Hamile olabilir miyim?

larin5959

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
48
7
23
Kızlar merhaba regle 7 gün var 3 gün önce kasıklarda ağrı ve batma şikayetiyle gittim genelik baktılar ama negatifti. Hala daha devam ediyor karnımın alt taraında dolgunluk hissediyorum. Az önce test yaptım ve silik çizgi markası bebe time ne kadar güvenilir bilmiyorum testi benim gibi olanlar yorumlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler :)

Eklentiler

• IMG_5723.jpeg
    62,3 KB · Görüntüleme: 143
Ben o kadar test yaptım böyle çizgi görmedim hamile olduğuna yemin edebilirim darısı başıma ya

Ben o kadar test yaptım böyle çizgi görmedim hamile olduğuna yemin edebilirim darısı başıma ya
İnşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin hiç bir annenin kucağını boş bırakmasın. Bakalım 3 günde bi fatk olur mu kanda onu da bilmiyorum 3 gün önce 10 günüm vardı şimdi 7 sabah ilk idrarla da tekrarlıycam :)

Amin bir oğlum var ilk denememde tuttu ikinciyi bir senedir deniyorum olmuyor insan üzülüyor senin adına çok mutlu oldum Allah analı babalı büyütsün inşallah sağlıkla kucağına alırsın

Ğ
Amin bir oğlum var ilk denememde tuttu ikinciyi bir senedir deniyorum olmuyor insan üzülüyor senin adına çok mutlu oldum Allah analı babalı büyütsün inşallah sağlıkla kucağına alırsın
Benim de 3 yaşında kızım var benimde hamile kalmam kolay olmuyor çok zor kalıyorum. Stres yapma onu aklından çıkar ve o şekilde ilişki yaşa kafan ne kadar rahat olursa okadar rahat gebe kalabiliosun. Ben kızıma tam vazgeçtim dediğim ay hamile kaldım :) ama bu test ne kadar doğru bilemedim son hali de bu şekilde

Eklentiler

• IMG_5726.jpeg
    60,9 KB · Görüntüleme: 106
  • IMG_5725.jpeg
    59,7 KB · Görüntüleme: 106
Vallah hamilesin

Merhaba tekrar test yaptın mı? İnşallah pozitifdir

Adetin yaklaşması değil de yumurtlamanın ne zaman olduğu önemli olan bence çünkü ben ilk kızımı adete 11 gün varken öğrendim. Bakalım ya hayırlısı neyse o olsun

Baska marka test yap bence. Ben bebetime ile öğrenmiştim regle 1 gun kala. O gun 3 cesit daha test yapmistim hepsi bilinmedik marka diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…