalım canım olur olmaz mide bulantılarım var ama 3 gün önce kan testim 2,39 çıkması beni olumsuzlaştırdı... hala ümidim devam ediyor çok istiyorum artık eğer varsa onu karnımda tutmak için herşeyi yaparım

bende utanıyordum bi ara en son kıza dedim testlerin hepsini ezberledim ama her ay meraktan erkenden başlıyorum yapmaya napiim o da güldüen son aldığımda kız ne çok dua etti inşallah vardır diye

strestende geciktiriyor olabilirsin canım reglini...

ama 2,5 beni düşündürdü geçen ay yaptırdığım kan testi 0,50 idi benim..senin hcg daha yüksek

bende şimdi 2 saat sonra çıkan çift çizgi konularına bakıyorum ve var bu şekilde öğrenen belkide çizgim çok silikti kurudukça belirginleşti...

benim çok oldu geleli kırmızılar

çalışmalara başladık tam gaz

bu ay olsun inşallah
çok didindim be kimyager

olur inşallah canım çalışmaları kesme...olmazsada hayırlı zamanda ve sağlıkla olacağı zaman gelsin inşallah diyelim. sen çalışıyormusun?neler yapıyorsun? istanbuldanmısın?

olur inşallah canım çalışmaları kesme...olmazsada hayırlı zamanda ve sağlıkla olacağı zaman gelsin inşallah diyelim. sen çalışıyormusun?neler yapıyorsun? istanbuldanmısın?

inşallah rabbim hayırlısını versin...

istanbula çok yakın bir yer çorlu duymuşsundur,ama 2 sene kadar ist da yaşadım..

evlendiğimden beri çalışmıyorum epey de sıkıldım bi iş var temmuzda beni bekliyor ama bakalım bebek olursa belki hiç bulaşmam o zamana kadar olmassada bi süre işle meşgul olurum ertelerim bebek işini :)

sen neler yapıyorsun? ist neresindesin?

duydum çorluyu duymazmıyım cnm.. ben öğrenciyim cnm marmarada okuyorum 3. sınıf kimya. istanbulda bahçelievlerde oturuyorum. okul ve çocuk zor olur diyorlar ama hiç umrumda değil :))

duydum çorluyu duymazmıyım cnm.. ben öğrenciyim cnm marmarada okuyorum 3. sınıf kimya. istanbulda bahçelievlerde oturuyorum. okul ve çocuk zor olur diyorlar ama hiç umrumda değil :))

bahçelievleri bilirim ablam oturmuştu oralarda çok giderdim şimdi o da geldi buralara:)
zaten düşünüyorsan yap derim ben o zor olur diyenlerden bir de benim dostum var ist da oda canımyaaa şimdi bu sene son okul var diye yapmadı okuldan sonra yaparsam boşuna mı okumuş olucam çalışmam lazım diyor eee yaş oldu 28 nasıl olacak bilmiyoruz valla
sen en iyisini yapıyorsun boşver

canım birde ben bu idrar testi bu akşam yaptım yani ilk idrarımla değil ve hiç tutmadım sence onunda geç çıkmasında etkisi olmuş olabilirmi?

amaan çok hesap yapınca işin içinden çıkamıorsun benimkine bakacak adamda bol annemde kayınvalidemde bana yakın oturuyor bebişim benleyse hiç sıkıntı yok ben onun arkasındayım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…