Hamile miyimmm?? 🥹

nisanurs98

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
1.539
431
26
Kızlar merhaba son adet tarihim 25 Eylül
Ayın 7 sinde yumurta çatlicak değerlendirin demişti doktor değerlendirdik 4 gündür falan yapıyorum hep çok silik çizgi vardi hayali cizgiydi yani bugün santa lady ile ve after10 erken gebelik testi ile denedim birde bir gebe günlüğünün ovulasyon testi ile resmini bırakıyorum şimdi sizce varmı ? Bugün 14.gun yumurtlamadan sonra , yanılma payı olabilir mi?? Hepsi aynı idrar ve aynı dakika da yapıldı , kafamı karıştıran tek şey erken gebelik testinde aşırı silik kaset testler de daha belirgin neden olur bu durum ?
İlk erken gebelik testi
İkinci ovulasyon
Üçüncü ve dördünde santa lady normal kaset gebelik testi

Eklentiler

• 1000016309.jpg
    148,8 KB · Görüntüleme: 81
  • 1000016308.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 80
  • 1000016307.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 70
  • 1000016314.jpg
    111,5 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleme:
Hamilesin galiba

Kızlar erken gebelik testinde çok çok silik kaset testte nasıl pozitif çıkabilir ?

M Misafirsekeri

K karakan2

Bu arada benim son adetim 22 Eylül düi ben 20 ekimde regil oldum tavsiyem kan testi ver test deneme sabah aç karnına sağlık ocağına git hemen çıkar zaten ama kesin olsun istiyorsan adetinin gecikmesini bekle derim

Bu arada benim son adetim 22 Eylül düi ben 20 ekimde regil oldum tavsiyem kan testi ver test deneme sabah aç karnına sağlık ocağına git hemen çıkar zaten ama kesin olsun istiyorsan adetinin gecikmesini bekle derim
Benim de 25 Eylül canım sabah ilk idrarla yapcan bakalım çizgi çıkarsa tekrardan vericem

Benim de 25 Eylül canım sabah ilk idrarla yapcan bakalım çizgi çıkarsa tekrardan vericem
Bence pozitif bu kadar fazla hatalı test çıkacağını sanmıyorum. Hem markalar da farklı, inşallah kanda da netleştirsiniz siz gynoseed jel kullanmıştınız sanırım bu ay doğru mu hatırlıyorum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…