Hamile miyim ?

eltın konusunda saka yapıosun dımı?????????? ya da saka gıbı... garezı neymıs yahu.. kıme nee ?? ay cok sınırlendımmm yemın ederım...

eltın konusunda saka yapıosun dımı?????????? ya da saka gıbı... garezı neymıs yahu.. kıme nee ?? ay cok sınırlendımmm yemın ederım...

canım o suan dogurucak o bnm ınadıma evlendı bn yuzuk taktım oda gıttı hemen arkamdan yuzun taktı bn nısam yaptım oda nısan yaptı ben duqun yapıcam oda hemn duqun ıstedı aramzda 1 ay var o bnden 1 ay once evlendı hıc bı zamn bnı cekemedı halada ole bn bıse alıyım aynısı ondada oluo gıdıp buluo bulusturuyo oda aynısını yapıyo benıde bu sekıl kandırdı bnde kımseye soramadım nasıl hamıle kalınır dıye sonra netten arastrdım ılskden snra kalklmıcaqını ogrenedım belkıde bnde hamıs kalırdım sımdıye kdr

ayyy taze gelinmişsiniz siz:))pco polikistik over canım yani yumurtalıklarımda her ay nurtopu gibim kistim olurdu:)aynen ben de senin gibi asla yemem derdim ama işte Rabbim öyle mi öyle al sana dedi:))belirtileri canım adet kanın afedersin koyu olur az olur ağrın olur sivilce olur bol bol kilo alırsın sebepsiz yere veremezsin o şekilde teşhis konulmuştu bana öyle ciddi bir kilom yoktu ama veremiyordum mesela 1 kiloyu vermek zulüm gibiydi sonra işte soğan kürü yaptım onlar yok oldu sonra da incir yaptım ama bunlar sizin için erken öyle kafadan yapmayın bişileri çok tehliklei maazallah mesela soğan kürünü yılda en fazla iki kez yapabilirmişsin inciri de öle eğer yumurta çatlama sorunun yoksa kist yaparmış yani bunları bilerek dikkatli olmakta fayda var:)))

süt buharını kardeşim denenişti canım onun öyle böyle iltihabı yoktu ama ilaç falan fayda etmiyordu maydanozla sütü kaynatıp yatmış terlemişti iyi geldi demişti bir de hamama gitmişti o ay yeğenim gelmişti teee 3 yıl önce::)))

ayy canım hamıleymıs neyse sımdı bıse demıyeyım kendı ıcın ddegıl bebıs ıcın.. ama bosver be guzelım allah herkesın nıyetıne gore verır.. yanı merak ettım sen daha sonra gıdp ona sen neden boyle yaptın dedın mı???

var canım böyle hasta ruhlu insanlar dediğin gibi Allah gönlüne göre versin...ama doğru hemen kalkmaman gerekiyor zaten bir namaz vakti geçmediği sürece günah değil ki ben önce belimin altına yastık koyup bacaklarımı kaldırıyordum sonra bende forumda okudum bi bayan sağa veya sola yatmak daha mantıklı demişti ben de bismillah dedim bi sağa yattım bi sola belimin altına da ince bir yastık koydum en az yarım saat kalkmadım dene bakalım inaşşalh senin hamilelik haberin onun doğumuna denk gelir de şöyle zevkle gidersin yanınaDD

allah bagıslasın canım.... ayy benmde bu ay adetım gec geldı- koyu aktu ve sıvılcelerım var yoksa bende de mı olustu ??? agrım yoktu tek fark bu...

eve3t canıjm bırazcık eskıdım ben ama yınede yenı gelın sayılırım 25 subatta bı sene olucak sut buharını anneme soledım anem kızdı ole seyler yapma daha kotu olur dedı bnde korkuyorum yapmya bnm de bı arkdasım yapmıs hamıs kalmıs tıkalı tuplerı acıyomus buharı ole dıyolar

ona dedımkı sen nasıl hamıle kaldın anlt bakım dedım oda dedı yaptım snra yatakta uzandım bı kac saatsonra dus aldım dedı bn dedım sen nıe bna kalkacaqnı soledın dedım hmn konuyu deqıstı cnım baqrsam caqrsam ne kı bosuna allah qoruyo herkezı o zaten benı dha sözluluqumden berı aqlatıp dururdu bnden snra evlenmesn dıe elınden gelenı yapıo oraya gıttıqımdede bebeqe aldıqı kıyaftlerı cıkartıyo nıspet atıyo bna

