Hamile miyim ?

Bu başlıkları okudukça kendimi dinliyorum. O belirti bende var mı bu belirti bende var mı diye? Sanki hiç bi belirti de yok. Niye gelmek bilmiyo bu regl tarihi? Sanki hiç belirtisiz pat diye kalırım hamile gibi hissediyorum... İnşallah isteyen herkesin dileği gerçek olur.

evet tatlım çok kendimi dinliyoruz aslında kafamızı rahatlatsak düşünmesek daha iyi, stres yapıyoruz kendimize..

meraba cnm aynı belirtiler bende de var 5 gün geçti adetimin üzerinden ama bugün ağrılarım başladı 2 gün önce test yaptım negatif çıktı inşallah olmam bende bakalım beklioruz p.tesiye kadar beklicem olmazsam doktora gidicem artık hayırlısı

ayyy taze gelinmişsiniz siz:))pco polikistik over canım yani yumurtalıklarımda her ay nurtopu gibim kistim olurdu:)aynen ben de senin gibi asla yemem derdim ama işte Rabbim öyle mi öyle al sana dedi:))belirtileri canım adet kanın afedersin koyu olur az olur ağrın olur sivilce olur bol bol kilo alırsın sebepsiz yere veremezsin o şekilde teşhis konulmuştu bana öyle ciddi bir kilom yoktu ama veremiyordum mesela 1 kiloyu vermek zulüm gibiydi sonra işte soğan kürü yaptım onlar yok oldu sonra da incir yaptım ama bunlar sizin için erken öyle kafadan yapmayın bişileri çok tehliklei maazallah mesela soğan kürünü yılda en fazla iki kez yapabilirmişsin inciri de öle eğer yumurta çatlama sorunun yoksa kist yaparmış yani bunları bilerek dikkatli olmakta fayda var:)))

süt buharını kardeşim denenişti canım onun öyle böyle iltihabı yoktu ama ilaç falan fayda etmiyordu maydanozla sütü kaynatıp yatmış terlemişti iyi geldi demişti bir de hamama gitmişti o ay yeğenim gelmişti teee 3 yıl önce::)))

cnm merhaba, bende bu incir kürünün tarifini alabilir miyim? PKO sorunu bendede var. Yalnız bendeki pko oranı %15-20 civarında. 8 ay önce öğrendim. o zamandan beri de glucophage ahpını kullanıyorum. 8 aydır çocuk istiyoruz ama olmuyor bir kere yumurta çatlatma işlemi denedik. Geçen ay çok zor adet oldum.Çok sıkıntı çektim. Senin bu incir kürünü denemek istiyorum bende. Ancak tarifi bende yok. verebilirsen çok sevinirim. Belki sende vesile olursun.

X