hamile miyimm belirtiler??

kişiden kişiye değişiyor tabi, ama idrar testi yapmak için regl gecikmesini 1 hafta beklemek, artık 5 haftalık bir gebeliği tespit etmek demek, çok daha önceden de görülebilir.
fakat geç döllenme ihtimalini ve siklusunu bilemediğim için, kanda baktırmanı yavsiye ederim.
belirtiler bile kişiden kişiye göre o kadar farklılar ki.
hakkında hayırlısı olsun canım, sağlıklar...
benim regl olmam gereken tarih dündü, yaklaşık bir hafta önce evde yapılan idrar testinde, regle iki gün kala da kan testinde hamile olduğumu öğrendim ALLAH'a şükürler olsun...
ALLAH isteyen herkese sağlıkla ve hayırlısıyla nasip etsin.

Son düzenleme:
kişiden kişiye değişiyor tabi, ama idrar testi yapmak için regl gecikmesini 1 hafta beklemek, artık 5 haftalık bir gebeliği tespit etmek demek, çok daha önceden de görülebilir.
fakat geç döllenme ihtimalini ve siklusunu bilemediğim için, kanda baktırmanı yavsiye ederim.
belirtiler bile kişiden kişiye göre o kadar farklılar ki.
hakkında hayırlısı olsun canım, sağlıklar...
benim regl olmam gereken tarih dündü, yaklaşık bir hafta önce evde yapılan idrar testinde, regle iki gün kala da kan testinde hamile olduğumu öğrendim ALLAH'a şükürler olsun...
ALLAH isteyen herkese sağlıkla ve hayırlısıyla nasip etsin.

test de var aslında şu an evde önümde duruyor zor tutuyorum yapmamak için:uhm: yapsam mı ki uff:KK43: senin ne güzel bi hafta önce çıkmış benim de çıkar mı ki yaa dayanimicam sanırım:)

allah nazardan saklasın bebeğini :nazar: sağlıkla kucağına al inşallah ne güzel ya bende istiyorum alkisalkisalkis

test de var aslında şu an evde önümde duruyor zor tutuyorum yapmamak için:uhm: yapsam mı ki uff:KK43: senin ne güzel bi hafta önce çıkmış benim de çıkar mı ki yaa dayanimicam sanırım:)

allah nazardan saklasın bebeğini :nazar: sağlıkla kucağına al inşallah ne güzel ya bende istiyorum alkisalkisalkis

teşekkür ederim,inşaallah rabbim gönlüne göre, hayırlı olanı nasip eder...
ama şunu unutma ki test negatif çıksa dahi bu senin hamile olmadığın anlamına gelmeyebilir, kişiden kişiye değişiyor bu durum.
bu evde yaptığımız testler negatif çıktığında, idrardaki gebelik hormonu yetersiz yani gebelik daha çok yeni oluşmuş da olabilir. bu açıdan en garantili yöntem kanda b hcg baktırmak...
tekrar tekrar herkes için hayırlısını diliyorum.
sen de bol bol dua et ve folik asit almayı ihmal etme
bu arada bu benim ikinci hamileliğim, bundan önce bir düşüğüm olduğu için hamileliği tespit etmekte bu kadar sabırsız davrandım.

Son düzenleme:
yarın sabah yapmaya karar verdim şimdi çıkmazsa moralim bozulur baya sabahı beklicem hayırlısı ya çok taktım sanırım bu konuyu :) herkese çok teşekkürler sabah sonucu buraya yazcam :Saruboceq:

tabi sabah idrarıyla yapılması daha net sonuç veriyor. hayırlısı olsun, iyi haberlerle gel inşaallah

bekliyiceksen bikaç gün daha bekle.7. gün yaparsın eğer adet olmazsan.Çok da düşünme stresten de geçiktirirsin adetini belli olmaz.Hem yoksa da moralinizi bozma şimdi olmadı ilerleyen günlerde olur .

dayabildiim kadar beklicem bakalım artık :) daha ilk denememiz zaten aceleciyim sanırım biraz :emir_bebek:

Canım bir de çok isteyince hamilelik belrtisi var da zannedersin,ilk denemenizse hiç sıkma canını.Çok da adapte etme kendini her türlü sonuca hazırla kendini.ınşallahhamilesindir ama olmama ihtimalini de unutma.Allah gönlüne göre versin tatlım.Duacıyım sana :Saruboceq:

aslında daha zamanımız bol yani 1 sendir evliyim 21 yaşındayım ama istioruz işte:) hayırlısı bakalım düşünmicem artık şu ağrı olmasa iki büklüm kalıyorum hatırlatıyor bana çok şiddetli ya dayanamıyorum

bayanlar 6 aylık evliyiz.hep eşim korunuyor ama bu ay adetimin 4. günü olmasına rağmen daha gelmedi.kasıklarımda batma var sadece.Hamile olabilir miyim ki??

bayanlar 6 aylık evliyiz.hep eşim korunuyor ama bu ay adetimin 4. günü olmasına rağmen daha gelmedi.kasıklarımda batma var sadece.Hamile olabilir miyim ki??

eşin gerçekten korunuyprsa nasıl hamile olucan? kaza olup olmadığını sen bilirsin:)

bir test yap bakalım.

eşin gerçekten korunuyprsa nasıl hamile olucan? kaza olup olmadığını sen bilirsin:)

bir test yap bakalım.

test için erken değil mi?Aslına bakarsan hamileliğe pek ihtimal vermiyorum ama gecikmesi herhangi bir rahatsızlığı aklıma getirip de korkutuyor..Bu soruyu sadece kafamı kurcalamasından dolayı sordum.Hiç bir şey bilmeyen cahil biri değilim.çok şükkür eğitimci olarak sadece bazı şeylere erken önlem almak için kafamı rahatlatmak içindi.O yüzden sordum..Hafta sonu olmasa hastaneye gidicem ama işte şartlar..

slm herkese bugün normalde adetimin ilk günü ama bişey yok şu an her zaman adet döneminden farklı olarak hiç göğüs ağrısı şişlik karın ağrısı yok sadece çok şiddetli bel ağrısı ve sol bacağıma vuran böle değişik bi ağrı var sancı gibi kasıktan sol dizime kadar vuruyor test yapsam bugün belli olur mu? her zamanki adet dönemdinden çok farklı belirtilerim normalde bel ağrısı olmaz karın ağrısı ve göğüslerde şişlik olurdu şimdi tam tersi.. kabızlık ve gaz da var hamilemiyim kii ? bilmiyorumkismile

kabızlık varsa test yapmalısın bence benimde adet dönemi belirtilerinden tek farkı kabız olmamdı. testte kesin çıkar. ikinci çizgi açık pembe olur büyük ihtimalle

kızlar bana da dua edin regl günüm yarın aslında 24üne girdik bugün :)) umarım olmaz ve umarım hamileyimdirrr aşırı bel ağısı var sadece adet belirtisi mi gebelik belirtisimi anlamadım akıntı bel ağrısı idrar rengi koyu bide karında kahverengi çizgi var dikey çizgi işin komik tarafı her zaman varmıydı o çizgi bilmiyorum kaydirigubbakcemile3 az önce birinin belirtilerinde okudum var ama bilmiyorum bi bakın hele sizde de varmı kaydirigubbakcemile3 amaan kesin regl olurum yine boşuna umutlanıyorumm

X