Hamile olabilir miyim

gzmtrrgtt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2024
7
1
23
10 aylık evliyim polikistik over var ama doktora gittim çok küçük küçükler hamile kalmaya engel durum yok dedi ve düzenli adet görürüm ilk defa geçen ay 10 gün geciktim şüphelendim ama hamile değilmişim 8 temmuz adet olma günümdü 7 temmuzda çok yoğun adet sancımın çok üstünde bir sancı yaşadım dün de sabah bulantım oldu ve kustum şimdi ara ara kasık sancısı geliyor ve geri gidiyor gecikmemin 3. Günü bugün hala adet olmadım adet mi olucam hamile miyim tecrübesi olanlar yazabilir mi lütfen test almak istemiyorum hemen

Test yaptın mı merak ettim

Arkadaşlar. Çatlamamın üzerinden 10 gün geçti. Belirtilerim arttığı için test yaptım. Reglime hesapladım 6 gün var. Çok silik bir şekilde çizgi çıkıyor. Bu testlerde ikinci çizgi ne olursa olsun hamilelik diye biliyorum ama teyit etmeye ihtiyacım var. Regli tarihime kadar kan testi yaptırımıcam. Sizce hamile miyim?

Eklentiler

• IMG_2090.jpeg
    85,9 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_2088.jpeg
    97,6 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_2092.jpeg
    82,2 KB · Görüntüleme: 45
Üzerinden baya geçmiş şimdi gezerken gördüm ne durumdasınız merak ettim. İnşallah güzel haber almışsınızdır

Üzerinden baya geçmiş şimdi gezerken gördüm ne durumdasınız merak ettim. İnşallah güzel haber almışsınızdır
9 haftalık hamileyim ama şuan aşırı kusma, boğaz reflüsü ve yemek yiyememekten muzdaribim kilo almam gerekirken 6kg verdim.3 günde 1 serum takıyorlar. Dua edin benim için lütfen

Kızlar merhaba adetim 2 gün geçti ve 3 gündür kasıklarımda batma hissi ve adet olacakmışım gibi ağrı var oldum sanıyorum bakıyorum yok bugün akşamüstü erken gebelik testi yaptım ama sonuç negatif çıktı sizce hamile olabilir miyim?

9 haftalık hamileyim ama şuan aşırı kusma, boğaz reflüsü ve yemek yiyememekten muzdaribim kilo almam gerekirken 6kg verdim.3 günde 1 serum takıyorlar. Dua edin benim için lütfen
Çok geçmiş olsun kilo sorun değil sağlık olsun. Reflü için süt için ama yavaş yavas yudum yudum için ise yarıyor. Hamile olmanıza sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…