hamile olabilirmiyim ki acaba?

gözün aydın canım büyük bir ihtimalle hamilesin hayırlı hamilelikler geçirmeni dilerim allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

aayy çok sevindim canım eğer 2 testtede aynı şekilde silik çizgi varsa kesin bebiş vardır... Hadi hayırlı olsun inşallah rahat ve sorunsuz bir hamilelik geçirirsin senin adına çok sevindim canım planlanan vakitte geldi bebeğin :)

ayh evet 5 gün yaa kocaman bir 5 gün ama adet olucam sanki yaa kasıklarım ağrıyo

ya sabah test yaptım silik çizgi çıktı. sanki şimdi de adet görecekmişim gibi kahverengi akıntı gibi birşey geliyor.. ya ben hamile olduğuma o kadar çok inanmıştım ki sabahki testlerden sonra, eğer adet görürsem şoka uğrarım

Canım kahverengi lekelenme gebelik başında olabiliyor. Adet kanaması gibi çok ve yoğun değilse normal. Benim idrarda hiç çıkmamıştı kanda çıkmıştı idrarda çıkması icin biraz zaman geçmesi gerekiyor sende çıktığına göre pozitiftir canım Allah'ın izniyle inşallah sağlıklı sıhhatli bir gebelik yaşarsın.

inşallah hamileyimdir cnm ya.. içime bir sıkıntı girdi şu kahverengi akıntıyı görünce eşim de yok bu akşam arkadaşlarıyla takılıyor.. arayıp söylesem morali bozulacak onun da yaaa sabah kan vermeye gidecektim

Test yaptırdın mı canım merak ettim

evet cnm çarşamba günkü testimin sonucu 27 çıktı. doktor daha çok yeni bir gebelik dedi. bugün merakımdan tekrardan test verdim 2ye katlamış mı ona bakacağım. katlaması gerekiyormuş ya gelişip gelişmediği için.

tebrik ederim canım inşallah sağ sağlim alırsın kucağına..darısı başımıza:)

tebrik ederim canım inşallah sağ sağlim alırsın kucağına..darısı başımıza:)

kızlar feci şekilde moralim bozuk kan değerim 27 çıkmıştı 2 gün geçti sadece 8 değer yükselmiş büyük ihtimal kimyasal gebelik benimkisi. 2ye bile katlamamış. anlayacağınız moralim sıfır

üzüldüm canım
bozma moralini belki toparlar kendini...
olmassa da önümüzdeki aylarda çalışmalar devam edersin allah hayırlısını nasip etsin...duanı eksik etme...

üzüldüm canım
bozma moralini belki toparlar kendini...
olmassa da önümüzdeki aylarda çalışmalar devam edersin allah hayırlısını nasip etsin...duanı eksik etme...

2 farklı doktorla görüştüm. sağlıklı olma ihtimali hiç yok dedi. 1 hafta bekleyip ultrasona gireceğim.

Canım hakkında hayırlısı olsun çok yıpratmamaya çalış kendini. Bir de hep söylenen ve benim de kaç kere şahit olduğum bir şey var. Böyle kimyasal gebelik dış gebelik ya da düşük yaşayanlar hemen arkasından sağlıklı bir hamilelik yaşıyorlar. Allah hayırlı bir zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

inş cnm demekki hakkımızda hayurlı olan buymuş.. daha bebek yanımıza gelmek istemiyo demekki baksana hiç büyümek de istemiyor :) canı isterse gelsin diyorum espirisine :)
bütün gece kabuslar gördüm ağlamaktan uykusuzluktan feci haldeyim birşeylerle kafa dağıtayım diye temizliğe sardım bugün

canım yıpratma kendini bak ben 10 aydır korunmuyorum kimyasalı bile yok gebeliğin ama takmıyorum kafama bir iki ay daha olmassa dr kontrolünde yapacağım...allah hepimize hayırlısını nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…