Hamile miyim

messiye

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2024
28
8
26
Merhaba reglimin bugün gecikmesinin 4. Günü kaset test yaptım iki gün üst üste negatif. Göğüslerim çok şiş ve beni rahatsız edecek şekilde ara ara acı bi sızlama var. Normalde düzenli adet gören biriyim en fazla 1 gün geçerdi. İlk defa böyle oldu. Ayrıca regl yakın gaitam ishale yakın olurdu şuan daha çok kabız gibi. Ara ara regl olacak gibi karnıma ağrı giriyor ama gelen giden yok akıntımda yok. Sizce hamile olma ihtimalim var mı. Sürekli negatif gördüğüm için eşim kan testi vermemi istemiyor regl olursun diyor 1 yıldır deniyoruz bu arada , lütfen fikir verin buna benzer yaşayan var mı

Hamile değilsiniz sadece stresten yaşıyorsunuz bu semptomları.

Dediğiniz gibi sonuç 2 çıktı yükselmez değil mi
Regl zamanınız geçmeden önce 2 çıksaydı belki daha rahat yükselebilir diyebilirdik ama gecikmenin dördüncü gününde çok nadir galiba. Yine de gecikme 10 gün olduğunda tekrar test istiyolar genellikle. Hala regl olmadıysanız ilaç veriyorlar muayeneden sonra. Bende de birebir aynı durum olmuştu tam bir ay gecikme yaşamıştım. Umarım kısa sürede netleşir durumunuz her hangisiyse. Belirsizlik gerçekten olumsuz sonuç almaktan da zor bazen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…