Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Reglim gecikti on gün kadar. Kaset test falan uğraşmamak için, heyecanla gidip erkenden sağlık ocağına kan verdim. Sonuç yarın çıkar dediler. Hevesle eve geldim ve bir saat sonra regl oldum.
Şimdi belden aşağısı felçli gibi sancı içinde yatıyorum.
Söyleyeceklerim bu kadar:KK43:
Yaa 🥹 Üzülme lütfen. Kasım ayında güzel haberler alırız inşallah 🙏🏻

Yaa 🥹 Üzülme lütfen. Kasım ayında güzel haberler alırız inşallah 🙏🏻
Kansızlığım var yahu üç tüp kan aldılar, bari onu almamış olurlardı, keşke bir gün daha bekleseydim.
Dilerim temenniniz, önce size uğurlu gelsin. Sonra kendime diliyorum🥰

Selam kızlar asla yeniden çocuk yapmam derken eşimin gazıyla kendimi bebiş isterken buldum 🤭
Hem heyecanlıyım hem korkuyorum ama sanırım istiyorum
İlk gebeligim tüp bebekle olmuştu, öncesinde d klomen ve aşılama denedik tutmadı
Tüp bebekle pozitifi aldım doğurdum büyüttüm sayılır zor zamanları atlattık
Rahat battı tabiri caizse🤭
Dondurulmuş 2 embriyom var ama şimdilik bir süreliğine doğal denemeyi düşünüyoruz
Nasipte varsa olur hayırlısıyla bat 15 Kasım
Kuzum seni arıyordu gözlerim sayfana bakayım derken bu güzel mesajını gördüm rabbim gönlünüze göre versin inşallah 😊♥️

O zaman benim kesin negatif :KK43: ilişkiden 10 gün sonra erken gebelik testi yaptım çıkmadı. Evet idrara geçmesi için fazla erken ama yine de umutsuz gibiyim. Buraları okuyorum umutlanıyorum falan. Su gibi akıntınız olmuş muydu? Bende 2-3 gündür su gibi akıntı geliyor regl oldum sanıyorum bakıyorum yok.
Evet oldu 2 kere bende adet oldum sandım ama rengi bile yok su gibiydi ve az önce test yaptım 9da sağlık ocağına gideceğim sanırım bebeğim benimle 💕

Sagol canım hayırlısı olsun inşallah böyle bir karar aldık bakalım olursa nasip 😍
Sen napiyosun nasılsın?
İyiyim kuzum çok şükür büyüttüm İkizleri daha rahatız 😊 abi okula gidiyor onunla ilgilen kızlarla ilgilen yemek temizlik gün bitiyor çok sık giremedim buraya Bayadır merakta ettim seni çok şükür iyisiniz annen iyiymiş çok sevindim rabbim dahada iyi etsin sen nasılsın minik prenseslerim nasıl büyüdüler baya demi

İyiyim kuzum çok şükür büyüttüm İkizleri daha rahatız 😊 abi okula gidiyor onunla ilgilen kızlarla ilgilen yemek temizlik gün bitiyor çok sık giremedim buraya Bayadır merakta ettim seni çok şükür iyisiniz annen iyiymiş çok sevindim rabbim dahada iyi etsin sen nasılsın minik prenseslerim nasıl büyüdüler baya demi
Napsınlar teyzesi 16 aylik oldular
Ben de o rahatı gördüm nasılsa şimdi de rahat rahat yiyip içemiyorum gezemiyoruz bari bi sene daha bir şey yapmayalım diye 3.yü istemeye başladım 🤣
Şu an hiçbir şey kullanmıyorum korunmayı yeni bıraktık
Bunda şimdilik tüp bebek düşünmüyorum zaman ne gösterir bilemeyiz 2 3 sene olmazsa dondurulmuslardan birini koydururum belki
Benim ikizlerden önce bi tane kimyasalım olmuştu doğal yolla o yüzden umutluyum ama

Kızlar bi bakın ben görüyorum ama korkuyorum da 4 gün var adetime daha ve bi kere dah basıma geldi bu benım 7 6 gün kala mı ne böyle çıktı ama sonra yakın tarihlerde yaptıgım testler negatife döndü ve adet oldum suan 4 gün kaldı sizce gercek olabşlir mi bekleyim mi

Eklentiler

• 6D7E4D0B-A6C7-45A4-9E61-D3F665DC6A66.jpeg
    6D7E4D0B-A6C7-45A4-9E61-D3F665DC6A66.jpeg
    207,5 KB · Görüntüleme: 43
  • F1628B59-98E8-4E21-8977-6F052CE4611E.jpeg
    F1628B59-98E8-4E21-8977-6F052CE4611E.jpeg
    47 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar bi bakın ben görüyorum ama korkuyorum da 4 gün var adetime daha ve bi kere dah basıma geldi bu benım 7 6 gün kala mı ne böyle çıktı ama sonra yakın tarihlerde yaptıgım testler negatife döndü ve adet oldum suan 4 gün kaldı sizce gercek olabşlir mi bekleyim mi
Hafif bi gölge var evet, ama önemli olan kaç dakika sonra çıktı ? Kuruma çizgisi olabilir

3 dk bile sürmedi
Benim tecrübeme göre nacizane tavsiyem, iki günde sir idrar tastini tekrarlayın, iki tarafta kırmızı olana kadar, sonra gidip kan testi verin. Muhtemelen yeni gebelik, ama kimyasal olabilir, inşallah değildir, hayırlısı olsun şimdiden

Benim tecrübeme göre nacizane tavsiyem, iki günde sir idrar tastini tekrarlayın, iki tarafta kırmızı olana kadar, sonra gidip kan testi verin. Muhtemelen yeni gebelik, ama kimyasal olabilir, inşallah değildir, hayırlısı olsun şimdiden
Teşekkür ederim 4 gün kaldı iki gün sonra yapıcam bise bat günü yapsam gercek ortaya cıkar inşallah 🙏

İnşallah güzel sonuçlarla gelirsiniz🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼♥️
Heveslenmemeliyim cünkü ilkkez yasamıyorum bu olayı basıma geldi yıkıldım cok büyük şoka ugramıstım resmen o yüzden dersimi aldım coktan varsa 4 güne belli olcak zaten inşallah rabbim hayırlısıyla versin hepimze🫶

X