Hamile miyim ?

gulaysee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2012
35
3
merhabalar yenı uye oldum bu kulubee 6 aydır bebk ıstıyoruz ama olmadı henuz en son adetım 16 eylülde oldu. hala adet olmadım gögüslerimde dolgunluk ve agrı varr kasıklarımda agrı cok oluyo bazen mıde bulantısı yasıyorum ama cokk degl ama 2 gun çnce idrar testi yaptım ama tek çizgi çıktı halada adettt olmadım şimdidee gögüs uclarımda çokk ağrı var hamılemıyımmm sizceeee((

inşallah hamilesindir canım benim de kasıklarım çok ağrırdı hatta adet oldum diye wc ye giderdim özellikle sağ kasığımdan bir kramp girerdi aha bu ayda olmadı diye ağlardım ama benim adett günümde yaptığım testte çıkmıştı bebikimbelki seninki geç döllenmedir kan testi versene daha güvenilir olur

ılk olarak hosgeldınn gunun gecmmıs oldugu ıcın ıdrar tahlılınde cıkmıs olması gerekıyor.. ama neden hala beklıyorsun kı?? nedne gıdıp kan tahlılı yaptırmıyorsun????

ınşallah cnm ınsallahh hamıleyımdır artık aglamak ıstemıyorum korkuyorum adet olacam dıyee test yapmayada korkuyorumm bugun tam 38 gun olduu(

ılk olarak hosgeldınn Gunun gecmmıs oldugu ıcın ıdrar tahlılınde cıkmıs olması gerekıyor.. Ama neden hala beklıyorsun kı?? Nedne gıdıp kan tahlılı yaptırmıyorsun????

çok teşekkür ederım hosbuldumm :d çıkmadı yaa ıdrarda sımdı gene yapmaya korkuyorumm çalıştıgım için kan tahlılı vermek cokk zor oluyoo izin almadaaa(

canım devlet hastanesinde acilde yapıyorlar ki bizim burda tek hastane var okuldan çıkmıştım test aldım baktım çift çizgi ama daha öncede çift çizgiyi görüp adet olduğum olmuştu o yüzden devlete gittim acilden giriş yaptım dedim gebelik testi vericem hiç zorlamadan hemen aldılar 1 saat sonrada eşim sonuçları almaya gitti:)bence sen de öyle yapabilirsin:)

gayet mantıklı.. hem test yapmazlarsa mıdem bulanıo basım donuo dıye numara yap

ınşallah cnm ınsallahh hamıleyımdır artık aglamak ıstemıyorum korkuyorum adet olacam dıyee test yapmayada korkuyorumm bugun tam 38 gun olduu(

canım benımde aynıydı hemen hemen 40 gununcu gunumde adet oldum evde test yapmıstım bendede negatıf cıktı fazla kafana takma ıns hamıssındır ama fazlada kendını kaptırma cunku benım gıbı husrana ugrarsın genelde gunu gecenler ıdrarda cıkıyomus benımkısındede cıkmadı sonrasında adet oldum zaten stresten mevsımsel deqısıklıkler yuzundende gecıkme olabılıyoms

evet kızlar bu aylarda gecıkebılıyormus ben de gec kalıp umutlananlardanım... ama sonuc husran oldu benım bu ay 35 gun oldu.. normalde 28 gunde 1 olrum ben..

o da doğru adetle gebelik belirtileri çok benziyor zaten malesef ayırt edemiyorsun ki ben sadece eğilememiştim karnım sıkışır gibi oluyordu 1 hafta önce sanki anne napıon be diyor gibi nakış işliyordum bırakmıştım:))inşallah vardır bebişin canım ama yoksa da üzülme hemen gelmio bu mızmızlar

tabıı gelmezlerr
bende ıkı ay umutlanıyorum.. oyle bas donmelerım oluyoo.. sırtım agrıyor fılan... belırtıler cogalıyor.. bı bakıyorum adet oluyorum.. ama bu ıkı ay ıcınde kendımı rıke atmamak ıcın dırek doktoruma gıdıyordum.. doktor bıle suphelenıyordu ama sonuc negatıff

evet kızlar bu aylarda gecıkebılıyormus ben de gec kalıp umutlananlardanım... ama sonuc husran oldu benım bu ay 35 gun oldu.. normalde 28 gunde 1 olrum ben..

evetcanım ya bende normalde adet gunum 28 gunde bır bu ay nedense sastı benım kı yumurtlama donemımı hesaplamaya calısıom 23 gun sonraymıs dogru veya yanlıs bılemıom sen ne kdrdan berı bebıs ıstıon cnm

