Hamile olabilir miyim?

ben online alışveris sitelerinden kampanya kovalayıp indirimli alıp stokluyorum.sleepy kullanıyorum hem fiyatı uygun hem de organik olduğundan alerji kaşıntı naylon his vs yapmadı.
Ben canım ilk sleepy kullandım ama altından üstünden çıktı o yüzden tövbe ettim maşallah sen denk gelmemissin ama çoğu kullanan şikayetçi sizdiriyo diye ama benim bildiğin kaka çıkmıştı .

aaa ben şok. Bende bi de pcos var regl yoğunluğumu sen düşün kalın bir serisi var onun maşallah henüz bir rezillik çıkmadı valla geçenlerde migrosta gözüme orkid çarptı, fiyatta yazanı yanlış mı okuyorum diye yakınlaşıp inceledim. et fiyatıyla yarışıyo resmen

Pkosun tek sevdiğim yanı aldığım pedler stok halinde duruyor geçen biraz sağı solu kurcaladım yıllar önce aldığım pedler çıktı

Evet maalesef şuan öyle bende yeni regl oldum doğum sonrası 3 ayllik bebem ve şuan çok yoğun kanamam var , bebenin bezlerinden tuttum o da bana mısın demedi . Yok ya sleepy cidden sevemedim ,baby turco da sevmedim ,bebeland günlük kullandım sokun bezi ,2 aydır primaciyim memnunum bayağı stokladim

benim yakın bir arkadaşımın da yine pcos kaynaklı (pcos arkadaş grubum varmış gibi oldu ) bıçaklanmışcasına kanaması vardı. Yetişkin bezi kullanırdı. Onu denedin mi? Marketlerde de oluyor.

Sadece yoğun kahverengi bir akıntı, herhangi bir kanama olmadı. Bazı dr yazılarında yerleşme kanaması olabileceğini okudum, açık pembe ya da kahve olabiliyor yazıyordu
Benim de regl başlangıcında kahve telvesi gibi kahverengi geliyor sonra regl oluyorum sen de öyle olacaksın muhtemelen

Ne oldu son durum, doğdu mu bebe? Eli kulağındadır(!) Şaka maka umarım test almıştır konu sahibi, ve yine umarım hamilelik durumu yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…