hamile miyim değil miyim?

hamile olup üstüne görüyo olabilirsinn çünkü 20 gün sonra adet görmen ve 3 gün görmen biraz tuhaf .. eczaneden bi test alıp anla hemen bence

hamile olup üstüne görüyo olabilirsinn çünkü 20 gün sonra adet görmen ve 3 gün görmen biraz tuhaf .. eczaneden bi test alıp anla hemen bence

7 Nisan'da adet görmem gerekiyor. Acele edip de hayal kırıklığı yaşamaktansa 10 Nisan'a kadar beklesem daha iyi olmaz mı? Belki adet düzensizliğidir. Ümitlenmek istemiyorum.

Teşekkürler cevap verdiğin için :)

Son düzenleme:
yarın ve önümüzdeki günlerde bir şeyler değişecek mi diye merakla bekliyorum.

Kızlar merhaba. Ben aranıza yeni katıldım. Benim de sol kasığımda ağrı var, özellikle çok hareket ettiğimde, yürüdüğümde artıyor. Bir de bol bol akıntım var. Gögüsler hafif acıyor ama bende regl öncesi bu olur hep zaten. Bir de ne yesem doymuyor, birşeyi yerken diğer aklıma geliyor, üstelik 48 kiloluk bir hatunum topu topu. Zaten hamile değilsem kesin obez olcağım bu hızla gidersem. Reglime 2 gün var, siz ne dersiniz?

Off off. Bu bilinmezlik beni sinir ediyor.

Düşük yapalı 30 gün oldu, düşük yaptıktan 10-15 gün sonra 3-4 gün süren kahverengi akıntım oldu. Şimdi de kasıklarımda ara ara ağrı oluyor.

Neler oluyor bana? Ne zaman adet göreceğim? Ne zaman bitecek bu belirsizlik?

..................................... :2:

Son düzenleme:
33 gün oldu hala regl olamadım

33 gün oldu hala regl olamadım

düşük ve kürtajdan sonra 40-45 güne kadar adet olmaman normal kabul ediliyo.... benim de 26-27 günde bir gelen adetim 38-39larda geliyordu..bu 2-3 ay devam eder.... suanda hamile olabilirmisin bilmem Takdir-i ilahi belli de olmaz hemen hamile kalmış da olabilirsin.Allah gönlüne göre versin....

ilk anda benim de aklıma hamilelik geldi ama sizlerin yorumlarını okuyunca en azından 50 gün beklemek istiyorum. hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.

Amin. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Son düzenleme:
çok şükür 8 aylık hamileyim. Allahım tüm isteyenlere evlat versin. amin :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…