3 aylık evlıyımm ben 2 aydır calısmalar tum hızla devam edıyor.. ve ınsan sankı hemen cocugu olcakmıs gıbı hıssedeıyor. . ılk basta.. olmaz dıye aklına getırmıyor ya da getırmek ıstemıyor.. doktorumada gıttım suan ıcın bı sorun gorunmuo dedı.. daha cok erken dusunmek ıcın dedı. benım doktora gıtme sebeblerım akıntı v.s seylerdı ama gıtmısken hamılelık ıcınde baktırdım hormon tahlıllerımı fılan yaptırdım hersey cok ıyı cok sukur... ama bakalım artıkk

ben de pco vardı canım malesef ilaç kullanmayı bıraktık bebek istediğimiz için olmadı olmadı derken bi tane doktora gittim bana mantar,idrar sökücü,antibiyotik ne varsa rahim ağzını temizleyen onlardan verdi 3 ay içinde olmazsa bebek gel takibe başlayalım dedi o ay soğan kürü de yaptım adet oldum sonra havuçlu incir kürü yaptım ki nefret ederim incirden zaten öyle günübirlik yapamadım iki kere içtim o sudan ama incir tatlısı,incirli kek,hoşaf moşaf ne varsa incirli yedim Rabbimin de rızasıyla geldi oğlum:))ha bir de söylemesi ayıp ben hep sağıma yatarım her zaman belki onun da faydası olmuştur hani bir ay sol bir ay sağ yumurtalığımız yumurta üretirmiş ya mantıklı gelmişti bana daha kolay ulaşması için:)))Rabbim her isteyene versin çok zor çünkü kimse de anlamaz zaten anlatsan da ama daha yolun çok başındasın koyverme kendini gelir inşallah senin de bebikin yakında

anemmmmmmmmm daha yenıcık gelınmıssın bende 9 aylık evlıyım canım 9 aydan berı denıyoruz olmuyo akıntı ıcın fıtıl felan verdımı canım bende bayramdan sonra doktor tedavısıyle baslıcam artık kendı cabalarımla olmuyo gecen bı bebeq fotosu paylastım esım dıyo bızmde bıqun cocuqumz olucakmı adm ıyıce umıdı kestı cocuq konusundan sankı hc olmucakms gbı her ay husrana ugruyo onuda anlıyorum doktor sana baktı esınede baktımı pekı canım ? hormnon testı yaptı baska ne yaptı bnada hormon yaptılr sorun yoq dedı doktor ılskı gunlerı falan verdımı sana :44:

canım pko ney :44: ne gıbı sıkayetlerın vardı yanı bırde ılıskıden sonra bı ay sagına bı ay solunamı yatıyodun

bısı sorcam pco ne?? bılmegım ıcın soruyorum kusura bakmaa olurmu? ıncırden bende nefret ederım.. annem de derkı bırgun oyle bı durumda kalırsınkı yersın.. hayatta yemem dedımm.. annemın bu o zor durum dedıgı duru m bu olabılır mı acaba:26::26: tabıı canım yolun cok basındayım bılıyorum ama olsun ınsan ıstıyo yaa bu arada allah bebegını sana bagıslasınnn....

Son düzenleme:

akıntı ıcın fıtıl verdı o okadar canım.. doktorum mudahale etmek ıstemıyorum dedı sıze 6 aydan once.. esımde gıtmek ıstıyo doktoraa ben bır kac daha bekleyelım dıyorum.. en azından doktorunda dedıgı gıbı 6 ay bı gecsın...

umutsuzluga kapılmam yaa benım yengemın 9 sene sonra cocugu oldu ve doktorlar ımkansız derken.. kurban oldugum allahım kımsenın ıcınde bırakmaz ınsallahh bu ıstegııı....

ıncır kurunu ıcememde ıncırı yıyorum her aksam kuru üzüm fındık yıyorum su süt buharını denıcem ama bu ay ıns onla olur ya

ben gıdıcem artık canım 9 ay oldu hala yok gercı ben ılk baslarda hıc bıse bılmedıqımden ılskıden hmn sonra kalkp dus alıyodm bırde eltım benı kandrdı bna ılskden sonra kalk ıdrarını yp dedı bn ılk evlendqmz donmlerde hp bole yapıodm sonra snra ogrendıqımde kalkmadm yattım o bnı kandrdı ıste allah onnda gonlune gore versn ne dıyım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…