Hamile miyim ?

amin cümlemizin canım benim:KK70:

her gün 2 den sonra su falan içmiyordum akşam 5 e kadar tuvaletimi tutup her gün 5 te yani tam 5 te olmasa da en geç yarım saat içinde yapıodum test koyulaşınca anlıyorsun ki vakit geldi haydi hop zaten toplam 4 gün sürmüştü benim sonra nolur nolmaz diye devam etmiştim yapmaya meğer ben çift yumurtlarmışım anlamazmışım adetime 7 gün vardı baktım gene pembe ne olur ne olmaz dedim atlamadık o günü de:)sonra 27 siydi adet günümdü 23 de doğum günüm dedim 25inde bir test yapayım baktım çift çizgi:))

kızlar ıkınızede soruyorum ne qıbı seyler uyguluyosunuz esınızle bırlıkte olduqunuzda bnada soleyın bu ayda ole denıcem :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

ben eczaneden alcam kızlar benım heran nerde olcagım bellı olmuo bı annemlerde oluom bı evde hangı adresı yazım sımdı:KK1:

kızlar ıkınızede soruyorum ne qıbı seyler uyguluyosunuz esınızle bırlıkte olduqunuzda bnada soleyın bu ayda ole denıcem :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

bu senınkı daha deqısıkmıs canım ama bn sımdı almak ıstedım kredı kartı dıyo bole hesaba para yatırmayla olmuyomu bu ya fıyatıda ıyımıs
ben eczaneden alcam cunku bı annemlerdeyım bı evıme hangı adresı verım sımdı??

amin cümlemizin canım benim:KK70:

her gün 2 den sonra su falan içmiyordum akşam 5 e kadar tuvaletimi tutup her gün 5 te yani tam 5 te olmasa da en geç yarım saat içinde yapıodum test koyulaşınca anlıyorsun ki vakit geldi haydi hop zaten toplam 4 gün sürmüştü benim sonra nolur nolmaz diye devam etmiştim yapmaya meğer ben çift yumurtlarmışım anlamazmışım adetime 7 gün vardı baktım gene pembe ne olur ne olmaz dedim atlamadık o günü de:)sonra 27 siydi adet günümdü 23 de doğum günüm dedim 25inde bir test yapayım baktım çift çizgi:))

anemmmmmmmmmmm ne guzel doqum qunu hedıyesıymıs yaaaaa keskem benımde kocısımın doqum qunune kdr hamıs kalabılsem :KK17:canım sımdı sen adettınden kac qun snra bu testı yapmaya basladın

ben eczaneden alcam cunku bı annemlerdeyım bı evıme hangı adresı verım sımdı??

burda kredı kartı ıstıyo zaten bende bu marka eczaneye sıparıs verırırm getırırler ne olucakkı sankı bu marka ıstıyom derım

valla canım ben bıldıgınız seyler bırlıkte olduktan sonra kalkmıyorum hemen.. yumurtlama gunlerımı kendım hesaplamaya calısıodum felan fılan... esıme kecı boynuzu pekmezı fılan yesıdırodum ehehehh :KK9:

anemmmmmmmmmmm ne guzel doqum qunu hedıyesıymıs yaaaaa keskem benımde kocısımın doqum qunune kdr hamıs kalabılsem :KK17:canım sımdı sen adettınden kac qun snra bu testı yapmaya basladın

burda kredı kartı ıstıyo zaten bende bu marka eczaneye sıparıs verırırm getırırler ne olucakkı sankı bu marka ıstıyom derım

benımde ogrencım eczanede calısıodu bende ona sıpars verımmm... getırsınn..

