Hamile Olabilir miyim? Yardım Lütfen!!

ya ama bu belirtilerin hepsi bendede var testte yaptırmadım dahaönce 2 ay üst üste test yaptım ve hayal kırıklıgı yaşadım bi daha yaşamak istemiyorumm yaaaaaa BEBEĞİM OLSUN İSTİYORUMM...

tatlim % 98 hamilesindir. Benimde ilk hamileligimde gögüslerimde acima ve hafif dolgunluk vardi. Birde cildim bozulmustu sürekli sivilceler.. Gebelikten haberim yoktu daha dogrusu sonra negatif cikarda hüsrana ugramayayim diye öyle bir ihtimal düsünmüyordum.

Haaa birde adet olucakmis gibi karnimda sanci oluyordu. Ondan gebelige hic ihtimal vermedim amaaaaa sonuc pozitif.! ( ama bebisi 2 aylikken kaybettim o baska)..senağlama

Zaten gögüslerde acima hamileligin en belirgin özelliklerinden!!

ya ama bu belirtilerin hepsi bendede var testte yaptırmadım dahaönce 2 ay üst üste test yaptım ve hayal kırıklıgı yaşadım bi daha yaşamak istemiyorumm yaaaaaa BEBEĞİM OLSUN İSTİYORUMM...

canım testi yap biran önce bence çünkü belirsizlik hayal kırıklıgından daha kötü cünkü her gecen gün dahada cok umutlanıyosun onun için al yap çünkü bu psikolojiyle hamile kalacaksanda kalamassın eger hamile degilsen yani ama umarım hamilesindir başka belirtilerin varmı mide bulantısı baş dönmesi yorgunluk halsizlik felan bende cok oluyoduda

eeeeeeeeeee ne oldu konuyu açan arkadaşa hamilemi diye bakıyorum ama hiç yazmamış.

eee noldu sonuç hamilelik varmı yokmu.inşallah hamilesindir.ay cok heyecanlandım şimdi....

canım benimde akıntım fazlalaşmıştı, hatta adet oldum sanıp hep wc ye gidiyordum.okadar çok. bel ağrısı ve göğüs acısı vardı. göğüslerimin üstüne yatamıyordum bile.. aynı adet belirtilerinin aynısını yaşadım ve adetten 2 gün önce test yapmıştım çıkmıştı üstelik..okadar çok sivilcelerim çıkmıştı ki birde hep adet olucam diyip durdum test yaptığım halde bile :) bende hiç uyku hali ve halsizlik olmadı bide. mide bulantım 6. haftada başladı.
(ama 8 haftalıkken kalbi durduğu için kaybettim :KK43: )
umarım hamilesindir ve allah sana sağlıklı bir hamilelik nasip eder.. allah gönlüne göre versin.

Son düzenleme:
hamile değilim arkadaşlar.. yine hayal kırıklığı okadarda umutlanarak yaptırdım testi ama sonuç yine aynı..

hamile değilim arkadaşlar.. yine hayal kırıklığı okadarda umutlanarak yaptırdım testi ama sonuç yine aynı..

durumunu cok iyi anlıyorum canım bu hayal kırıklıgını bende her ay yasıyordum ama umudunu kaybetme bak ben en sonunda tam umudumu kaybetmeye baslamısken melegime kavustum insallah bidaki ay hamiş olursun canım ümidini kesipte kendini üzme boşuna canım

bence acayip heyecanlıyım şuanda.ama ümitlenip hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.aslında bu yüzden test yapmaktan korkuyorumda denebilir.bazen bi kaç gün gecikirdi adetim ama 1hafta geciktiği hiç olmadı.göğüslerm şiş ve acıyo sürekli uyuma isteği var acaba hamilemiyim diyorum ama hayal kırıklığı yaşıycam diyede korkuyorum..

aynen insan tedirgin oluyor ben test yaptım pozitif çıktı ama yinede tedirginim çünkü bir hafta önce ultrasona girdim bişey yoktu olsa görünmezmiydi diyorum ama iki tane test yaptım ikiside pozitif çıktı fakat iki gündür cesaret edip kan tahlili yaptıramadım ya onda negatif çıkarsa diye sonuçta testlerde hata payıda var ümitlenip hayal kırıkığı yaşamak istemiyorum. fakat sende hamileliğin pek ok belirtisi var bence sen ihmal etme bir an önce test alıp yap derim. benim göğüslerimde şişlik ağrı hiç bişey yok
ama test pozitif bende anlamadım işte hamilemiyim değil miyim

tatlim % 98 hamilesindir. Benimde ilk hamileligimde gögüslerimde acima ve hafif dolgunluk vardi. Birde cildim bozulmustu sürekli sivilceler.. Gebelikten haberim yoktu daha dogrusu sonra negatif cikarda hüsrana ugramayayim diye öyle bir ihtimal düsünmüyordum.

Haaa birde adet olucakmis gibi karnimda sanci oluyordu. Ondan gebelige hic ihtimal vermedim amaaaaa sonuc pozitif.! ( ama bebisi 2 aylikken kaybettim o baska)..senağlama

Zaten gögüslerde acima hamileligin en belirgin özelliklerinden!!

aa bunu bilmiyordum adet olacakmış gibi arı oluyormu öyle bende şuan öyleyim sanki sürekli adet olacak gibiyim ama 4 gündür bekliyorum hala bişey yok test pozitif çıktı ama göğüslerimde şişlik hiç yok bende

X