hamile olabilirmiyim ki acaba?

slm kızlar yorumlarınız okudum aranıza katılamk istedim ..bende beklemedeyim adetim 14 geçti kan testim negatif ama hala gelen giden yok hakımızda hayırlısı bende erken yumurta yetmezliği var adetlerim o yüzden hep düzensiz ...seninle yakınız canım bende tekirdağa muratlıda oturuyorum..[/QUOTE]

canım ben bikere kan testi yaptırdım oda adetime 3-4 gün kalaydı ve 2.39 çıktı ama idrar testlerinde çıkmıyor bişi bende demekki yok diye ümidi kestim ama eğer cumaya kadar olmazsam doktora gidicem bazı gebelikler idrarda çıkmayabiliyormuş..

canım yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadm az önce deli gibi başım dönüyodu.. bilmiyorum vallai bir an önce adet olsamda kurtulsam.

hayırlısı tatlım ya neyse sende bnm gibi çalışmalara devam edeceksin olmadıysa napalım burdan hem birbirimize destek oluruz hem
ama bu gecikme için bi an önce dr a gitmelisin geçen ay biliyorsun ki bendede oldu ama dr bir sorun olmadığını söyledi içim rahat şimdi sende bi kontrole gitsen iyi olur derim ben...

slm kızlar yorumlarınız okudum aranıza katılamk istedim ..bende beklemedeyim adetim 14 geçti kan testim negatif ama hala gelen giden yok hakımızda hayırlısı bende erken yumurta yetmezliği var adetlerim o yüzden hep düzensiz ...seninle yakınız canım bende tekirdağa muratlıda oturuyorum..[/QUOTE]

hg canım memlekettlim memnun oldum
yumurta yetmezliğini duymadım daha önce tatlım benimde adetlerim 3 aydır düzensiz ama dr bi sorun yok dedi...
inşallah rabbim isteyen herkese bu lutfunu sunsun

yumurta yetmezliğini duymadım daha önce tatlım benimde adetlerim 3 aydır düzensiz ama dr bi sorun yok dedi...
inşallah rabbim isteyen herkese bu lutfunu sunsun[/QUOTE]

benimde adetlerim düzensizleşti önce adet kanamalarım azalmaya başlamştı hormon testleri yapıldı adetin 3 günü ve fsh hormonum yüksek çıktı birde amh testi var oda düşük çıktı yumurtalar azaldığı için kalitesiz oluyolar o yüzden gebe kalamıyoruz normal bir kadında yumoşlar ayda 6 fazla ama bizim gibi hastalarda 1 veya3 tane oluyo ama kalitesiz oldukları için dölenmiyolar ve bizim gibileri tüp bebek şansını deniyo.. canım sana tavsiyem fsh testini yaptır kaç senelik evlisin yeni başladın bebek düşünmeye..

inşallah rabbim isteyen herkese bu lutfunu sunsun

benimde adetlerim düzensizleşti önce adet kanamalarım azalmaya başlamştı hormon testleri yapıldı adetin 3 günü ve fsh hormonum yüksek çıktı birde amh testi var oda düşük çıktı yumurtalar azaldığı için kalitesiz oluyolar o yüzden gebe kalamıyoruz normal bir kadında yumoşlar ayda 6 fazla ama bizim gibi hastalarda 1 veya3 tane oluyo ama kalitesiz oldukları için dölenmiyolar ve bizim gibileri tüp bebek şansını deniyo.. canım sana tavsiyem fsh testini yaptır kaç senelik evlisin yeni başladın bebek düşünmeye..[/QUOTE]

canım ben 10 aydır korunmuyorum bir kaç ay sonra bakıcam başımın çaresine ondn sonra giderim dr a.... daha önce bir bebeğim oldu ama 3 hftalıkken düştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…