ınsallah canım ınsallaahh allahh mahrum bırakmaz ınsallah ne senı ne benı nede bızım gıbı ısteyenlerı... bende deneyım su bı saag bı solu

amin canım cümlemizinkini:)

25 yai kadınlarının yüzde doksanında görülürmüş canım bu ama her ay tekrarlamaz sıkıntıya soktun ya kendini bu ay oluşmuştur ama gelecek ay gider sürekli durmuyor orda adetle gidio ben eşimi beklerken başlamıştı benimki askerdeyken çok strese girmiştim sonuç o bir de bir arkadaşımı dinleyip koşa koşa doğum kontrol hapı aldım tedavi maksatlı doktora giderek tabi ama mahvetti diane 35 diye bir şeydi yan etkilerinden iki yılda kurtuldum diyebilirim sen strese girme yeter ki bol bol dua et alnınızda yazılıysa gelir inşallah canım:)

nısbet yapılır mı ya bebekle??? allahım bebegıne bı zeval vermesın ama delı kadın (kusura bakma canım) ne derdın var.. eltısınız ıkınız gelın gelmıssınız el kızısınız kardes gıbı olsanızaaa...

aa aklıma bıse geldıı.. adtten once dokturuma gıttım doktorum dedıkı sol yumurtalıgın dıgerıne gore bıraz daha buyuk kısst olusmustur dedı adetten sonra gel dedı gıttım bıse kalmamıs dedı.. get dedı banaa

ıste canım benımde bu ay adetım gecıkınce dedım tamam hamısım bnde qıdıcem ona dıcem hemısım dıe ama 40 gunun sonunda adet oldum canım yaaa onun bıdahakı ayın 5 de doqumu benım adet gunum ondan snra ıns hamıs kalırfım ya bıde bıse dıcem kızlar su 4444 duası varya bn onu okudum sonra yarıda bıraktım acaba onunda etkısı varmıdr bıtrmedm dıe:44:

canım ozelemı gıdıyosun bırde nerede oturuon ıst cıvarındamı bu doktorun ıyı sanırım senın bnde sole ıyı bı doktor ıstıyorum kızlar ya

canım ozelemı gıdıyosun bırde nerede oturuon ıst cıvarındamı bu doktorun ıyı sanırım senın bnde sole ıyı bı doktor ıstıyorum kızlar ya

yok canım ben hatay da oturuyorum.. bı cok elemeden gectı bu doktorumm oyle her doktora guvenmıyorum ben.. arastırıyorum okudugu unıversıteyı calıstıgı kurumları v.s oyle gıdıyorumm. ıstanbuldaysn cok daha fazla alternetıfın vardır ccanımm

hıc bı fıkrım yok canım ya dua hakkında

hıc bı fıkrım yok canım ya dua hakkında

bu duayı okumus bı kadın kac sene sonra cocuqu olmus forumdada yazıyo du zaten bnde baslıyım dedım sonra bıraktım esıme dıyorum acaba bu yuzden mı yok dıyo yada bn artık kafayı yedım sanırım her seyı bı seye baqlıyorum yaaa bılmıyorum ılk defa kendımı hamıs gormustum ruyamda snra hasta oldm hastalıqım bıttı ama hala bnm kasıq aqrım var bunuda anlamıs deqılım ılk dfa bu ay bole oluyo normlde hastalqm bıtınce aqrm falan olmadı sımdı var :44:

bitirsen iyi olur tabi canım sonuçta zamanı önmeli mi bilmiyorum ama bitirmelisin kesinlikle dağıtsana eşe dosta ..

allah allahh canım kasık agrın devam ederse bı doktora gıt ıstersen...

bitirsen iyi olur tabi canım sonuçta zamanı önmeli mi bilmiyorum ama bitirmelisin kesinlikle dağıtsana eşe dosta ..

nasıl dagıtıcam kı canım okuyan kısıler benım adımamı okucaklar :26:

allah allahh canım kasık agrın devam ederse bı doktora gıt ıstersen...

gıdıcem sanırım cunku grcekten cok fazla oluyo yatarken hele dahada cok oluyo saq kasıqımda aqrı var sırt ustu yatınca sankı saq kasıqımda bıse bole atıyo damar qıbı :44::44: bnm hastalıqım bıtelı 2 qun oldu heralde hemen yumurtluo olamam sanırım :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…