hala hamile olabilir miyim?

bende sonucu yazmak istedim ;doktora gitttim en sonunda hastalığım 13 gün geçmişti .kist varmış .doğum kontrol hapı kullanmaya başladım .o küçülmesini sağlarmış. Aranızda böle bi sorunu olan inşallah yoktur da, varsa yardımcı olursa sevinirim. Korkuyorum açıkçası. Geçer mi ? Hamile kalabilirmiyim 2-3 ay içerisinde .yazarsanız mutlu olurum

canım geç adet olduğun için kan pıhtısı yani kist oluşmuş ilk ayında geçer merak etme allah en kısa zamanda bebiş nasip eder inş.ben 1 yıldır uğraşıyorum arada kist oluyo geçiyo

özür dilerim arkadaşım ama benim konuma cevap gelmedi burdan belki yardım alabilirim diye sorunumu yazıyorum. yardımcı olabilirseniz çok çok sevinirim
bayanlar biliyorum burdaki çoğu kişi çocuk istiyor ama ben henüz istemiyorum çok gencim. eşim 2 aydır şehir dışında. en son takvim yöntemi ve geri çekilmeyle korunarak birlikte olduk. hep böyle korunuyoruz ve şimdiye kadar bi şey olmadı. gittikten 2 gün sonra normal tarihimde adet gördüm herzamanki gibiydi. ama bu forumda üstüne görme olaylarını okudukça tedirgin oldum sanırım eşim yanımda olmadığı için biraz da çok evham yaptım. bu dönemde stresli bir çok olay yaşadım zaten. normalde ayın 25 inde adet görürdüm geçen ay 22 sinde gördüm. normalde 4 gün yoğun toplam 9 gün kesik kesik sürerdi adetim 5 gün sürdü sonra nerdeyse kesildi. bu ay ayın 22 sinde yine adet oldum. yine eski adetlerime göre miktarı azdı ama ben zaten çok yoğun adet oluyordum. hala daha hamilemiyim stresi yaşadığım için böyle oldu diye düşündüm. eğer bebek varsa en az 9 10 haftalık olmalı. ama ben de ne göğüs şişkinliği var ne yorgunluk ne halsizlik ne mide bulantısı var . bu arada 2. adetimden 2 gün sonra idrar testi yaptım negatif çıktı. ayrıca evlendiğimizden beri yani 7 aydır 2 kere geciktirici bi kere ertesi gün hapı kullandım. bunlar mı dengemi bozdu acaba? böyle bir hamilelik yaşayan var mı? ben hamile olabilir miyim? eşime de diyemiyorum artık boşuna strese sokuyorsun ikimizi de diye kızıyor. lütfen deneyimliler bana yardımcı olun. :KK17:

X