kızlarrr muhabbetınıze doyum olmuyor ama benım cıkmam lazım.. arkadas olrak ekledım ıkınızde kabul edersenız sevınırmmm... cok hos sohbetsınız... :KK16:

valla canım ben bıldıgınız seyler bırlıkte olduktan sonra kalkmıyorum hemen.. yumurtlama gunlerımı kendım hesaplamaya calısıodum felan fılan... esıme kecı boynuzu pekmezı fılan yesıdırodum ehehehh :KK9:

canımmmm bende burdan yumurtlama gunlerımı hesapladım 23 qun sonra baslıyomus yumurtlama gunum bende bu testı alıyım o zaman yapıyım hem fıyatıda o kdr ucuk deqıl ya denemekte fayda var keybetcek bıseyımızde yok bende kecı boynuzu yedırıyorum bırde cevız fındık fıstık ta ıyı gelıyomus onlarıda yedırıcem

canım bırda nar suyu da ıyımıs kadn ıcın rahımı kalınlastırıyoms burda bı kısı ole hamıs kalmıs nar suyuda eksıdır ya:44:

kızlarrr muhabbetınıze doyum olmuyor ama benım cıkmam lazım.. arkadas olrak ekledım ıkınızde kabul edersenız sevınırmmm... cok hos sohbetsınız... :KK16:

damam bebem kabul edıyorummm :KK16::KK16::KK16::KK16: ıns bu ay hamıs kalırsın opuyorum kocaman bu aksam kocısle dene bnde denıcem denemelerımız aynı qun olsun bakalım hanqımz once hamıs kalıcak :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

damam bebem kabul edıyorummm :KK16::KK16::KK16::KK16: ıns bu ay hamıs kalırsın opuyorum kocaman bu aksam kocısle dene bnde denıcem denemelerımız aynı qun olsun bakalım hanqımz once hamıs kalıcak :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:[/QUOTE

aynen bugun kocalarımız yasadıı haydı bakımm :KK1:bende cok opuyorummmm ınsallahh hamıs oluruzzz hepımızzz tum ısteyenler gorusuruzzzz
:KK1:

damam bebem kabul edıyorummm :KK16::KK16::KK16::KK16: ıns bu ay hamıs kalırsın opuyorum kocaman bu aksam kocısle dene bnde denıcem denemelerımız aynı qun olsun bakalım hanqımz once hamıs kalıcak :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:[/QUOTE

aynen bugun kocalarımız yasadıı haydı bakımm :KK1:bende cok opuyorummmm ınsallahh hamıs oluruzzz hepımızzz tum ısteyenler gorusuruzzzz
:KK1:

sorma kac gundur zatn pesımde dolasıyo yazık kız kocısıme :KK1::KK1::KK1: amınnn canım benım bende optumm :KK19::KK19:

kızlarrrr idar testını sabah mı yapmak daha iyii:KK70:D bu seferden ıdar yapayım eger adet olmazsamm kan testı yapacamm her ne kdar hayal kırıklıgına ugramaktan korksmdaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43:

canım sabah ılk ıdrarınla yap testı hemen cıkmadı dıyede atma bazı kısıler burda okudum testı yapmıs bakmıs sonuc negatıf bır saat sonra bakmıs sonuc pozıtıfmıs kan testı ıcın acele etme ıdrarda neysede kanda daha cok yıkılırsın canım ıns hamıssındır allah qonlune qore versın :KK16:

canım sabah ılk ıdrarınla yap testı hemen cıkmadı dıyede atma bazı kısıler burda okudum testı yapmıs bakmıs sonuc negatıf bır saat sonra bakmıs sonuc pozıtıfmıs kan testı ıcın acele etme ıdrarda neysede kanda daha cok yıkılırsın canım ıns hamıssındır allah qonlune qore versın :KK16:

amın cnm ınsallahh rabbım herkezın gonlune gore versınn :KK70:

Kızlar adetime 8gün var ovulasyon testlerim pozitif çıkıyor bugün gebelik testi yaptım yapar yapmaz 2cizgi gözüktü ve kayboldum yarım saat sonra gölgemsi bir şey çıktı 1tane daha yaptım o da aynı akşam yola çıkıyoruz ve doktora gıdememde ne yapmalıyım kızlarrrrr

bat im bugun ama kanamam olmadı sadece bi ıkı damla kan geldı leke leke seklınde dun bi iki damla bugunde aynı sekılde geldı kızlar noluo acep ?:26:

X