hamile miyimm belirtiler??

akıntı kahverengi mi?Benim adet öncesi akıntım oluyor mesela,ama bazıları hamilelikte akıntı sorunu çok yaşıyormuş.iştahta artış,uykunun çok gelmesi,ayaklarında yanma ,gaz gibi şikayetlerin var mı?
Bekle istersen çok telaş yapma.

yok canım hatta gece uykum bile gelmiyor bu aralar ama geçen hamileliğimde de gece uyku bozukluğu olmuştu bende tesadüfi olabilir tabi akıntı adet öncesi oluyor bende de haklısın normal akıntı canım beyaz akıntı, ayaklarda yanma da yok ama iştah da artış var sanki bide göğüslerde hafif büyüme var gibi ama adet öncesi prolaktin oranının yükselmesinden de oluyormuş hafif büyüme neyse ümitlenmiyim ben yine sonra üzülüyorum hayırlısı artık :bbo:

stresten veya adet öncesinden de olabilir hamilelikten de ,ama ümitlenmek için erken henüz,allah gönlüne göre versinolumunekankayizsmile

amin canım test yaptım şimdi dayanamayıp negatif çıktı :gitme: acaba daha sonra da yapmama gerek varmı artık gecikirse yaparım tekrar tek çizgi çıktı şimdilik

tamam canım olmazsam denerim tekrar benim önceki hamileliğimde de 5. gün bile silik çııkmıştı zaten erken yaptım sabırsızlıktan :kedi:

embriyonun büyüklüğüne bağlı testte çıkıp çıkmaması zaten ama kesin sonucu olman gerken adet tarihinden 7 gün sonra alıyosun idrarda.Ben de hamileliğimi 7. haftasında farkettim hiç belli olmuyor belirtiler.

Evet bende hamileyken hiç umudum yokken yapmıştım testi adetim düzensizdir zaten benim, fazla gecikince yapmıştım o zaman bile silik çıkmıştı son zamnlar iyice düzensizleşti zaten bende kaç günde bir olacagını kestiremiyorum artık gecikirse kan testi yaptırırım gecikmezse zaten benim hüsnü kuruntum olmuş olacak gerek kalmıycak :1no2:

2,5 yıl ama biz çocuk düşünmüyoruz şimdilik bu ay korunamadım eğer hamile değilsem korunucam hamileysem sürpriz bir misafirimiz olacak :)))

bende önceki hamileliğime kadar düşünmüyodum bana da süpriz olmuştu öncesinde korunmuştuk ama malesef düşük gerçekleşti sonrasında da gidenin yerini doldurma hissi mi bilmiyorum düşünmeye başladım iki ay yasaktı zaten bu ay korunmadık olursa çok sevinrim ama beklemiyorum açıkcası testten sonra seninde olur inşallah :)) çok güzel bi duygu ...

Son düzenleme:

sağol canım kısmet,allah herkesin gönlüne göre versin.Belki de o duygu uyandı içinde.Çok merak ediyorsan kanda da baktırabilirsin..

Evet farklı bi duygu öncesinde hiç düşünmemiş olsan bile hamile oldugunu öğrendiğinde fazlasıyla kaptırıyorsun kendini annelik duygusuna hayırlısı diyelim olmazsa da zamanı değil demek ki... Yarın pazar canım olmazsa pazartesi kan tahlili yaptırabilirim ...

Aslında kan tahlili için de bekle bir arkadaşımda çıkmamıştı hamileliği kan tahlilinde.İyi bir yerde yaptırmakla da alakalı olabilir belki bilemiyorum.Öncelikle rahatla yoksa hamile kalacağın varsa da stresten zorlaştırırsın durumunu.a.s

Yok canım çok düşünmüyorum ama belirsizlik içinde olunca insanın aklını ister istemez acabalar yiyor kaydirigubbakcemile3 bi hafta beklerim olmazsa dediğin gibi kan testinde de çıkmayabiliyor tek yol beklemek galiba kaydirigubbakcemile3

o zamanda bebişi ne zaman görcem diye düşüne düşüne erken doğururum ben kaydirigubbakcemile3 çok sabırsızım ben vallahi sositososito

o zamanda bebişi ne zaman görcem diye düşüne düşüne erken doğururum ben kaydirigubbakcemile3 çok sabırsızım ben vallahi sositososito

daha yeni evlisin hamile değilsen de kalana kadar tadını çıkar canım.Sonra bebişten kocana vakit kalmaz diyim sanaolumunekankayizsmile

geceler bizimmm ben tüm vaktimi ayırırım kocama kaydirigubbakcemile3 ikisinide idare ederim ben sen merak etme tatlım aklinialirimsmile yeterki olsun bebiş, bebişi uyuttuğum gibi rahat vermem kocişe bensiz kaldığı zamanların acısını çıkarırıs delikafadulden şaka bi yana en yoğun anlarda bile zaman yaratabilmek önemli olsunda biz şimdiki hayatımızı devm ettiririz yeterki bebiş gelsin :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…