Hamile olabilirmiyim acaba...

DXUXNYA TATLISI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
364
3
Kızlar s.a.t haziran 11'di.Geçen ay 5-6 gün erken oldum bu ayda 3-4 güne adet olmam lazım normalde.Sadece göğüslerim dokunduğumda acıyo ağrıyo ama bu her adet olacağım zaman olan adet belirtisi bide kasıklarım ve belim de çok ağrıyo hamile olabilirmiyim gerçi takip ediyorum hamile kalan arkadaşları fakat adet belirtileriyle aynı nasıl anlıycaz tabi biliyorum Allahın belirlediği bi zaman mutlaka vardır ama napalım merak ediyoruz işte...:çok üzgünüm:

canım benimde her ay adetten 1-2 gün önce kasıklarım öyle ağrırdı ki duramazdım evin içinde ikibüklüm gezerdim doktora girtim bana ilaç verdi bunları iç diye toz içecekti. bu ay ise ne kasık ağrısı nede başka bir ağrı. hiçbirşey hissetmedm. adetlerimde otomatik hesaplayıcılara göre ya 2 gün önce ya da 2 gün sonra olurdum. bu ay 6 gün geçmişti hala bir belirti yoktu.idrar testi yapmıştım. çift çizgi inanamadım kan testi yaptırdım pozitif. geçen hafta ultrasona girdim kesey gördüm. doktora sordum hala bi belirtimmyok diye
daha iyi ya demişti....

Kızlar dün test yaptım evde tek çizgi çıktı 2. çıkmayınca sinirlenip çöpe attım aradan 2-3 saat geçti eşim merak etti ona gösterdim o zaman 2.çizgi de vardı ama yanında bi çizgi daha vardı sizce test mi bozuktu ucuz testti.Bana marka söyler misiniz?Doğru sonuç hangisi verir.

Dünya Tatlısı günaydın,
bence bekle 1-2 gün yada git kan testi yaptır. Ben en son mayısta hamile kaldığımda aynı adet sancılarını çekiyodum, ona rağmen dr.umun ısrarıyla adet günümde kan testi yaptırdım, pozitifti ve ben şoklardaydım:) idrar testlerim hep negatig çıkmıştı. Belirtilerden pek bişey anlayamazsın yani..hiç belli olmaz. Umarım hamişsdindir

Dünya Tatlısı günaydın,
bence bekle 1-2 gün yada git kan testi yaptır. Ben en son mayısta hamile kaldığımda aynı adet sancılarını çekiyodum, ona rağmen dr.umun ısrarıyla adet günümde kan testi yaptırdım, pozitifti ve ben şoklardaydım:) idrar testlerim hep negatig çıkmıştı. Belirtilerden pek bişey anlayamazsın yani..hiç belli olmaz. Umarım hamişsdindir
Günaydın canım 1-2 gün bekle mi dersin bekleyelim bakalım Allah kerim ne diyelim zaten adetimide bu günlerde olmam gerek ayy inşallah olmam tabi inşallah isteyen herkes hamiledir.benneyaptımki

idrar testi bukadar erken sonuç vermeyebilir kesin sonuç için kan testi yaptırmalısın..inşallah hayırlı haberlerini alırız...

merhaba bende yeni üyeyim ya inşallah hamilesindir ben de 8 aydır bekliyorum ama yok 1.5 yıl korundum ama olmadı daha hayırlısı napalım arkadaşım 8 yıl korundu 6. ayda hamile kaldı sizlerin hamile olduğunu duyunca çok seviniyorum inşallah minik bebişin içindedir:emir_bebek:

canım inş mutlu haberlerini alırız benimde hiç hamilelik belirtilerim yoktu sadece kasıklarımda hafif bir dolgunluk vardı suan beş haftalık hamileyim ve hala bir belirtim yok ben adetime 3 gün kala test yaptım canım ve pozitif çıktı valla bana tavsiye edilen idrar testi (contomed ) yanılma payı çok az dediler ve adetten üç gün önce bile kesin sonuç veriyo dediler bende kullandım vee pozitif çıktı gerçekten kesin sonuç veriyo bence azıcık daha bekle ve test yap Allahım hayırlısıyla sizlerede nasip etsin herkesde hamilelik belirtisi olmuyo canlarım hayırlı haberler inş dualarım sizinleeee

