Hamile olabilirmiyim acaba...

Sabır sabır inşallah dualarınız kabul olur canım bende ediyorum rabbim fazla bekletmez inşallah bizimde yüzümüzü güldürür artık kısmet üzülsemde yapıcak hiç bişey yok vardır geleceği bigün elbet hayırlısı olsun...

Kızlar dün test yaptım evde tek çizgi çıktı 2. çıkmayınca sinirlenip çöpe attım aradan 2-3 saat geçti eşim merak etti ona gösterdim o zaman 2.çizgi de vardı ama yanında bi çizgi daha vardı sizce test mi bozuktu ucuz testti.Bana marka söyler misiniz?Doğru sonuç hangisi verir.

cnm testin gerçek sonucu ilk 3 dk içinde olan bende senin gibi aylarca o testlerden yaptım ancak bu ay hiç beklemediğim bir anda tes 1 saniye içinde yanıt verdi bence sabret cnm hayırlı bi vakti vardır o vakti bekliyorsun hakkında hayırlısı olsun

canım inş mutlu haberlerini alırız benimde hiç hamilelik belirtilerim yoktu sadece kasıklarımda hafif bir dolgunluk vardı suan beş haftalık hamileyim ve hala bir belirtim yok ben adetime 3 gün kala test yaptım canım ve pozitif çıktı valla bana tavsiye edilen idrar testi (contomed ) yanılma payı çok az dediler ve adetten üç gün önce bile kesin sonuç veriyo dediler bende kullandım vee pozitif çıktı gerçekten kesin sonuç veriyo bence azıcık daha bekle ve test yap Allahım hayırlısıyla sizlerede nasip etsin herkesde hamilelik belirtisi olmuyo canlarım hayırlı haberler inş dualarım sizinleeee

bende göğüs uçlarımın elektrikleniyor gibi acımasından başka belirti yok

X