hamile miyim lütfen yardım edin.

bebecoco

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
1
0
merhaba 10 gün önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdim eşeklik edip korunmadım o da içime boşaldı yaklaşık 7 saat sonra ertesi gün hapı içtim hapı içtiğim ilk gün feci bir karın ağrısı yaşadım sonra düzeldi şimdi bir kaç gün önce açık pembe bir leke gördüm iç çamaşırımda geçen ay 21 inde adet olmuştum adetime de bir kaç gün kaldı koyu kahverengi gibi akıntı da oldu onun dışında bir belirti olmadı ve ben 17 yaşındayım doldurmama 4 ay var hamile kalırsam kürtaj yaptırmam da yasal değil kendime zarar vermekten korkuyorum lütfen yardımcı olun.

Madem ilişkiye girdin niye korunmadin ki? Olan olmuş. Ertesi gün hapı kullandiysan korumustur seni diye düşünüyorum. Daha adeti ne de varmış. 1 hafta sonra test yap. Büyük ihtimalle hamile degilsindir

17 yaşında yatmasını biliyorsan kürtaj işini de düşünecektin bacım.
Senelerce isteyen insanlar gebe kalamıyor ya sizin gibiler nasil yavruya kiyiyorsunuz.

Gidin allah aşkına!!!!

17 yaşında bir insanı suçlayıcı konuşmamak lazım. Hata ya da değil herkesin fikrine saygı duymak lazım. Dediğim gibi 17 yaşında erkes hata yapabilecek ve doğru karar veremeyecek bir yaita oluyor. Bu şekilde üstüne gitmektense bir büyük olarak yardımcı olmak gerek diye düşünüyorum. Sonuçta buraya umut bulmak için gelmiş.
merhaba 10 gün önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdim eşeklik edip korunmadım o da içime boşaldı yaklaşık 7 saat sonra ertesi gün hapı içtim hapı içtiğim ilk gün feci bir karın ağrısı yaşadım sonra düzeldi şimdi bir kaç gün önce açık pembe bir leke gördüm iç çamaşırımda geçen ay 21 inde adet olmuştum adetime de bir kaç gün kaldı koyu kahverengi gibi akıntı da oldu onun dışında bir belirti olmadı ve ben 17 yaşındayım doldurmama 4 ay var hamile kalırsam kürtaj yaptırmam da yasal değil kendime zarar vermekten korkuyorum lütfen yardımcı olun.
Canım ertesi gün hapı içildikten sonra kanama olması normal işe yaradığını gösterir. Ama yine de olur da hamileysen sakın kendine zarar vericek bişey yapmaya çalışma lütfen, ailenden korkuyor ya da çekiniyor olabilirsin ama onlar senin ailen emin ol her zaman yanında olurlar onlarla konuş bu konuyu lütfen.

X