Hamile miyim?

melahat59

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2014
65
0
Kizlar merhaba dün aksam ve bu sabah test yaptim ve sonuclari resimde görüldüğü gibi altta olan foto aksam yaptigim, üstteki bu sabah olan.. aksamki yaptigimda belli belirsiz de olsa ikinci cizgi sanki var ama bu sabahkinde ayni durum söz konusu degil sizce hamile olma olasiligim varmi? Bu arada reglm gecikeli 4 gün oldu kan testinde cikar mi sizce.. lütfen yardimci olurmusunuz tesekkurler..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1406780276359.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 96
Arkadaslar hamile miyim sizce????

canım ıkısındede blli belirsizz çizgi gördüm ben.. Rabbim hayırlsını versin ama var gıbı geldi.. ümitlendirmek istemem ama.. bence varr :)

Üstekini bu sabah yaptim ama cizgi yok gibi sanki.. rabbim nasip etmişse yapilacak birşey yok ama daha olmasa iyidi negatiftir inşallah

Arkadaslar yardimci olur musunuz lütfennn...

Arkadaslar yardimci olur musunuz lütfennn...

bence var gıbı ben hamıle kalamadım ama yıllardır bu formda bakarım hamıle olanlara sılık cızgıde gec dollenmeyı gösterıyor ıkı gunde bır tekrarlamak lazım kandada deger ıkı gunde yukselıyor kesın sonuc o hayırlısı olsun

Kanda şimdiden belli olur dimi araştırmalarıma göre kaldiktan 6 gün sonra belli oluyomus.. bu arada 4 gün gecikti reglim

Ben usttekinde cizgi goremedim(belki tlf dan baktigim icindir resim kucuk)
Alttakinde var ama oda aksamdan veri bekledigi icin olabilir.zaten testlerde(ilk 5 dk(tam hatirlamiyorum) icindeki sonuc dogru kabul edilir gibi biliyordum)

Kanda şimdiden belli olur dimi araştırmalarıma göre kaldiktan 6 gün sonra belli oluyomus.. bu arada 4 gün gecikti reglim

Kanda belli olur ben reglimde 4yada 5gun once yaptirmistim yinede cikmisti:)

alttakinde sanki ikinci çizgi var gibi. inşallah hamilesindir rabbim gönlüne göre vrsin

alttakinde sanki ikinci çizgi var gibi. inşallah hamilesindir rabbim gönlüne göre vrsin

Canim ya iste ben bu testlere güvenmiyorum korkuyorum o yüzden.. yarin bi kan testi yaptirmayi düşünüyorum bakalim. Korkmamin sebebi bebiş daha düşünmüyorum allah bağışlasın 2 yaşında bi prensim var onunla ilgilenmem lazım. Insallah yoktur yani olursa da napalim allahin takdiri yapacagim birsey olmaz.. hayirlisi diyelim..

Kanda belli olur ben reglimde 4yada 5gun once yaptirmistim yinede cikmisti:)

Bakalim canim kan testi yaptirmayi dusunuyorum yarin ama insallah yoktur düşünmüyorum daha bebiş 2 yaşinda bi oglum var allah bagislasin onunla ilgilenmem lazim

Bence degilsin ilkinde hic cizgi yok ikincisi cook hagif oda beklemeden kaynakli bence,bide reglin gecmis cizgi daha belirgin olmaliydi
Bende merakla bekliyorum haberini :))

Bence degilsin ilkinde hic cizgi yok ikincisi cook hagif oda beklemeden kaynakli bence,bide reglin gecmis cizgi daha belirgin olmaliydi
Bende merakla bekliyorum haberini :))

Tamam canim yazıcam kan testi yaptirirsam

kızlar mhblar adetim 3gn gecikti belim aşırı şiddeli agrıyor kasıklarmda agrı goguslerimi taş resmen agrıor hasaslar bnm gögüsler degl sanki ayaklarmda Agrrıor halsizim basım agrıor sizce hamilemiyim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Test yaptin mi canim?

3gun geciktigi icin teste cıkmaz dıorlar ki bu belirtillermi cnm

yaptm dun cnm yok 2 gn gcktı die 1 cızgı silik cıktı 2.bile cıkmadı cnm

yaptm dun cnm yok 2 gn gcktı die 1 cızgı silik cıktı 2.bile cıkmadı cnm

Bir cizgi tam digeri silikse hamilesin zaten canim :) ama istersen kan testi yaptir kesin sonuç..

Sendeki hamilelik belirtisi de olabilir adet olacagina dair belirtiler de olabilir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…