Evet canım beklemeliyim galiba ama içimden bi his yine adet olucakmışım gibi geliyo hiç umutlu değilim hiç karamsarım mevlam neyler neylerse güzel eyler görelim bakalım...

olsun sen negatif düşün pozitif çıksın canım bende öyle diyodumm hasta olucam diyodum ama hersey dedigin gibi nasip kısmet hersey Allahtan sen hastalanıcakmışın gibi düşün eger hamileysen daha çok sevinirsin psikolojini bozmaa ben ögrendigimde çok agladım mutluluktan bende hasta olcam diye şartladım kendimi ama Allah nasip etti dualarım sizinlee hadi bakalım hayırlı mutlu haberler inş sabır canım :)))))))))))))

canım bende sat tarihim 3 hazirandı ama hep2-3 gün öne gelirdi zar zor bekledim ve 2 haziranda 3 ytllik testle yaptım 2.çizgi çıktı bence sende en erken o zaman yap bir arkadaşım 10 gün geçince yapmışama 2.cizgi silik çıkmış bünyeden bünyeyede değişiyo hayırlı haberler inş

Kızlar günaydın herkese ya geçen ay 6 gün erken adet olmuştum ama bu ay hala olmadım sizce bu seferde geç mi olucam...

canım eğer her ay düzenli bir şeklide adet görüyorsan yani her ay 5-6 gün öne geliyosa bekle bi kaç gün daha derim
Eğer dediğim gibi düzenliyse kandan test yaptır bhcg yaptır için rahat olsun canımm
İnşallah güzel haberler alırız canımm
Allahım isteyen herkeze nasip etsin rabbimm

Kızlar s.a.t haziran 11'di.Geçen ay 5-6 gün erken oldum bu ayda 3-4 güne adet olmam lazım normalde.Sadece göğüslerim dokunduğumda acıyo ağrıyo ama bu her adet olacağım zaman olan adet belirtisi bide kasıklarım ve belim de çok ağrıyo hamile olabilirmiyim gerçi takip ediyorum hamile kalan arkadaşları fakat adet belirtileriyle aynı nasıl anlıycaz tabi biliyorum Allahın belirlediği bi zaman mutlaka vardır ama napalım merak ediyoruz işte...:çok üzgünüm:

canım umarım hamılesındır uzulme allah vaktı zamanı gelınce o guzel duyguyu sanada yasatır ınsallah.benımde 3 haftadır mıdem bulanıyodu sabah kalkınca adetım 1,2 gecıkmıstı doktora gıttım oda 1 hafta bekle olmazsa gel dedı hazıranın 25 sınde hasta oldum ama bulantım gecmedı bu sabah tekrar gıttım doktora hastalığım bıtelı 1 hafta oluyo ama bulantım gecmedı oda kan testı yaptı yarın bellı olcak bakalım.merakla sonucu beklıyorum.

Kızlar hala adet olmadım acaba stresten mi gecikti ya bide sanki adet olucakmışım gibi ağrılar giriyo he diyorum bu sefer kesin geldi ama wc gidiyorum bakıyorum bişey yok test yapmadım şuan en son 6 gün önce yaptım ozaman negatif çıkmıştı şimdide ne yalan söyleyim yapmaya korkuyorum valla tek çizgiyi görücem diye.

Kızlar çok üzgünüm çok bu ay çok umutlanmıştım ama adet oldum dün.Bidaha asla test falan yapmıycam(acaba durabilirmiyim).Bebişim gel artık annene beni mutlu et.Allahım isteyen herkese ve de bana hayırlı evlatlar versin.Ya ben çok mu stres yapıyorum olmaz mı böyle stres yaptığım müddetçe.senağlamasenağlamasenağlama:1no2::1no2::1no2:

canım üzme kendini herseyde vardır bir hayır,öyle kendini sartlandırma test yapmıycam falan diye seninki nazlı olucak demekki üzme kendini ne olur,gelecegi zamanı bekliyo demekki sakin ol stres yapma oluruna bırak ne kadar bişeyin üstünde çok durursan okadar ters gidiyo ben inanıyorum canım dualarım sizinlee biliyorum müjdeni alıcaz az daha sabırr gelicek seninkide pozitif düşün hersey nasip kısmet sen kendini üzdükçe daha kötü olur üzme kendini ne olur canım bizim dualarım kabul olur ben inanıyorum az kaldı :)))))))))))))))))))))))))))))))))

X