Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

İki yıldır korunmuyoruz bir yıl önce öğrendik varikosel varmış yılbaşında ameliyat oldu eşim.doktor bekleyin doğal yolla olacak diyo.benim kadın doğumcum geçen ay iki yumurtam çatladı ama yine de olmadı bak testi yüklüyorum
Değerleriniz sınırda canım baska doktora gittiniz mi üroloji bikac görüş alın 😕
Rabb'im yardımcımız olsun 🤲🏻

Merhaba arkadaşlar. Ben 8haftalik hamileydim amma 6ci haftadan kalbini duyamadık. Dün kürtaj oldum bide progesteronum aşağı çıkmıştı 5ci hafrada iki gun açık kahvereng lekelenmem olmuştu. Şimdi ben ne zaman adet olurum? Korunmalimiyim? Acaba yine hamile kala bilirmiyim?

Kızlarrrr 😳🥺 idrarımı 1 bucuk saat tutup yaptım. Cok silik olan bebetime digeri in markası pyro clınıce. Cok agladımm inanamıyorum. İkiside aynı idrarla yapıldı. Rabbim bu sefer saglıklı hayırlı uzun ömürler versin 🥺 sagsalim kucagımıza alalım inşaAllah ❤️Eki Görüntüle 3138162
Çok tebrik ederim canım, Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla... Dualarında bizleri de unutma. Hamilelerin duası kabul olur derler. Bekleyen herkese nasip olsun inşallah, hayırlısıyla, kolaylıkla, bekletmeden ve aratmadan... 💐

Çok tebrik ederim canım, Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla... Dualarında bizleri de unutma. Hamilelerin duası kabul olur derler. Bekleyen herkese nasip olsun inşallah, hayırlısıyla, kolaylıkla, bekletmeden ve aratmadan... 💐
Amiiin kuzum hiç unuturmuyum hep dualarımdasınız ❤️ sizde bize dua edin saglıkla sagsalim vaktinde kolaylıkla evlatlarımızı kucagımıza alalım 🥺❤️

Yılbaşına kdar beklemeyi düşünüyorum canım daha sonrasında tüp bebek.doktoruma aşılama yap dedim ona bile gerek yok dedi bana klomen kullandırtıyo vucüdün çok güzel cevap veriyor klomene en ufak kist bile oluşmamış dedi
Canım su durumda neden klomen kullanıyorsun onu anlamadım sende bir sorun yoksa?

Yaptım kuzum çok koyu cıktı korktum neden bu kadar koyu diye. Dün silik cıkan marka alttaki. Dün koyu cıkan marka üstteki Eki Görüntüle 3138318
Yaaa Sevgiiii ❤️❤️ Tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. kendiminmiş kadar çok sevindim. Ben bu ay da zortladım. Aynı hisleri Allah tüm isteyenlere yaşatsın. Bizim için de dua et 🤲🏻

Amiiin kuzum hiç unuturmuyum hep dualarımdasınız ❤️ sizde bize dua edin saglıkla sagsalim vaktinde kolaylıkla evlatlarımızı kucagımıza alalım 🥺❤️
Sevgicimmm hayırlı olsun öncelikle, gebe kaldığını hissettiğin oldu mu test yapana kadar,kendinde değişiklik oldu mu? Yumurtalıklarında ağrı sızı baskı vs hissettin mi?

Sevgicimmm hayırlı olsun öncelikle, gebe kaldığını hissettiğin oldu mu test yapana kadar,kendinde değişiklik oldu mu? Yumurtalıklarında ağrı sızı baskı vs hissettin mi?
Teşekkür ederim canım. Hissiyat olmadı ama saçma sapan rüyalarım oldu üst üste kendimi hep gebe gördüm sonra cok alakasız insanları gebe gördüm , sonra agrılarım bir basladı dinmedi. Saglı sollu kasık agrılarım oldu rahmim agrıdı gögüs uclarım. Sonra bunlar gecince tüm kemiklerim sızladı o geçince digerleri basladı. İlk gebeliğimde hiç bunlar olmamıs tı ben başka birsey sandım umudum cok azdı benim canım birde gögüs hassasiyetim bir basladı bir durdu sonra arttı. Çok garip oldu yani

Yaaa Sevgiiii ❤️❤️ Tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. kendiminmiş kadar çok sevindim. Ben bu ay da zortladım. Aynı hisleri Allah tüm isteyenlere yaşatsın. Bizim için de dua et 🤲🏻
Amiiinnn kuzumm ❤️ çok teşekkür ederim inşaAllah sen ve isteyen herkes tez vakitte güzel haberi alır ve saglıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlarınız olur canımm 💐❤️

Kuzum ya sana bşrseyy sorucam. Senin hamile oldugunda battan önce akıntın oldu mu ben tamamen kupkuruyum sanki sürekli adet olucakmıs ım gibi agrım var 5 gündür falan ama adetime de 5 gün var suan. Sürekli alt karnım belim agrıyo adet kadar şiddetli değil ama hissettiriyor ve sekli aynı ama hiç akıntım yok 0 yani. Sendeki belirtiler neydi unuttum tamamen müsait zamanında yazarmısın? B bilemegec
Canimm bildirim gelmemis simdi girince topice gordum :KK43: akintim yoktu diye hatirliyorum ama normal adet olcakmisim gibi agrim vardi

Sevgicik Sevgicik ay hala daha inanamiyorum zaten hormonlarim tavan bende senle beraber agliycam sanirim 🥹 niye daha once girmedim su topigeee hic bakamadim haftasonu.. ben sana ne dedim amaa surekli bu ay olmaz bu ay olmaz dedin ben sana umursamiyosun bu ay olur pat diye dedim ❤️

X