Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Selam hanımlar. Zaman geçirmek için sizin topiğe uğriyim dedim. Daha adetime yumurtlamayı baz alırsam 10 gün var. Henüz elbette hiçbir belirtim yok. 2 aydır bebek sahibi olmayı deniyoruz. Hepimiz tez zamanda hayırlısıyla hamile kalırız umarım.

Selam hanımlar. Zaman geçirmek için sizin topiğe uğriyim dedim. Daha adetime yumurtlamayı baz alırsam 10 gün var. Henüz elbette hiçbir belirtim yok. 2 aydır bebek sahibi olmayı deniyoruz. Hepimiz tez zamanda hayırlısıyla hamile kalırız umarım.
Hoşgeldin 😊 Bazı kişilerde belirti olmuyormus üstelik belirti içinde biraz erken sanırım 😊 hamile kalmak için kür, ilaç, ovulasyon testi vs kullanıyormusun?

Evet ondan da korkuyor insan.
Annemde de varmış eskiden ebegümeci tamponu tarzı bir şey yapmış çok fayda görmüş ama bana riskli geliyor.
Suan bana da riskli geldi çünkü bizim annelerimiz dogal sebze meyvelerle beslenmiş hepsi cok saglıklı insanlar bu konuda hele benim ananem senede 1 kere adet oluyormus kaç tane cocugu var hiçte cocuk için beklememiş hemen olmuş isteyince hemde cogul gebelik 😂 ama bizim denk geldiğimiz dönem sebze meyve vs derken en ufak birsey denesek oramıza buramıza birsey oluyor 😂

Hoşgeldin 😊 Bazı kişilerde belirti olmuyormus üstelik belirti içinde biraz erken sanırım 😊 hamile kalmak için kür, ilaç, ovulasyon testi vs kullanıyormusun?
Ovulasyon testi, folik asit kullandım. Balık yağı, incir, ceviz tükettim günlük. Dediğiniz gibi daha zaman var belirti için. Ben de gün geçireyim dedim biraz. Haftasonu Hele hiç zaman geçmiyor.

Enfeksiyon başlıbaşına engel diyw biliyorum Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim değil mi kuzum
Bitanemm bazen gebelik oluyor ama tutunmada yada ilerleyen zamanda sıkıntılar çıkıyor arkadaşımda idrar yolu enfeksiyonu varken gebe kaldı gebelıkte dahada ilerledi ilaçlar şaşelerle tamamladı vajinal enfeksiyon da öyle kuşum bir ara bende de vardı fitil kullandım doktorda demişti gebeliği zorlaştırır diye
Ben cranberry kapsülleride kullandım onuda bir araştır ❤️

Bitanemm bazen gebelik oluyor ama tutunmada yada ilerleyen zamanda sıkıntılar çıkıyor arkadaşımda idrar yolu enfeksiyonu varken gebe kaldı gebelıkte dahada ilerledi ilaçlar şaşelerle tamamladı vajinal enfeksiyon da öyle kuşum bir ara bende de vardı fitil kullandım doktorda demişti gebeliği zorlaştırır diye
Tinnoşum hastahaneye gideceğim doktora sorarım ❤️

Acaba normal doğumla temizleniyor mudur

Bende buraya katılamak istedim .
Öncelikle herkese selam
Ağustos da evleneli bir yıl olacak
Ciddi olarak geçen ay çalışmalara başladık 🥰
Adet dönüm son 6 ayda hep 28 gündü ancak bu ay 23 günde adet oldum
10. günde yumurtlama oluyor ovulasyon ile geçen ay tespit ettim
Sadece vitamin takviyesi ve ovulasyon kullanıyorum
Her 2 gün ilişki denemek istiyorum bu ay sizce nasıl olur ? Deneyen var mı ?
Adet bitimiyle birlikte 2günde 1ilişki deneyin her gün sperm kalitesini olumsuz etkileyebilir canım

Doğumdan sonra azalıyor gebelikte daha fazla oluyor nedense
Gebelikte en sık karşılaştığımız idrar yolu enfeksiyonu canım bazıları hiç belirti bile vermiyor ben bir kere yaşadım ilk gebelk planladığımızda heralde nirvanaydı titreyerek idrar yapıyodum ya 5 dk bir idrar sonra kan geldi filan o dönemde sık ilişki olduğundan etkilenmiş demişti doktor kızılcık suyu buna çok iyi geliyor 💕

X